RONDJE NEDERLAND, ARNHEM
                        UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD
23-03-2014 18:02                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  ronde1   ronde2   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    971  Tijn Baumann               Driel                 2003      1e J-10                         4:11     4:11  14,343 
    2    755  Marc van Burgel            Nieuwegein            2003      2e J-10                         4:27     4:27  13,483 
    3    762  Julian de Vries            Nijmegen              2004      3e J-10                         4:33     4:29  13,383 
    4    776  Joren Hengeveld            Arnhem                2003      4e J-10                         4:32     4:30  13,333 
    5    764  Konrad Muller              Nijmegen              2004      5e J-10                         4:36     4:31  13,284 
    6   1343  Daan Hulshof               Apeldoorn             2004      6e J-10                         4:34     4:32  13,235 
    7   1639  Pjotr Lansink              Ciko '66              2003      7e J-10                         4:39     4:37  12,996 
    8    449  Laas Scholvinck            Pieter Brueghelschoo  2003      8e J-10                         4:42     4:39  12,903 
    9   1737  Benjamin te Wierik         Nijmegen              2005      9e J-10                         4:40     4:39  12,903 
   10    436  Niels Hovens               Pieter Brueghelschoo  2014     10e J-10                         4:51     4:46  12,587 
   11   1803  Pjotr Otten                Arnhem                2003     11e J-10                         4:47     4:47  12,544 
   12   1149  Dani Suparmono             GAC Hilversum         2004     12e J-10                         4:53     4:52  12,329 
   13    778  Adam Ulrich                Arnhem                2005     13e J-10                         5:01     4:54  12,245 
   14      2  Rik Albers                 Gazelle               2004     14e J-10                         4:55     4:54  12,245 
   15   1232  Tijmen Rosendaal           Arnhem                2006     15e J-10                         5:02     4:55  12,203 
   16    508  Meis Mulder                pieter brueghelschoo  2004      1e M-10                         4:57     4:55  12,203 
   17    318  Ava de Reuver              Jan Ligthartschool    2004      2e M-10                         5:02     4:59  12,040 
   18   1806  Koen van Huet              Duiven                2003     16e J-10                         5:17     5:04  11,842 
   19    514  Rick Tiecken               pieter brueghelschoo  2004     17e J-10                         5:11     5:05  11,803 
   20   1489  Bridget Konings            Arnhem                2004      3e M-10                         5:45     5:07  11,726 
   21   1370  Sativa Wenker              Ciko '66              2004      4e M-10                         5:11     5:09  11,650 
   22    428  William Murray             Pieter Brueghelschoo  2004     18e J-10                         5:20     5:10  11,613 
   23    775  Irja Hengeveld             Arnhem                2003      5e M-10                         5:13     5:10  11,613 
   24    212  Maike van Amersfoort       De Groene Ring        2004      6e M-10                         5:13     5:11  11,576 
   25     21  Joas Boering               Gazelle               2006     19e J-10                         5:21     5:11  11,576 
   26    117  Nord Koster                Arnhemse Montessori   2006     20e J-10                         5:37     5:11  11,576 
   27   1402  Sybren Kempers             Ciko '66              2004     21e J-10                         5:14     5:12  11,538 
   28    789  Thijs van Vliet            Arnhem                2005     22e J-10                         5:23     5:13  11,502 
   29     49  Robbie van der Linden      Gazelle               2007     23e J-10                         5:22     5:13  11,502 
   30   1241  Mila Nauta                 Ciko '66              2004      7e M-10                         5:14     5:14  11,465 
   31    425  Niels Damme Van            Pieter Brueghelschoo  2005     24e J-10                         5:23     5:14  11,465 
   32   1529  Wiep van der Mark          Ciko '66              2005      8e M-10                         5:23     5:14  11,465 
   33    791  Tim Teeuwes                Arnhem                2005     25e J-10                         5:27     5:16  11,392 
   34    444  Bart Driemen Van           Pieter Brueghelschoo  2004     26e J-10                         5:17     5:16  11,392 
   35    443  Pablo Boegveld             Pieter Brueghelschoo  2004     27e J-10                         5:18     5:17  11,356 
   36    793  Rens Gramser               Arnhem                2005     28e J-10                         5:28     5:17  11,356 
   37    309  Joppe Messchendorp         Jan Ligthartschool    2005     29e J-10                         5:19     5:17  11,356 
   38    302  Sem Krosse                 Jan Ligthartschool    2004     30e J-10                         5:18     5:17  11,356 
   39    456  Pelle Molster              Pieter Brueghelschoo  2004     31e J-10                         5:28     5:17  11,356 
   40   1490  Demi Konings               Arnhem                2005      9e M-10                         5:26     5:19  11,285 
   41    325  Joris Zoomers              Jan Ligthartschool    2005     32e J-10                         5:32     5:19  11,285 
   42    331  Roos Dijkema               Jan Ligthartschool    2003     10e M-10                         5:22     5:20  11,250 
   43      3  Luuk Albers                Gazelle               2006     33e J-10                         5:30     5:21  11,215 
   44    528  Joost Alberts              pieter brueghelschoo  2004     34e J-10                         5:25     5:22  11,180 
   45    170  Ergyun Niyazy              Het Mozaiek           2003     35e J-10                         5:25     5:22  11,180 
