RONDJE NEDERLAND, ARNHEM
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
23-03-2014 18:02                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  ronde1   ronde2   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1   1778  Jay Sauer                  Cifla                 1972      1e M36       17:03    17:38    34:41    34:41  17,299 
    2   1561  Arthur Schramade           Cifla                 1969      2e M36       17:16    17:26    34:42    34:42  17,291 
    3   1696  Wouter Arrachart           Nijmegen Atletiek     1982      1e Msen      17:18    17:41    35:00    34:59  17,151 
    4   1569  Reinout Wiggers            De Liemers            1994      2e Msen      17:07    18:01    35:07    35:07  17,086 
    5   1321  Hidde Bekhuis              Nijmegen              1984      3e Msen      17:23    18:11    35:35    35:34  16,870 
    6   2032  Tim van Dongen             Arnhem                1989      4e Msen      18:06    18:46    36:53    36:52  16,275 
    7   1310  Jorik Huizinga             Loopgroep Aart Stigt  1977      3e M36       18:16    19:02    37:18    37:17  16,093 
    8   2355  Koen Rutjes                Huissen               1988      5e Msen      18:19    19:06    37:27    37:25  16,036 
    9   2282  Melchior van de Pol        Apeldoorn             1967      4e M36       18:28    19:12    37:40    37:40  15,929 
   10   1897  Richard Usher              Arnhem                1967      5e M36       18:39    19:11    37:50    37:49  15,866 
   11   1546  Erik Delpeut               Ciko '66              1969      6e M36       18:39    19:13    37:53    37:52  15,845 
   12   1317  Robby Ribbink              Loopgroep Jan Strijk  1976      7e M36       18:59    19:04    38:04    38:03  15,769 
   13   2299  David Helmes               Emmerich              1988      6e Msen      18:48    19:35    38:23    38:22  15,639 
   14   1746  Matthijs van Scheijen      Arena Atletiek        1982      7e Msen      19:00    20:09    39:10    39:08  15,332 
   15   2026  Martijn Mensink            Oosterbeek            1974      8e M36                         39:15    39:14  15,293 
   16   2005  Frank Spaan                Velp Gld              1963      9e M36       19:34    20:17    39:54    39:50  15,063 
   17   1322  Lucie van Genugten         Nijmegen              1984      1e Vsen      19:37    20:22    40:00    39:58  15,013 
   18   1776  Matthijs Beerepoot         Climax                1990      8e Msen      20:21    20:04    40:29    40:24  14,851 
   19   1508  Kenneth Bouwman            Gendt                 1974     10e M36       20:07    20:35    40:43    40:42  14,742 
   20   2008  Paul Claassen              Arnhem                1971     11e M36       20:25    20:20    40:49    40:44  14,730 
   21   1485  Herbert vd Brink           Arnhem                1968     12e M36       19:49    20:59    40:50    40:48  14,706 
   22   1288  Rick Broekmans             Cuijk                 1984      9e Msen      19:45    21:07    40:58    40:51  14,688 
   23   1577  Fons Vaneker               Arnhem                1983     10e Msen      19:57    20:55    41:21    40:51  14,688 