   46    442  Joris Meeldijk             Pieter Brueghelschoo  2004     36e J-10                         5:25     5:23  11,146 
   47   1632  Deedee Budel               Ciko '66              2004     37e J-10                         5:47     5:24  11,111 
   48    193  Ayuub Saadis               Het Mozaiek           2003     38e J-10                         5:31     5:24  11,111 
   49    130  Mirthe Farber              Arnhemse Montessori   2005     11e M-10                         5:28     5:26  11,043 
   50   1828  Tristan Hofs               Velp Gld              2006     39e J-10                         5:30     5:27  11,009 

                       Uitslagen Runningpromotion.nl


RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 1805 Niek van Huet Duiven 2005 40e J-10 5:47 5:28 10,976 52 430 Felix Hasper Pieter Brueghelschoo 2005 41e J-10 5:37 5:29 10,942 53 324 Siep Steenstra Jan Ligthartschool 2006 42e J-10 5:30 5:30 10,909 54 427 Duco Brongersma Pieter Brueghelschoo 2005 43e J-10 6:54 5:31 10,876 55 135 Bram Farber Arnhemse Montessori 2006 44e J-10 5:38 5:31 10,876 56 187 Loubna Amraoui Het Mozaiek 2003 12e M-10 5:35 5:33 10,811 57 231 Freek Holverda De Groene Ring 2005 45e J-10 5:53 5:33 10,811 58 756 Hugo Beckers Arnhem 2006 46e J-10 5:36 5:33 10,811 59 419 Jens Vlemingh Pieter Brueghelschoo 2006 47e J-10 6:05 5:34 10,778 60 394 Figo Ausems Pieter Brueghelschoo 2007 48e J-10 5:41 5:34 10,778 61 448 Anna Bokx Pieter Brueghelschoo 2003 13e M-10 6:14 5:34 10,778 62 438 Marlies Pos Pieter Brueghelschoo 2004 14e M-10 5:59 5:34 10,778 63 512 Bink Mulder pieter brueghelschoo 2004 49e J-10 5:39 5:35 10,746 64 214 Amy Benedict De Groene Ring 2004 15e M-10 5:37 5:35 10,746 65 217 Mare Versluis De Groene Ring 2006 16e M-10 6:11 5:36 10,714 66 1872 Mats Heerens Arnhem 2004 50e J-10 6:02 5:38 10,651 67 1702 Abel van Schaik Wageningen 2005 51e J-10 6:02 5:38 10,651 68 496 Gijs van Lunenburg pieter brueghelschoo 2006 52e J-10 5:39 5:38 10,651 69 360 Serge Arentsen Blinkertschool 2005 53e J-10 5:49 5:40 10,588 70 426 Fenne X Pieter Brueghelschoo 2004 17e M-10 6:01 5:43 10,496 71 288 Job Aerts Jan Ligthartschool 2006 54e J-10 6:31 5:43 10,496 72 1823 Jelte Zwager Duiven 2005 55e J-10 5:53 5:43 10,496 73 123 Chris Pfeiffer Arnhemse Montessori 2005 56e J-10 5:50 5:44 10,465 74 1802 Silas Otten Arnhem 2004 57e J-10 5:44 5:44 10,465 75 62 Floris Gommer Arnhemse Montessori 2005 58e J-10 5:51 5:45 10,435 76 155 Nina Evers emmausschool 2005 18e M-10 6:02 5:47 10,375 77 434 Rens Hulsen Pieter Brueghelschoo 2005 59e J-10 6:06 5:47 10,375 78 503 Max Pausma pieter brueghelschoo 2006 60e J-10 6:17 5:48 10,345 79 795 Faber Britsra Arnhem 2005 61e J-10 5:58 5:48 10,345 80 225 Thijn Meijerink De Groene Ring 2004 62e J-10 6:07 5:48 10,345 81 1827 Sverre Hofs Velp Gld 2008 63e J-10 6:43 5:49 10,315 82 63 Nathan Van Helvoirt Arnhemse Montessori 2005 64e J-10 5:56 5:49 10,315 83 201 Fahima Saadis Het Mozaiek 2004 19e M-10 5:53 5:51 10,256 84 796 Alexander Konings Arnhem 2005 65e J-10 6:07 5:52 10,227 85 163 Jasper Hartgers emmausschool 2005 66e J-10 5:55 5:53 10,198 86 520 Rowdy Aartsen pieter brueghelschoo 2004 67e J-10 5:57 5:53 10,198 87 524 Julius Paesch pieter brueghelschoo 2004 68e J-10 5:58 5:53 10,198 88 1572 Levi van de Wetering Arnhem 2005 69e J-10 6:53 5:53 10,198 89 429 Floris Bokx Pieter Brueghelschoo 2005 70e J-10 6:11 5:54 10,169 90 158 Storm Geerdink emmausschool 2005 71e J-10 5:57 5:55 10,141 91 1829 Tijn Janssen Duiven 2005 72e J-10 6:13 5:55 10,141 92 1895 Tom Schuren Arnhem 2006 73e J-10 6:01 5:55 10,141 93 1425 Daniël Hissink Velp Gld 2005 74e J-10 6:04 5:55 10,141 94 1412 Thijs Messchendorp Pallas '67 2005 75e J-10 6:09 5:56 10,112 95 120 Adriaan Tangelder Arnhemse Montessori 2006 76e J-10 6:22 5:56 10,112 96 1906 Rody Beumer Arnhem 2006 77e J-10 7:20 5:57 10,084 97 1888 Jasper Hoogakker Zetten 2005 78e J-10 6:32 5:57 10,084 98 226 Jorn Meijerink De Groene Ring 2006 79e J-10 6:16 5:58 10,056 99 586 Sem van de Kracht Arnhemse Montessori 2006 80e J-10 6:04 5:58 10,056 100 1798 Anna Wouters Nederland 2003 20e M-10 6:31 5:58 10,056 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 101 322 Ella Scheers Jan Ligthartschool 2006 21e M-10 6:07 6:02 9,945 102 292 Sophia Stuurman Jan Ligthartschool 2004 22e M-10 6:06 6:03 9,917 103 1344 Evelien Hulshof Apeldoorn 2006 23e M-10 6:05 6:03 9,917 104 278 Emmy Waltmans Jan Ligthartschool 2005 24e M-10 6:44 6:04 9,890 105 754 Silke Lindeman Arnhem 2004 25e M-10 6:34 6:05 9,863 106 510 Bob Lipsch pieter brueghelschoo 2008 81e J-10 6:18 6:05 9,863 107 1886 Floris van den Bogaart Arnhem 2005 82e J-10 6:10 6:05 9,863 108 526 Sebastiaan Hengst pieter brueghelschoo 2005 83e J-10 6:10 6:05 9,863 109 1091 Karin Wolf Ciko '66 2005 26e M-10 6:13 6:06 9,836 110 173 Ilma Chowdhury Het Mozaiek 2002 27e M-10 6:07 6:06 9,836 111 160 Mees Smit emmausschool 2007 84e J-10 6:10 6:06 9,836 112 765 Jostein Mulles Nijmegen 2007 85e J-10 6:12 6:07 9,809 113 197 Yassine El Boughari Het Mozaiek 2004 86e J-10 6:09 6:07 9,809 114 113 Linde van Dillen Arnhemse Montessori 2007 28e M-10 6:11 6:07 9,809 115 414 Gijs Regteren Van Pieter Brueghelschoo 2006 87e J-10 6:14 6:07 9,809 116 1920 Katinjka Wieldraayer Arnhem 2004 29e M-10 6:13 6:07 9,809 117 177 Amina Azarkane Het Mozaiek 2001 30e M-10 6:09 6:07 9,809 118 149 Martijn van de Braak emmausschool 2006 88e J-10 6:11 6:08 9,783 119 588 Nout Wittenbols Arnhemse Montessori 2005 89e J-10 6:58 6:08 9,783 120 469 Joep de Weerd pieter brueghelschoo 2007 90e J-10 7:24 6:08 9,783 121 86 Kees Roddenhof Arnhemse Montessori 2009 91e J-10 6:31 6:09 9,756 122 176 Murat Demir Het Mozaiek 2001 92e J-10 6:14 6:09 9,756 123 24 Roxy Willemsen Gazelle 2004 31e M-10 6:46 6:09 9,756 124 18 Jaiden Mathijssen Gazelle 2006 93e J-10 6:22 6:09 9,756 125 454 Jasper Krijns Pieter Brueghelschoo 2003 94e J-10 6:21 6:10 9,730 126 548 Imme De Boer Arnhemse Montessori 2005 95e J-10 7:06 6:11 9,704 127 272 Benjamin Poortinga Pieter de Jong Schoo 2006 96e J-10 6:30 6:11 9,704 128 207 Jorrit Hellewaard De Groene Ring 2005 97e J-10 6:28 6:12 9,677 129 312 Mik Dekkers Jan Ligthartschool 2005 