   24   1494  Jap Jongedijk              Amsterdam             1977     13e M36       19:43    21:23    41:09    41:06  14,599 
   25    970  Wouter Ribbink             Loopgroep Jan Strijk  1979     11e Msen      20:40    20:52    41:34    41:32  14,446 
   26   1088  Niels Jansen               De Liemers            1976     14e M36       20:11    21:25    41:38    41:35  14,429 
   27    809  Peter Renden               Utrecht               1981     12e Msen      20:51    20:50    42:47    41:40  14,400 
   28   2242  Paul van Rooyen            Velp Gld              1960     15e M36       20:01    21:43    41:45    41:44  14,377 
   29   2209  Judy van den Berg          Doesburg              1972      1e V36       20:27    21:21    41:49    41:47  14,360 
   30    735  Paul Vinkenvleugel         Lomar Sportvilla      1975     16e M36       20:05    22:00    42:10    42:05  14,257 
   31   2025  Chris Gradussen            Duiven                1967     17e M36       20:22    21:45    42:11    42:06  14,252 
   32    818  Kars Abeling               Nijmegen              1993     13e Msen      20:05    22:02    42:11    42:06  14,252 
   33   1334  Bas Jansen                 Arnhem                1985     14e Msen      20:25    21:42    43:19    42:07  14,246 
   34    801  Patrick van Gurp           DAK                   1973     18e M36       20:36    21:51    42:33    42:27  14,134 
   35   1777  Albert Oude Nijhuis        Utrecht               1987     15e Msen      20:21    22:08    42:36    42:29  14,123 
   36   1273  Paolo Modica               Arnhem                1980     16e Msen      21:03    21:28    42:41    42:30  14,118 
   37   1682  Steef Burghouts            Arnhem                1989     17e Msen      20:54    21:42    42:47    42:35  14,090 
   38   1612  Sandra Moen                GAC Hilversum         1977      2e V36       20:58    21:40    42:39    42:38  14,073 
   39   1769  Emiel Huizinga             Almen                 1979     18e Msen      20:39    22:04    42:45    42:43  14,046 
   40   1277  Luuk Vos                   Wageningen            1985     19e Msen      21:17    21:27    43:34    42:43  14,046 
   41   1284  Hilbert Jonker             Driebergen-Rijsenbur  1970     19e M36       20:53    21:53    43:38    42:46  14,030 
   42    826  Frank Bod                  Oosterhout Gld        1963     20e M36       21:03    21:45    42:49    42:47  14,024 
   43   1439  Etienne Journee            Oosterbeek            1970     21e M36       20:49    22:21    43:20    43:10  13,900 
   44   1978  Erik van Rijswijk          Ciko '66              1967     22e M36       21:28    21:47    43:50    43:15  13,873 
   45   1153  Ge Oosterbroek             Westervoort           1961     23e M36       21:18    21:59    43:23    43:17  13,862 
   46   1604  Jelrik Geurz               Angeren               1982     20e Msen      21:22    21:56    43:21    43:18  13,857 
   47   2230  Lennart van Eekhout        Zevenaar              1986     21e Msen      21:45    21:44    44:29    43:29  13,798 