98e J-10 6:14 6:12 9,677 130 118 Channah Oude Elberink Arnhemse Montessori 2006 32e M-10 7:12 6:12 9,677 131 335 Roos Nijenhuis Jan Ligthartschool 2004 33e M-10 6:18 6:13 9,651 132 29 Aimee van Heese Gazelle 2004 34e M-10 6:51 6:13 9,651 133 774 Yvo van den IJssel Duiven 2007 99e J-10 6:34 6:14 9,626 134 220 Shannon van Manen De Groene Ring 2004 35e M-10 6:17 6:14 9,626 135 153 Wieke Franssen emmausschool 2005 36e M-10 6:21 6:15 9,600 136 11 Tom Rozendal Gazelle 2006 100e J-10 6:46 6:15 9,600 137 185 Ahmed Jimale Het Mozaiek 2002 101e J-10 6:21 6:15 9,600 138 313 Lisanne Vrielink Jan Ligthartschool 2005 37e M-10 6:23 6:15 9,600 139 1822 Tijmen Zwager Duiven 2007 102e J-10 7:32 6:17 9,549 140 198 Hawjar Hussein Het Mozaiek 2004 103e J-10 6:27 6:17 9,549 141 137 Lianne Rampaart emmausschool 2004 38e M-10 6:32 6:18 9,524 142 495 Robin OOsterhoff pieter brueghelschoo 2005 39e M-10 6:42 6:18 9,524 143 295 Jelle Tomassen Jan Ligthartschool 2006 104e J-10 7:06 6:19 9,499 144 392 Max Konings Pieter Brueghelschoo 2006 105e J-10 6:31 6:20 9,474 145 2238 Cato Zweerink Arnhem 2010 40e M-10 6:25 6:20 9,474 146 1740 Ellis Nelissen Duiven 2005 41e M-10 6:42 6:20 9,474 147 337 Thijs Lambrechts Jan Ligthartschool 2005 106e J-10 6:48 6:21 9,449 148 332 Armelle Chabou Jan Ligthartschool 2004 42e M-10 6:25 6:22 9,424 149 192 Nadia Assouiki Het Mozaiek 2003 43e M-10 6:24 6:22 9,424 150 758 Adam van de Meent Arnhem 2008 107e J-10 6:34 6:22 9,424 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 4 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 151 1524 Mila Krijnen Zetten 2004 44e M-10 6:27 6:23 9,399 152 421 Aniola Brummelen Van Pieter Brueghelschoo 2005 45e M-10 6:27 6:24 9,375 153 22 Esri Wijnen Gazelle 2006 46e M-10 6:27 6:24 9,375 154 128 Noor Veltman Arnhemse Montessori 2007 47e M-10 6:28 6:24 9,375 155 1801 Joshua Otten Arnhem 108e J-10 6:25 6:24 9,375 156 44 Bente Sengers Gazelle 2004 48e M-10 7:00 6:24 9,375 157 466 Daan van der Meeren pieter brueghelschoo 2009 109e J-10 7:27 6:24 9,375 158 314 Ilya van den Brandt Jan Ligthartschool 2006 49e M-10 6:31 6:25 9,351 159 492 Mees vd Donk pieter brueghelschoo 2008 110e J-10 6:52 6:25 9,351 160 422 Noe Cornelisse Pieter Brueghelschoo 2006 50e M-10 6:32 6:25 9,351 161 286 Tanya Gijsbertsen Jan Ligthartschool 2007 51e M-10 6:33 6:26 9,326 162 136 Mila Rampaart emmausschool 2007 52e M-10 6:41 6:26 9,326 163 484 David Wander pieter brueghelschoo 2006 111e J-10 7:49 6:26 9,326 164 482 Ella Kuit pieter brueghelschoo 2005 53e M-10 7:26 6:26 9,326 165 32 Lyor Teerlink Gazelle 2006 112e J-10 6:31 6:27 9,302 166 320 Helena Ketelaar Jan Ligthartschool 2005 54e M-10 6:35 6:27 9,302 167 408 Joselore Heikens Pieter Brueghelschoo 2005 55e M-10 6:43 6:28 9,278 168 1681 Nele Brunen Arnhem 2007 56e M-10 7:15 6:28 9,278 169 285 Vienne Gijsbertsen Jan Ligthartschool 2005 57e M-10 6:33 6:28 9,278 170 348 Guven Ozcan Burgemeester monchys 2005 58e M-10 6:44 6:28 9,278 171 1749 Reinier Dijksma Ede Gld 2007 113e J-10 6:44 6:29 9,254 172 54 Robin Sunter Arnhemse Montessori 2007 114e J-10 7:25 6:29 9,254 173 219 Demi van Manen De Groene Ring 2004 59e M-10 6:34 6:30 9,231 174 46 Thijs Bouman Gazelle 2007 115e J-10 6:41 6:30 9,231 175 1861 Lieke Peters Arnhem 2005 60e M-10 6:31 6:31 9,207 176 981 Kasper van Leeuwen Malden 2006 116e J-10 7:24 6:31 9,207 177 766 Emma Uffing Zetten 2002 61e M-10 7:13 6:33 9,160 178 471 Tide Al pieter brueghelschoo 2007 117e J-10 7:35 6:33 9,160 179 1850 Bart van Daele Arnhem 2007 118e J-10 6:45 6:34 9,137 180 233 Jasmijn Muijser De Groene Ring 2005 62e M-10 6:35 6:34 9,137 181 232 Lukas Stinissen De Groene Ring 2004 119e J-10 6:34 6:34 9,137 182 441 Sandy Brummelen Van Pieter Brueghelschoo 2003 63e M-10 6:38 6:35 9,114 183 518 Kato Dekkers pieter brueghelschoo 2003 64e M-10 6:36 6:35 9,114 184 111 Katinka Hoeve Arnhemse Montessori 2003 65e M-10 6:57 6:35 9,114 185 804 Meike Lindeman Elst Gld 2005 66e M-10 7:03 6:35 9,114 186 403 Sybren Kuster Pieter Brueghelschoo 2006 120e J-10 7:38 6:35 9,114 187 1758 Chris van de Kamp Arnhem 2006 121e J-10 7:52 6:35 9,114 188 790 Rik Kuiperi Arnhem 2004 122e J-10 6:42 6:36 9,091 189 788 Daan Teeuwes Arnhem 2007 123e J-10 7:43 6:36 9,091 190 390 Stijn Hovens Pieter Brueghelschoo 2007 124e J-10 6:54 6:36 9,091 191 308 Karel van der Poel Jan Ligthartschool 2005 125e J-10 6:38 6:36 9,091 192 26 Maud Winnemuller Gazelle 2003 67e M-10 7:12 6:36 9,091 193 513 Ties van Diermen pieter brueghelschoo 2004 126e J-10 7:12 6:37 9,068 194 451 Emma Fluit Pieter Brueghelschoo 2005 68e M-10 6:46 6:37 9,068 195 180 Youssra Bouaissa Het Mozaiek 2002 69e M-10 6:39 6:37 9,068 196 172 Osman Becerikli Het Mozaiek 2003 127e J-10 6:40 6:37 9,068 197 20 Mette Koetsier Gazelle 2006 70e M-10 6:41 6:38 9,045 198 407 Floris Wolters Pieter Brueghelschoo 2006 128e J-10 7:11 6:38 9,045 199 68 Jonas Waanders Arnhemse Montessori 2009 129e J-10 7:20 6:38 9,045 200 1593 Gijs van Gogh Oosterbeek 2007 130e J-10 7:22 6:39 9,023 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 5 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 201 468 Tessel Boele pieter brueghelschoo 2007 71e M-10 7:49 6:39 9,023 202 794 Micka Koops Arnhem 2004 131e J-10 6:40 6:39 9,023 203 34 Rens Braat Gazelle 2008 132e J-10 6:48 6:40 9,000 204 439 Max Straatemeijer Pieter Brueghelschoo 2003 133e J-10 6:55 6:40 9,000 205 405 Tommy Keijzer De Pieter Brueghelschoo 2006 134e J-10 8:04 6:40 9,000 206 16 Dino Wouters vd Oudenwije Gazelle 2007 135e J-10 6:45 6:41 8,978 207 1924 Phoebe Nijzink Arnhem 2005 136e J-10 6:58 6:41 8,978 208 411 Julia Kruisweg Pieter Brueghelschoo 2006 72e M-10 7:07 6:41 8,978 209 410 Oeker Brongersma Pieter Brueghelschoo 2006 137e J-10 8:06 6:42 8,955 210 1371 Ranka Wenker Arnhem 2006 73e M-10 6:48 6:42 8,955 211 80 Olivier Kole Arnhemse Montessori 2008 138e J-10 7:46 6:43 8,933 212 9 Julian Bouwman Gazelle 2008 139e J-10 6:53 6:43 8,933 213 509 Nina vd Akker pieter brueghelschoo 2005 74e M-10 7:01 6:44 8,911 214 277 Jay Detmers Pieter de Jong Schoo 2006 140e J-10 7:05 6:44 8,911 215 497 Sien Dekkers pieter brueghelschoo 2005 75e M-10 7:01 6:45 8,889 216 523 Jans ten Have pieter brueghelschoo 2004 76e M-10 7:01 6:45 8,889 217 51 Lex Karlas Gazelle 2007 141e J-10 6:56 6:45 8,889 218 506 Finn Sondaar pieter brueghelschoo 2008 142e J-10 7:30 6:46 8,867 219 406 Douwe Kesting Pieter Brueghelschoo 2006 143e J-10 7:11 6:47 8,845 220 19 Sara Boelsma Gazelle 2006 77e M-10 7:00 6:47 8,845 221 166 Gulcan Coper Het Mozaiek 2004 78e M-10 8:07 6:47 8,845 222 470 Maud vd Donk pieter brueghelschoo 2006 79e M-10 7:52 6:47 8,845 223 370 Tim Leij Vd Pieter Brueghelschoo 2009 144e J-10 7:11 6:47 8,845 224 474 Loeka ten Have pieter brueghelschoo 2006 80e M-10 7:03 6:47 8,845 225 327 Roos Miggelenbrink Jan Ligthartschool 2004 81e M-10 6:59 6:49 8,802 226 1844 Onbekend 6:51 6:49 8,802 227 387 Thijs Mietes Pieter Brueghelschoo 2007 145e J-10 6:53 6:49 8,802 228 585 Roderick Heijmen Arnhemse Montessori 2006 146e J-10 7:40 6:49 8,802 229 208 Puck Karman De Groene Ring 2006 82e M-10 7:25 6:49 8,802 230 15 Anouk Nuijens Gazelle 2006 83e M-10 7:03 6:49 8,802 231 798 Eva Bruggemans Arnhem 2005 147e J-10 7:07 6:50 8,780 232 437 Jitte Marquering Pieter Brueghelschoo 2004 84e M-10 7:10 6:51 8,759 233 298 Luca Overeem Jan Ligthartschool 2009 85e M-10 7:31 6:51 8,759 234 1413 Niels Messchendorp Renkum 2007 148e J-10 7:04 6:51 8,759 235 60 Milou Van 't Hoff Arnhemse Montessori 2006 86e M-10 8:12 6:51 8,759 236 56 Luca Casagni Arnhemse Montessori 2006 149e J-10 7:47 6:52 8,738 237 48 Tim van der Linden Gazelle 2009 150e J-10 7:00 6:52 8,738 238 1847 Nora Bruggeman Arnhem 2006 87e M-10 7:27 6:52 8,738 239 432 Til Ballerstedt Pieter Brueghelschoo 2004 151e J-10 7:09 6:52 8,738 240 143 Jelle de Jong emmausschool 2007 152e J-10 7:21 6:52 8,738 241 504 Luna Sondaar pieter brueghelschoo 2006 88e M-10 8:04 6:52 8,738 242 591 Roosje Olde Rikkert Arnhemse Montessori 2007 89e M-10 7:54 6:53 8,717 243 1818 Senne Henderson Arnhem 2008 153e J-10 7:26 6:53 8,717 244 1819 Hidde de Jong Arnhem 2008 154e J-10 7:27 6:53 8,717 245 50 Cassidy Duru Gazelle 2008 155e J-10 6:58 6:54 8,696 246 760 Kyra Emons Arnhem 2005 90e M-10 7:02 6:54 8,696 247 391 Luteijn Deemter Pieter Brueghelschoo 2007 156e J-10 7:03 6:54 8,696 248 39 Abel Schamp Gazelle 2009 157e J-10 8:06 6:55 8,675 249 395 Fleur Leij Vd Pieter Brueghelschoo 2007 91e M-10 7:50 6:56 8,654 250 494 Sytze Kaarsemaker pieter brueghelschoo 2006 158e J-10 7:04 6:56 8,654 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 6 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 251 181 Riham Tahemmout Het Mozaiek 2002 92e M-10 7:54 6:57 8,633 252 241 Thomas Stinissen De Groene Ring 2007 159e J-10 7:04 6:57 8,633 253 393 Niels Lant Pieter Brueghelschoo 2007 160e J-10 7:04 6:57 8,633 254 52 Estelle Karlas Gazelle 2005 93e M-10 7:10 6:58 8,612 255 385 Thyge Welsink Pieter Brueghelschoo 2007 161e J-10 7:26 6:59 8,592 256 389 Tijn Prinsen Pieter Brueghelschoo 2007 162e J-10 8:12 6:59 8,592 257 491 Jip Boele pieter brueghelschoo 2005 94e M-10 8:10 7:00 8,571 258 397 Jits Kastein Pieter Brueghelschoo 2007 163e J-10 8:13 7:00 8,571 259 424 Femke Zande van Der Pieter Brueghelschoo 2008 95e M-10 7:09 7:00 8,571 260 792 Huub van Barneveld Arnhem 2005 164e J-10 7:13 7:00 8,571 261 445 Nina Keijzer De Pieter Brueghelschoo 2004 96e M-10 7:24 7:02 8,531 262 763 Fabian van de Broek Velp Gld 2006 165e J-10 7:27 7:02 8,531 263 8 Jim Kolthof Gazelle 2007 166e J-10 7:04 7:03 8,511 264 338 Marlon Sluiter Jan Ligthartschool 2006 167e J-10 7:23 7:03 8,511 265 383 Arne Bastiaansen Pieter Brueghelschoo 2007 168e J-10 7:31 7:04 8,491 266 169 Bilal Azdidi Het Mozaiek 2003 169e J-10 7:06 7:04 8,491 267 489 Ruben Kaspers pieter brueghelschoo 2006 170e J-10 7:36 7:05 8,471 268 1813 Rosa Blom Arnhem 2006 97e M-10 7:39 7:05 8,471 269 486 Loes Wensel pieter brueghelschoo 2005 98e M-10 7:29 7:05 8,471 270 304 Bruce van den Esschert Jan Ligthartschool 2007 171e J-10 7:12 7:05 8,471 271 171 Gharib Faez Het Mozaiek 2003 172e J-10 7:08 7:05 8,471 272 752 Nolan Visser Zevenaar 2005 173e J-10 7:48 7:05 8,471 273 420 Sascha Meeldijk Pieter Brueghelschoo 2006 99e M-10 7:19 7:06 8,451 274 1901 Rosita Kruithof Arnhem 2006 100e M-10 7:45 7:06 8,451 275 477 Darryl Aartsen pieter brueghelschoo 2008 174e J-10 7:23 7:06 8,451 276 378 Broes Keen Pieter Brueghelschoo 2008 175e J-10 7:29 7:07 8,431 277 415 Bodil Dam Van Pieter Brueghelschoo 2006 101e M-10 7:32 7:07 8,431 278 354 Tara Vreeburg Burgemeester monchys 2004 102e M-10 7:13 7:07 8,431 279 1836 Esma Tunc Arnhem 2005 103e M-10 7:35 7:07 8,431 280 399 Thomas Bes Pieter Brueghelschoo 2007 104e M-10 7:25 7:08 8,411 281 457 Lude Britstra Pieter Brueghelschoo 2007 176e J-10 7:28 7:08 8,411 282 1725 Theodoor te Bokkel Arnhem 2008 177e J-10 7:31 7:08 8,411 283 35 Dean Burgzorg Gazelle 2005 178e J-10 7:18 7:09 8,392 284 179 Mubasher Gwahsi Het Mozaiek 2002 179e J-10 7:13 7:09 8,392 285 228 Lasse Manders De Groene Ring 2007 180e J-10 8:28 7:09 8,392 286 396 Florian Hunnik Vd Pieter Brueghelschoo 2006 181e J-10 7:24 7:09 8,392 287 1899 Sophie Usher Arnhem 2008 105e M-10 8:07 7:10 8,372 288 753 Neil Visser Zevenaar 2003 182e J-10 7:53 7:11 8,353 289 1239 Esmee Van Logtenstein Tolkamer 2006 106e M-10 7:25 7:11 8,353 290 1853 Amber Grotenbrey Duiven 2008 107e M-10 7:39 7:11 8,353 291 1845 Roos de Keijzer Arnhem 2007 108e M-10 8:07 7:11 8,353 292 768 Luuk Donders Arnhem 2008 183e J-10 7:55 7:12 8,333 293 78 Sophie van den Broek Arnhemse Montessori 2008 109e M-10 7:57 7:13 8,314 294 1567 Noah Overman Arnhem 2005 184e J-10 7:27 7:13 8,314 295 476 Elin Oosterhoff pieter brueghelschoo 2007 110e M-10 7:39 7:13 8,314 296 1880 Lieven Olde Rikkert Arnhem 2005 185e J-10 8:05 7:14 8,295 297 7 Roechama Boering Gazelle 2004 111e M-10 7:51 7:14 8,295 298 412 Sophie Jong De Pieter Brueghelschoo 2006 112e M-10 7:31 7:15 8,276 299 462 Anna Krijns Pieter Brueghelschoo 2005 113e M-10 7:33 7:15 8,276 300 146 Lois van Room emmausschool 2008 114e M-10 7:19 7:16 8,257 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 7 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 301 1568 Ruben Julian Prins Arnhem 2005 