   48   1609  Maryn Kleingeld            's-Gravenhage         1989     22e Msen      21:54    21:58    44:37    43:52  13,678 
   49   1291  Jibbe Siero                Nijmegen              1998     23e Msen      20:17    23:46    44:08    44:02  13,626 
   50   2042  Jody Kevenaar              Arnhem                1977     24e M36       21:39    22:29    45:26    44:07  13,600 

                       Uitslagen Runningpromotion.nl


RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 1313 Peter van Dalen Daventria 1969 25e M36 21:57 22:18 44:23 44:15 13,559 52 1326 Patrick Fontijn Ede Gld 1980 24e Msen 21:57 22:19 44:45 44:15 13,559 53 2018 Koos Meinsma Velp Gld 1965 26e M36 21:53 22:23 44:38 44:16 13,554 54 1414 Steven Zwart Cifla 1983 25e Msen 21:54 22:23 44:21 44:16 13,554 55 742 Marc Bijlsma Lomar Sportvilla 1974 27e M36 21:52 22:27 44:25 44:19 13,539 56 2030 Rob Brugman Arnhem 1967 28e M36 21:36 22:45 45:10 44:21 13,529 57 2020 Annemieke Bloem Arnhem 1988 2e Vsen 21:55 22:27 44:31 44:21 13,529 58 1061 Martijn Laan Aalsmeer 1975 29e M36 21:56 22:26 44:27 44:22 13,524 59 2047 Michiel de Boer Arnhem 1978 26e Msen 21:52 22:33 45:44 44:24 13,514 60 2219 Jos de Bont Arnhem 1961 30e M36 21:55 22:30 44:35 44:24 13,514 61 1460 Niels Geurts Milsbeek 1979 27e Msen 21:52 22:40 45:16 44:32 13,473 62 1263 Ron Boerkamp Arnhem 1972 31e M36 21:39 22:54 45:33 44:33 13,468 63 1434 Leon Schelfhout Cifla 1950 32e M36 22:06 22:30 44:43 44:35 13,458 64 1362 Dennis Regtop Arnhem 1983 28e Msen 22:10 22:28 45:04 44:37 13,448 65 977 Paula Fikkert Dutch Runners 1965 3e V36 22:22 22:25 44:54 44:46 13,403 66 1960 Erdwin Lap Duiven 1965 33e M36 21:58 22:50 44:56 44:48 13,393 67 1693 Michel Roes Doetinchem 1971 34e M36 22:40 22:10 45:04 44:50 13,383 68 2337 Koen Lowenthal Utrecht 1993 29e Msen 22:21 22:31 44:59 44:51 13,378 69 2014 Jan Jongeman Urk 1966 35e M36 22:26 22:32 45:41 44:58 13,343 70 943 Erwin Oldenburg DE LOPER 1961 36e M36 22:23 22:46 45:15 45:09 13,289 71 1405 William Groothand Arnhem 1976 37e M36 21:38 23:31 45:22 45:09 13,289 72 2284 Steven Franssen Arnhem 1974 38e M36 22:09 23:01 45:27 45:10 13,284 73 1638 Bram van Malm Apeldoorn 1989 30e Msen 22:34 22:41 45:58 45:15 13,260 74 1083 Agustin Garcia Arnhem 1963 39e M36 22:35 22:41 46:57 45:15 13,260 75 862 Maarten Lastdrager Zevenaar 1975 40e M36 23:10 22:12 45:59 45:22 13,226 76 1242 Jesse Poppema Arnhem 1976 41e M36 22:47 22:41 45:42 45:27 13,201 77 806 Willem Peters Arnhem 1976 42e M36 22:43 22:46 45:57 45:28 13,196 78 1733 Bjorn Kloosterman Arnhem 1976 43e M36 22:31 22:58 45:40 45:29 13,192 79 1667 Christiaan Aagenborg Arnhem 1974 44e M36 22:34 23:07 46:48 45:41 13,134 80 1231 Daan Koemans Arnhem 1984 31e Msen 22:55 22:50 46:37 45:44 13,120 81 1461 Ashish van Oosterhout Nijmegen 1975 45e M36 23:05 22:43 46:46 45:47 13,105 82 890 Huib Jan Krasenberg Wageningen 1969 46e M36 22:16 23:36 45:54 45:51 13,086 83 1497 Heleen Goeting Nijmegen 1990 3e Vsen 23:11 22:47 46:17 45:57 13,058 84 1738 Marcel Hovens Arnhem 1972 47e M36 23:10 22:51 46:28 46:00 13,043 85 1048 Stan Jansen Tilburg 1993 32e Msen 22:04 23:59 46:12 