186e J-10 7:29 7:16 8,257 302 400 Meerle Marquering Pieter Brueghelschoo 2006 115e M-10 7:33 7:16 8,257 303 260 Mitch Van der Graaf Pieter de Jong Schoo 2007 187e J-10 7:36 7:16 8,257 304 262 Mirte Buurman Pieter de Jong Schoo 2005 116e M-10 7:50 7:16 8,257 305 1812 Laura Blom Arnhem 2006 117e M-10 7:58 7:17 8,238 306 772 Loena van de Mosselaar Arnhem 2007 118e M-10 7:32 7:17 8,238 307 59 Isolde Bottenheft Arnhemse Montessori 2007 119e M-10 8:43 7:17 8,238 308 499 Pim de Weerd pieter brueghelschoo 2008 188e J-10 8:34 7:18 8,219 309 190 Shawin Hussein Het Mozaiek 2003 120e M-10 7:21 7:18 8,219 310 1073 Jessy Kolkman Arnhem 2005 189e J-10 7:20 7:18 8,219 311 401 Janne Kaper Pieter Brueghelschoo 2006 121e M-10 7:36 7:19 8,200 312 280 Olaf Driessen Jan Ligthartschool 2008 190e J-10 7:48 7:19 8,200 313 159 Rein Geerdink emmausschool 2008 191e J-10 7:41 7:19 8,200 314 478 Ties Reukers pieter brueghelschoo 2006 192e J-10 8:42 7:20 8,182 315 37 Athina Giannakopoulos Gazelle 2004 122e M-10 7:57 7:20 8,182 316 516 Julie Verspeek pieter brueghelschoo 2005 123e M-10 8:19 7:20 8,182 317 189 Isha Mansaray Het Mozaiek 2002 124e M-10 8:02 7:20 8,182 318 215 Luca Kuijvenhoven De Groene Ring 2005 193e J-10 8:41 7:20 8,182 319 244 Morten van Berkel De Groene Ring 2006 194e J-10 8:39 7:20 8,182 320 498 Jet Zweerink pieter brueghelschoo 2005 125e M-10 8:20 7:21 8,163 321 836 Wim Zonnenberg Westervoort 2006 195e J-10 8:09 7:21 8,163 322 147 Nikai van Hensbergen emmausschool 2007 196e J-10 7:25 7:21 8,163 323 162 Bas Beekhuis emmausschool 2006 197e J-10 7:22 7:21 8,163 324 418 Pien Leeuwen Van Pieter Brueghelschoo 2006 126e M-10 7:38 7:23 8,126 325 1807 Tabe Klaassen Arnhem 2009 198e J-10 7:54 7:24 8,108 326 252 Dani Van den Born Pieter de Jong Schoo 2008 199e J-10 7:44 7:24 8,108 327 356 Amber Brusink Burgemeester monchys 2006 127e M-10 7:32 7:24 8,108 328 82 Fabio Storm Arnhemse Montessori 2008 200e J-10 8:26 7:26 8,072 329 345 Tibbe Sijbersma Burgemeester monchys 2005 201e J-10 7:41 7:26 8,072 330 1894 Tijn van Caulil Arnhem 2009 202e J-10 8:03 7:27 8,054 331 398 Simon Beverwijk Pieter Brueghelschoo 2007 203e J-10 7:30 7:27 8,054 332 323 Jnya Kalf Jan Ligthartschool 2005 128e M-10 7:33 7:27 8,054 333 1312 Zelena Gompelman Westervoort 2007 129e M-10 8:49 7:27 8,054 334 493 Binc Brekelmans pieter brueghelschoo 2006 204e J-10 7:57 7:28 8,036 335 112 Tjalle de Boer Arnhemse Montessori 2007 205e J-10 8:19 7:28 8,036 336 1469 Alex van den Berg Duiven 2008 206e J-10 8:34 7:29 8,018 337 1839 Demi Rossen Arnhem 2009 130e M-10 8:03 7:29 8,018 338 1883 Daan van Megen Zetten 2004 207e J-10 7:41 7:29 8,018 339 75 Jesse Wiegersma Arnhemse Montessori 2008 208e J-10 8:11 7:29 8,018 340 1877 Nyne Letteboer Arnhem 2007 131e M-10 7:50 7:29 8,018 341 264 Jelle Hermsen Pieter de Jong Schoo 2006 209e J-10 8:23 7:30 8,000 342 1860 Rosalie Schellings Arnhem 2006 132e M-10 7:50 7:30 8,000 343 276 Banyawit Bressers Pieter de Jong Schoo 2006 210e J-10 8:23 7:30 8,000 344 61 Tessel De Vries Arnhemse Montessori 2007 133e M-10 7:35 7:30 8,000 345 110 Kasper Wiegersma Arnhemse Montessori 2004 211e J-10 8:11 7:31 7,982 346 47 Sten Stupers Gazelle 2009 212e J-10 8:09 7:31 7,982 347 1592 Noor van Gogh Oosterbeek 2005 134e M-10 9:04 7:31 7,982 348 521 Tessel Lipsch pieter brueghelschoo 2004 135e M-10 8:03 7:31 7,982 349 786 Job Teeuwes Arnhem 2009 213e J-10 8:40 7:32 7,965 350 461 Mirza Aydihli Pieter Brueghelschoo 2008 136e M-10 8:04 7:32 7,965 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 8 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 351 1921 Lana Wegbrans Arnhem 2002 137e M-10 24:08 7:32 7,965 352 108 Oebe de Vries Arnhemse Montessori 2008 214e J-10 7:51 7:34 7,930 353 58 Armand De Vries Arnhemse Montessori 2005 215e J-10 7:51 7:34 7,930 354 142 Willem Theunissen emmausschool 2007 216e J-10 8:04 7:34 7,930 355 467 Timo Walhof pieter brueghelschoo 2007 217e J-10 8:38 7:35 7,912 356 204 Niga Sayed Het Mozaiek 2004 138e M-10 7:36 7:35 7,912 357 1849 Noor Leenders Arnhem 2007 139e M-10 7:49 7:36 7,895 358 178 Bezad Kaamel Het Mozaiek 2002 218e J-10 7:45 7:36 7,895 359 982 Boris van Leeuwen Malden 2007 219e J-10 8:27 7:36 7,895 360 140 Maarten Stavenuiter emmausschool 2007 220e J-10 7:43 7:37 7,877 361 174 Mohammed Lahkim Het Mozaiek 2002 221e J-10 7:46 7:37 7,877 362 148 Gaia van Hensbergen emmausschool 2005 140e M-10 7:52 7:37 7,877 363 761 Fenna Schouten Arnhem 2004 141e M-10 7:40 7:37 7,877 364 358 Robijn Visser Burgemeester monchys 2007 142e M-10 7:45 7:37 7,877 365 13 Robin Volmer Gazelle 2006 143e M-10 8:16 7:37 7,877 366 224 Jesper Wind De Groene Ring 2008 222e J-10 8:59 7:38 7,860 367 28 Lieke Winnemuller Gazelle 2004 144e M-10 8:14 7:38 7,860 368 1810 Joshua Burggraaf Ede Gld 2008 223e J-10 8:45 7:38 7,860 369 1787 Isis van Dam Nederland 2007 145e M-10 8:36 7:39 7,843 370 1808 Lenthe Klaassen Arnhem 2007 146e M-10 7:43 7:39 7,843 371 261 Sarah Rutasouw Pieter de Jong Schoo 2005 147e M-10 8:13 7:40 7,826 372 1922 Blom van Beuzekom Arnhem 2004 148e M-10 24:18 7:41 7,809 373 460 Pearl Gieling Pieter Brueghelschoo 2006 149e M-10 7:42 7:42 7,792 374 515 Thijs Kasimbeg pieter brueghelschoo 2009 224e J-10 8:35 7:42 7,792 375 218 Jule Versluis De Groene Ring 2008 225e J-10 9:03 7:42 7,792 376 346 Sara Er Burgemeester monchys 2005 150e M-10 7:48 7:42 7,792 377 83 Laura Wester Arnhemse Montessori 2007 151e M-10 9:06 7:42 7,792 378 116 Jesper van der Klaauw Arnhemse Montessori 2007 226e J-10 8:46 7:42 7,792 379 242 Boaz Ecoma Verstege De Groene Ring 2006 227e J-10 8:57 7:43 7,775 380 473 Noor van Diermen pieter brueghelschoo 2007 152e M-10 8:51 7:43 7,775 381 259 Jay Verheijden Pieter de Jong Schoo 2007 228e J-10 8:37 7:43 7,775 382 1882 MMarel Wollaert Arnhem 2006 153e M-10 9:16 7:43 7,775 383 293 Lena Claassen Jan Ligthartschool 2007 154e M-10 8:35 7:44 7,759 384 321 Neeltje Ketelaar Jan Ligthartschool 2007 155e M-10 8:35 7:44 7,759 385 38 Fenja Zwikker Gazelle 2006 156e M-10 8:23 7:44 7,759 386 1881 Yvette Wollaert Arnhem 2007 157e M-10 9:16 7:44 7,759 387 126 Juliette Heeringa Arnhemse Montessori 2007 158e M-10 8:42 7:44 7,759 388 57 Eva Steens Arnhemse Montessori 2006 159e M-10 9:01 7:45 7,742 389 1835 Janneke Niels Arnhem 2007 160e M-10 8:02 7:46 7,725 390 1227 Quinten Verwijmeren Elst Gld 2007 229e J-10 8:34 7:46 7,725 391 1754 Joris Heijnen Arnhem 2007 230e J-10 9:13 7:46 7,725 392 14 Dynaisha Molina Gazelle 2007 161e M-10 8:25 7:47 7,709 393 53 Loes Dijkhuizen Arnhemse Montessori 2007 162e M-10 9:02 7:47 7,709 394 33 Yara Teerlink Gazelle 2008 163e M-10 9:22 7:47 7,709 395 502 Nina Sondaar pieter brueghelschoo 2006 164e M-10 8:58 7:48 7,692 396 373 Kervensly Brummelen Van Pieter Brueghelschoo 2008 165e M-10 8:10 7:49 7,676 397 837 Gijs Zonnenberg Westervoort 2008 231e J-10 8:37 7:49 7,676 398 416 Karel Meer van Hautum Van Pieter Brueghelschoo 2006 232e J-10 8:25 7:49 7,676 399 250 Willem Koenders Pieter de Jong Schoo 2008 233e J-10 8:45 7:49 7,676 400 256 Joey Buurkes Pieter de Jong Schoo 2007 234e J-10 8:45 7:49 7,676 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 9 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 401 500 Femke de Booys pieter brueghelschoo 2007 166e M-10 8:59 7:50 7,660 402 1704 Saskia Kuik Wageningen 2004 167e M-10 8:35 7:50 7,660 403 296 Lotta Tomassen Jan Ligthartschool 2008 168e M-10 8:01 7:50 7,660 404 268 Laticha Christiaan Pieter de Jong Schoo 2008 169e M-10 9:04 7:50 7,660 405 1686 Mila Roozeboom Wageningen 2004 170e M-10 8:35 7:50 7,660 406 27 Sven Botterhuis Gazelle 2008 235e J-10 8:58 7:50 7,660 407 1842 Yenth Vos Arnhem 2006 171e M-10 8:26 7:50 7,660 408 282 Puck Bergsma Jan Ligthartschool 2006 172e M-10 8:21 7:50 7,660 409 1885 Jasmijn Camonier Rheden 2003 173e M-10 8:02 7:51 7,643 410 300 Puck Morello Jan Ligthartschool 2009 174e M-10 8:10 7:51 7,643 411 1752 Roelof Streefkerk Arnhem 2009 236e J-10 8:00 7:51 7,643 412 71 Helio Hendriks Arnhemse Montessori 2008 237e J-10 8:57 7:52 7,627 413 336 Tijn Nijenhuis Jan Ligthartschool 2006 238e J-10 8:12 7:52 7,627 414 229 Merel Kock De Groene Ring 2007 175e M-10 9:05 7:52 7,627 415 12 Siebe Boerboom Gazelle 2007 239e J-10 8:26 7:52 7,627 416 182 Dilan Yildirim Het Mozaiek 2002 176e M-10 7:54 7:53 7,611 417 168 Selin Usta Het Mozaiek 2003 177e M-10 7:55 7:53 7,611 418 1816 Kay Snow Arnhem 2008 178e M-10 8:19 7:54 7,595 419 487 Teuntje ten Have pieter brueghelschoo 2008 179e M-10 9:02 7:54 7,595 420 152 Teun Franssen emmausschool 2007 240e J-10 8:40 7:55 7,579 421 1470 Sifra van den Berg Duiven 2006 180e M-10 9:24 7:55 7,579 422 81 Zaisha Reina Arnhemse Montessori 2008 181e M-10 9:16 7:55 7,579 423 243 Kristen Binnendijk De Groene Ring 2006 182e M-10 9:08 7:55 7,579 424 205 Sophia Takie Het Mozaiek 2004 183e M-10 7:58 7:55 7,579 425 1495 Bram Hagens Ciko '66 2003 241e J-10 8:42 7:56 7,563 426 1183 Sietse Kruizinga 's-Gravenhage 2008 242e J-10 9:08 7:56 7,563 427 1851 Mia Murray Arnhem 2008 184e M-10 8:25 7:56 7,563 428 485 Veerle Kaspers pieter brueghelschoo 2004 185e M-10 8:56 7:57 7,547 429 94 Annika de Vries Arnhemse Montessori 2007 186e M-10 8:20 7:57 7,547 430 269 Nehemia Hendriks Pieter de Jong Schoo 2007 243e J-10 8:51 7:57 7,547 431 43 Max Zweedijk Gazelle 2008 244e J-10 8:39 7:57 7,547 432 417 Pleun Rensen Pieter Brueghelschoo 2006 187e M-10 8:24 7:58 7,531 433 769 Karlien Donders Arnhem 2007 188e M-10 9:23 7:59 7,516 434 413 Isabella Urbanus Pieter Brueghelschoo 2006 189e M-10 8:24 7:59 7,516 435 350 Nina Van der Vorst Burgemeester monchys 2004 190e M-10 8:05 8:00 7,500 436 1742 Mila Uffelie Arnhem 2008 191e M-10 8:45 8:00 7,500 437 206 Sal;ah-Edine Aliyat Het Mozaiek 2003 245e J-10 8:22 8:00 7,500 438 366 Jules Urbanus Pieter Brueghelschoo 2009 246e J-10 8:42 8:01 7,484 439 251 Mika Hueting Pieter de Jong Schoo 2007 247e J-10 8:24 8:02 7,469 440 184 Samiira Jimale Het Mozaiek 2001 192e M-10 8:46 8:03 7,453 441 316 Sofie Taankink Jan Ligthartschool 2008 193e M-10 8:12 8:03 7,453 442 1838 Laura Milder Arnhem 2007 194e M-10 8:38 8:03 7,453 443 122 Milou Waanders Arnhemse Montessori 2006 195e M-10 8:53 8:04 7,438 444 6 Sanne van der Tas Gazelle 2008 196e M-10 8:58 8:04 7,438 445 380 Noortje Kramer Pieter Brueghelschoo 2008 197e M-10 9:15 8:05 7,423 446 359 Noa-Britt Arentsen Blinkertschool 2007 198e M-10 9:08 8:05 7,423 447 275 Florian Hekkers Pieter de Jong Schoo 2010 248e J-10 8:31 8:05 7,423 448 281 Ana Elsenberg Jan Ligthartschool 2008 199e M-10 8:45 8:05 7,423 449 209 Quinty van Lente De Groene Ring 2008 200e M-10 8:23 8:06 7,407 450 216 Dana Kuijvenhoven De Groene Ring 2008 201e M-10 8:24 8:06 7,407 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 10 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 451 202 Shaam Majedi Het Mozaiek 2004 249e J-10 8:16 8:06 7,407 452 779 Machiel van Drunen Arnhem 2009 250e J-10 8:51 8:07 7,392 453 134 Tom Vink Arnhemse Montessori 2007 251e J-10 9:10 8:08 7,377 454 352 Soufiane Sedraoi Burgemeester monchys 2006 252e J-10 8:24 8:09 7,362 455 89 Laura Spee Arnhemse Montessori 2009 202e M-10 9:18 8:09 7,362 456 1876 Maartje Letteboer Arnhem 2009 203e M-10 8:28 8:09 7,362 457 940 Terra Janssen Duiven 2008 204e M-10 9:17 8:10 7,347 458 1866 Kris Verhoeven Rheden 2007 205e M-10 9:43 8:10 7,347 459 402 Lieve Dijkhuizen Pieter Brueghelschoo 2006 206e M-10 9:42 8:11 7,332 460 199 Niazy Khalil Het Mozaiek 2004 253e J-10 9:48 8:11 7,332 461 303 Noa Krosse Jan Ligthartschool 2007 207e M-10 8:18 8:11 7,332 462 283 Noor Miggelenbrink Jan Ligthartschool 2007 208e M-10 8:20 8:11 7,332 463 85 Asia Casagni Arnhemse Montessori 2009 209e M-10 9:28 8:11 7,332 464 165 Xander Hartgers emmausschool 2008 254e J-10 9:30 8:12 7,317 465 36 Iske Wijnen Gazelle 2009 210e M-10 8:33 8:12 7,317 466 367 Viggo Bruggemann Pieter Brueghelschoo 2008 255e J-10 9:11 8:12 7,317 467 164 Ruben Hartgers emmausschool 2008 256e J-10 9:31 8:12 7,317 468 227 Ilse Raaijmakers De Groene Ring 2006 211e M-10 8:55 8:13 7,302 469 349 Sam Samson Burgemeester monchys 2010 257e J-10 9:03 8:13 7,302 470 1912 Mals Klarenbeek Arnhem 2009 258e J-10 9:12 8:14 7,287 471 273 Cas Janssen Pieter de Jong Schoo 2009 259e J-10 9:17 8:14 7,287 472 10 Nick Rozendal Gazelle 2008 260e J-10 8:47 8:14 7,287 473 353 Deniz Tekin Burgemeester monchys 2006 261e J-10 8:53 8:14 7,287 474 382 Stendert Boudens Pieter Brueghelschoo 2008 262e J-10 8:46 8:15 7,273 475 365 Emilie Dijkhuizen Pieter Brueghelschoo 2008 212e M-10 9:47 8:15 7,273 476 90 Matteo Veenman Arnhemse Montessori 2010 263e J-10 8:30 8:15 7,273 477 235 Desi Raaijmakers De Groene Ring 2008 213e M-10 9:00 8:15 7,273 478 1428 Evie Brenner Arnhem 2006 214e M-10 8:43 8:16 7,258 479 1854 Luca Meester Duiven 2007 264e J-10 8:29 8:17 7,243 480 1820 Donna Wallaart Arnhem 2007 215e M-10 9:19 8:17 7,243 481 1837 Ninon Dapper Arnhem 2007 216e M-10 8:44 8:18 7,229 482 1237 Taha Oost Arnhem 2009 265e J-10 9:05 8:18 7,229 483 138 Wouter Stavenuiter emmausschool 2004 266e J-10 8:53 8:18 7,229 484 301 David van der Linden Jan Ligthartschool 2008 267e J-10 9:29 8:19 7,214 485 458 Giselle Lazar-Athanasiu Pieter Brueghelschoo 2009 217e M-10 9:12 8:20 7,200 486 55 Minde Wijnveld Arnhemse Montessori 2007 218e M-10 9:23 8:21 7,186 487 787 Wende Kuiperi Arnhem 2008 219e M-10 8:58 8:22 7,171 488 1228 Simon Verwijmeren Elst Gld 2009 268e J-10 9:09 8:22 7,171 489 203 Sabir Mouhooti Het Mozaiek 2004 269e J-10 8:43 8:22 7,171 490 549 Jolie Vegt Smith Arnhemse Montessori 2006 220e M-10 9:02 8:22 7,171 491 124 Niki Vullings Arnhemse Montessori 2005 221e M-10 9:23 8:22 7,171 492 750 Nika van Oosterbos Arnhem 2006 222e M-10 9:01 8:23 7,157 493 248 Lucas Snijder De Groene Ring 2007 270e J-10 9:31 8:24 7,143 494 334 Rodin Roxs Jan Ligthartschool 2007 271e J-10 8:35 8:25 7,129 495 1900 Roelof Streefkerk Arnhem 2009 272e J-10 9:30 8:26 7,115 496 355 Tygo Vreeburg Burgemeester monchys 2006 273e J-10 9:03 8:26 7,115 497 249 Elisa Amsdorf De Groene Ring 2010 223e M-10 8:57 8:27 7,101 498 374 Fenne Geerts Pieter Brueghelschoo 2008 224e M-10 8:44 8:28 7,087 499 376 Doesjka Kaper Pieter Brueghelschoo 2008 225e M-10 8:44 8:28 7,087 500 1911 Fien van Poorten Arnhem 2007 226e M-10 8:34 8:29 7,073 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 11 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 501 1596 Julia Smit Arnhem 2007 227e M-10 9:14 8:29 7,073 502 388 Lucas Wolters Pieter Brueghelschoo 2007 274e J-10 9:04 8:29 7,073 503 191 Edanur Acer Het Mozaiek 2003 228e M-10 8:31 8:30 7,059 504 1867 Thymen van der Ploeg 2009 275e J-10 8:37 8:30 7,059 505 2237 Pleuni Zweerink pieter brueghelschoo 2007 229e M-10 9:41 8:30 7,059 506 109 Maxim van de Weerdt Arnhemse Montessori 2008 276e J-10 11:00 8:31 7,045 507 517 Siem Reukers pieter brueghelschoo 2008 277e J-10 9:53 8:31 7,045 508 41 Eliza de Jonge Gazelle 2005 230e M-10 8:42 8:31 7,045 509 511 Nynke Spinhoven pieter brueghelschoo 2010 231e M-10 9:23 8:32 7,031 510 490 Lucas van der Meeren pieter brueghelschoo 2009 278e J-10 9:41 8:32 7,031 511 141 Rozelin Metin emmausschool 2008 232e M-10 9:27 8:32 7,031 512 1875 Femke Wolbrink Doesburg 2009 233e M-10 8:56 8:33 7,018 513 279 Zara Waltmans Jan Ligthartschool 2008 234e M-10 9:13 8:33 7,018 514 1890 Isabel du Pre Arnhem 2008 235e M-10 9:20 8:34 7,004 515 1891 Evalie de Pre Arnhem 2008 236e M-10 9:20 8:34 7,004 516 150 Lausanne van de Braak emmausschool 2008 237e M-10 8:40 8:35 6,990 517 566 Zosha Lenderink Arnhemse Montessori 2008 238e M-10 9:03 8:35 6,990 518 2236 Faith Harle Jan Ligthartschool 2009 279e J-10 25:23 8:35 6,990 519 234 Nora Muijser De Groene Ring 2005 239e M-10 8:37 8:35 6,990 520 1118 Kiki Kraak Velp Gld 2008 240e M-10 8:59 8:35 6,990 521 291 Mila Lenssen Jan Ligthartschool 2006 241e M-10 9:58 8:36 6,977 522 65 Lisa Blijlevens Arnhemse Montessori 2009 242e M-10 9:03 8:36 6,977 523 507 Boyd Smith pieter brueghelschoo 2008 280e J-10 8:50 8:36 6,977 524 362 Sophie Bes Pieter Brueghelschoo 2009 243e M-10 10:04 8:36 6,977 525 479 Koen Verweij pieter brueghelschoo 2008 281e J-10 8:50 8:36 6,977 526 326 Michelle Rutten Jan Ligthartschool 2007 244e M-10 9:56 8:36 6,977 527 1750 Hannah Dijksma Ede Gld 2005 245e M-10 9:06 8:37 6,963 528 1759 Mark van de Kamp Arnhem 2008 282e J-10 9:54 8:37 6,963 529 315 Gaby Taankink Jan Ligthartschool 2008 246e M-10 8:49 8:38 6,950 530 1857 Kiki van Ravels Duiven 2008 247e M-10 10:01 8:38 6,950 531 622 Claudia van Ravels De Groene Ring 2004 248e M-10 10:01 8:39 6,936 532 351 Nadia Nain Burgemeester monchys 2006 249e M-10 8:46 8:39 6,936 533 475 Anouk Kasimbeg pieter brueghelschoo 2006 250e M-10 9:51 8:39 6,936 534 133 Godelieve Hustinx Arnhemse Montessori 2007 251e M-10 10:11 8:40 6,923 535 103 Timme Jonker Arnhemse Montessori 2008 283e J-10 9:41 8:40 6,923 536 246 Noortje Holverda De Groene Ring 2008 252e M-10 10:04 8:41 6,910 537 384 Lola Bruijnje Pieter Brueghelschoo 2007 253e M-10 9:06 8:43 6,883 538 423 Quinty Oosterbaan Pieter Brueghelschoo 2005 254e M-10 9:15 8:43 6,883 539 101 Floor Nillezen Arnhemse Montessori 2009 255e M-10 10:23 8:44 6,870 540 107 Julia Steens Arnhemse Montessori 2008 256e M-10 9:58 8:44 6,870 541 106 Emma Rommers Arnhemse Montessori 2008 257e M-10 9:17 8:45 6,857 542 114 Moon Hazeleger Arnhemse Montessori 2007 258e M-10 9:42 8:46 6,844 543 290 Bo Lenssen Jan Ligthartschool 2008 259e M-10 10:09 8:46 6,844 544 119 Feline Storm Arnhemse Montessori 2006 260e M-10 9:53 8:46 6,844 545 115 Maartje Huiskamp Arnhemse Montessori 2007 261e M-10 9:43 8:47 6,831 546 357 Djanita Halberstadt Burgemeester monchys 2006 262e M-10 8:54 8:47 6,831 547 69 Elin Berendse Arnhemse Montessori 2008 263e M-10 9:37 8:48 6,818 548 310 Jet Messchendorp Jan Ligthartschool 2009 264e M-10 9:07 8:48 6,818 549 377 Sam Leeuwen Van Pieter Brueghelschoo 2008 284e J-10 9:25 8:49 6,805 550 255 Stijn Van Woudenberg Pieter de Jong Schoo 2007 285e J-10 9:45 8:50 6,792 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 12 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 551 1792 Julia Woudenberg Nederland 2008 265e M-10 9:23 8:51 6,780 552 258 Amy Angevare Pieter de Jong Schoo 2007 266e M-10 10:18 8:51 6,780 553 364 Eline Kesting Pieter Brueghelschoo 2008 267e M-10 10:20 8:51 6,780 554 263 Isabelle Wolthuis Pieter de Jong Schoo 2003 268e M-10 9:08 8:52 6,767 555 375 Lisa Beverwijk Pieter Brueghelschoo 2009 269e M-10 9:11 8:52 6,767 556 5 Naomi van Grieken Gazelle 2009 270e M-10 9:49 8:53 6,754 557 102 Lidia van Sandijk Arnhemse Montessori 2008 271e M-10 10:07 8:53 6,754 558 270 Nikkie Knapper Pieter de Jong Schoo 2003 272e M-10 9:10 8:56 6,716 559 45 Ilse Bouman Gazelle 2009 273e M-10 9:51 8:56 6,716 560 363 Amber Keen Pieter Brueghelschoo 2009 274e M-10 9:56 8:56 6,716 561 343 Cristiano Marchado Burgemeester monchys 2007 286e J-10 9:36 8:56 6,716 562 372 Kas Willemsen Pieter Brueghelschoo 2009 287e J-10 9:52 8:57 6,704 563 319 Ming Klappe Jan Ligthartschool 2005 275e M-10 9:05 8:59 6,679 564 144 Duuk de Jong emmausschool 2007 288e J-10 9:28 9:00 6,667 565 73 Tristan Rijsdijk Arnhemse Montessori 2008 289e J-10 9:35 9:01 6,654 566 25 Maartje Winnemuller Gazelle 2008 276e M-10 9:47 9:01 6,654 567 132 Sam Roddenhof Arnhemse Montessori 2005 277e M-10 10:01 9:02 6,642 568 91 Macs Bijsterbosch Arnhemse Montessori 2008 290e J-10 9:37 9:03 6,630 569 369 Elise Bosman Pieter Brueghelschoo 2009 291e J-10 9:38 9:07 6,581 570 284 Jaidan van der Donk Jan Ligthartschool 2008 292e J-10 9:48 9:08 6,569 571 253 Yuna Staalman Pieter de Jong Schoo 2008 278e M-10 9:41 9:08 6,569 572 17 Finette Wouters vd Oudenw Gazelle 2009 279e M-10 9:51 9:09 6,557 573 371 Britt Vlemingh Pieter Brueghelschoo 2008 280e M-10 9:40 9:10 6,545 574 759 Stefan Emons Arnhem 2008 293e J-10 9:36 9:10 6,545 575 1865 Tim Verhoeven Rheden 2009 294e J-10 9:57 9:11 6,534 576 23 Julie van der Meer Gazelle 2008 281e M-10 10:49 9:15 6,486 577 299 Mik Overeem Jan Ligthartschool 2009 295e J-10 9:56 9:16 6,475 578 505 Joris Pausma pieter brueghelschoo 2009 296e J-10 10:04 9:19 6,440 579 1907 Pieter Waddring Arnhem 2010 297e J-10 10:32 9:20 6,429 580 79 Elsa Jonker Arnhemse Montessori 2008 282e M-10 11:03 9:22 6,406 581 297 Bink van der Boom Jan Ligthartschool 2009 298e J-10 10:19 9:22 6,406 582 84 Mijntje Blikkendaal Arnhemse Montessori 2009 283e M-10 11:00 9:22 6,406 583 339 Mason Wieland Jan Ligthartschool 2009 299e J-10 10:21 9:23 6,394 584 87 Charlotte Rommers Arnhemse Montessori 2010 284e M-10 10:44 9:24 6,383 585 97 Sophie van Erven Arnhemse Montessori 2009 285e M-10 10:41 9:25 6,372 586 211 Linn Jasco De Groene Ring 2008 286e M-10 11:09 9:26 6,360 587 472 Keetje Dekker pieter brueghelschoo 2008 287e M-10 10:36 9:29 6,327 588 145 Thijmen Oosteweeghel emmausschool 2009 300e J-10 10:16 9:32 6,294 589 409 Lucia Kuiper Pieter Brueghelschoo 2006 288e M-10 10:00 9:32 6,294 590 151 Tristan van de Braak emmausschool 2003 301e J-10 9:39 9:33 6,283 591 238 Els Manders De Groene Ring 2010 289e M-10 10:56 9:33 6,283 592 330 Evi Telepta Jan Ligthartschool 2009 290e M-10 9:52 9:34 6,272 593 1271 Cato Fennis Arnhem 2008 291e M-10 10:38 9:35 6,261 594 267 Tamila Tavakoli Pieter de Jong Schoo 2007 292e M-10 9:45 9:36 6,250 595 265 Femke Dinnissen Pieter de Jong Schoo 2007 293e M-10 9:45 9:36 6,250 596 266 Joris Dinnissen Pieter de Jong Schoo 2005 302e J-10 9:45 9:36 6,250 597 1821 Linde Zwager Duiven 2010 294e M-10 10:59 9:36 6,250 598 93 Roos Radovich Arnhemse Montessori 2008 295e M-10 10:35 9:37 6,239 599 156 Thomas de Winter emmausschool 2007 303e J-10 9:46 9:39 6,218 600 751 Carice van Oosterbos Arnhem 2009 296e M-10 10:18 9:39 6,218 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 23-03-2014 18:02 Pag: 13 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 601 70 Liz de Haan Arnhemse Montessori 2008 297e M-10 10:33 9:40 6,207 602 98 Quirine Hustinx Arnhemse Montessori 2009 298e M-10 11:10 9:41 6,196 603 1222 Nynke van Gemert Arnhem 2008 299e M-10 10:31 9:41 6,196 604 1841 Luna Vos Arnhem 2006 300e M-10 10:19 9:42 6,186 605 480 Lynn Groen pieter brueghelschoo 2009 301e M-10 9:54 9:42 6,186 606 96 Frederique Duijne Arnhemse Montessori 2010 302e M-10 10:40 9:43 6,175 607 99 Sophie Kole Arnhemse Montessori 2009 303e M-10 11:03 9:45 6,154 608 1251 Esmée Kramer Arnhem 2007 304e M-10 11:11 9:47 6,133 609 1909 Jaap van Poorten Arnhem 2009 304e J-10 10:41 9:47 6,133 610 237 Stan Snijder De Groene Ring 2009 305e J-10 10:14 9:47 6,133 611 42 Lisa Kolthof Gazelle 2009 305e M-10 10:31 9:49 6,112 612 1855 Vico Meester Duiven 2009 306e J-10 10:02 9:50 6,102 613 962 Elza Kremers Arnhem 2008 306e M-10 10:59 9:56 6,040 614 104 Mirre Reijnaert Arnhemse Montessori 2008 307e M-10 11:12 9:56 6,040 615 996 Amber Martens Arnhem 2008 308e M-10 11:01 9:57 6,030 616 236 Caio Ecoma Verstege De Groene Ring 2008 307e J-10 11:12 9:58 6,020 617 1864 Iza Lebbink Arnhem 2009 309e M-10 11:08 10:03 5,970 618 161 Koen Beekhuis emmausschool 2009 308e J-10 10:35 10:03 5,970 619 525 Lucas Streek pieter brueghelschoo 2009 309e J-10 10:58 10:09 5,911 620 488 Aafje Vermeulen pieter brueghelschoo 2009 310e M-10 11:00 10:10 5,902 621 105 Lianne Rensen Arnhemse Montessori 2008 311e M-10 11:25 10:10 5,902 622 781 Thomas van der Meulen Duiven 2010 310e J-10 11:22 10:10 5,902 623 780 Natasja Smits Duiven 1973 312e M-10 11:22 10:11 5,892 624 88 Storm Scholten Arnhemse Montessori 2009 311e J-10 11:13 10:11 5,892 625 131 Margot van 't Hoff Arnhemse Montessori 2004 313e M-10 11:33 10:15 5,854 626 1908 Emma Woldring Arnhem 2008 314e M-10 11:47 10:18 5,825 627 1923 Sientje van Bennekom Arnhem 2007 315e M-10 27:17 10:25 5,760 628 1879 Zoë Aartsen Arnhem 2009 316e M-10 10:51 10:26 5,751 629 522 Minke Haveman pieter brueghelschoo 2009 317e M-10 12:02 10:33 5,687 630 529 Nora Kranendonk pieter brueghelschoo 2009 318e M-10 11:28 10:41 5,616 631 519 Veerle Kronenburg pieter brueghelschoo 2008 319e M-10 12:17 10:49 5,547 632 1868 Suzi van den Akker Arnhem 2009 320e M-10 12:01 10:55 5,496 633 379 Minre Pil Pieter Brueghelschoo 2009 321e M-10 12:14 11:09 5,381 634 67 Indy Kuiper Arnhemse Montessori 2009 322e M-10 12:13 11:16 5,325 635 100 Faye Naudin ten Cate Arnhemse Montessori 2009 323e M-10 13:11 11:59 5,007 636 368 Lola Jonker Pieter Brueghelschoo 2008 324e M-10 13:25 12:56 4,639 637 77 Aimee Vegt Smith Arnhemse Montessori 2008 325e M-10 13:56 13:15 4,528 638 1789 Lieke van den Steen Nederland 2004 326e M-10 24:34 22:03 2,721 Uitslagen Runningpromotion.nl