46:02 13,034 86 1004 Raphael Renjaan Huissen 1981 33e Msen 21:33 24:32 46:08 46:04 13,025 87 1634 Rutger Thung Vlaardingen 1973 48e M36 22:42 23:32 46:55 46:13 12,982 88 2295 Maurits Smakman Bemmel 1972 49e M36 22:45 23:31 46:45 46:16 12,968 89 1616 Marnix Kenter Arnhem 1982 34e Msen 22:41 23:35 46:51 46:16 12,968 90 2002 Taco Hanou Zevenaar 1969 50e M36 23:06 23:16 47:00 46:22 12,940 91 1195 Arnold Hoogakker Zetten 1972 51e M36 23:13 23:10 47:14 46:22 12,940 92 1005 Antoine Vermeulen Valburg 1973 52e M36 23:34 22:58 47:26 46:32 12,894 93 1006 Marc van Kempen Zetten 1974 53e M36 23:37 22:56 47:26 46:33 12,889 94 2012 Martin Voorhorst Zwolle 1963 54e M36 23:37 23:02 47:38 46:38 12,866 95 1032 Elles Ruumpol Ciko '66 1971 4e V36 22:46 23:56 46:51 46:41 12,853 96 1393 Guido Coumans Oosterbeek 1960 55e M36 23:09 23:35 47:06 46:43 12,843 97 1178 Anton Nijhuis Arnhem 1984 35e Msen 23:17 23:40 47:36 46:57 12,780 98 1265 Carlo Dijkman Didam 1969 56e M36 23:17 23:47 47:25 47:03 12,752 99 1637 Henk Leenen Arnhem 1957 57e M36 23:23 23:41 48:07 47:04 12,748 100 1108 Jeroen Huiskamp Apeldoorn 1984 36e Msen 23:21 23:46 48:27 47:06 12,739 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 101 1833 Rense Wallaart Arnhem 1969 58e M36 24:45 22:24 48:25 47:09 12,725 102 1969 Wijnand Jacobs Rheden 23:14 24:00 47:59 47:14 12,703 103 1976 Bar Rheden 23:19 23:59 47:59 47:18 12,685 104 1756 Reinier Aartsen Arnhem 1970 59e M36 22:52 24:30 47:37 47:21 12,672 105 1368 Sofie Dehouck Arnhem 1986 4e Vsen 23:45 23:38 47:41 47:22 12,667 106 1711 Jelte de Vries Amsterdam 1992 37e Msen 23:54 23:30 47:47 47:23 12,663 107 1670 Barry Thiele Ulft 1981 38e Msen 23:30 23:56 47:41 47:26 12,649 108 1150 Joep Nijland Rijssen 1985 39e Msen 23:56 23:32 49:05 47:28 12,640 109 1869 Jeffrey Rampaart Arnhem 1971 60e M36 23:17 24:13 47:39 47:29 12,636 110 1225 Renske Noordzij Arnhem 1985 5e Vsen 23:28 24:03 47:39 47:30 12,632 111 1267 Hans Theunissen Ciko '66 1968 61e M36 23:18 24:14 47:43 47:31 12,627 112 1423 John van Zweeden 's-Gravenhage 1955 62e M36 22:51 24:42 47:35 47:33 12,618 113 738 José A Elena Ramos Lomar Sportvilla 1973 63e M36 24:07 23:27 48:08 47:33 12,618 114 2358 Romina Sluga Utrecht 1987 6e Vsen 23:49 23:54 49:00 47:43 12,574 115 1975 Leon Otter Rheden 23:16 24:28 48:31 47:43 12,574 116 2009 Albert Stoter Arnhem 1959 64e M36 24:02 23:46 48:25 47:47 12,557 117 1464 Dave Brugman Nijmegen 1980 40e Msen 24:01 23:52 49:04 47:52 12,535 118 1383 Kees van Roozendaal Oosterbeek 1965 65e M36 23:11 24:43 48:20 47:54 12,526 119 1676 Roel Zweden Doetinchem 1983 41e Msen 23:29 24:25 48:10 47:54 12,526 120 807 Jan-Willem Hamer Hoog-Keppel 1968 66e M36 23:57 24:00 48:32 47:56 12,517 121 1539 Alfred van Groningen Doornenburg 1971 67e M36 24:13 23:47 49:03 47:59 12,504 122 1300 Koen Janssen Huissen 1990 42e Msen 23:52 24:10 48:07 48:02 12,491 123 2231 Johan Bergsma Huissen 1953 68e M36 24:11 23:52 48:37 48:03 12,487 124 1140 Arjan Schuurman Renkum 1973 69e M36 23:41 24:24 49:31 48:04 12,483 125 2232 André Bosveld Velp Gld 1966 70e M36 23:56 24:11 48:30 48:06 12,474 126 1708 Egbert Jan ten Holt Arnhem 1969 71e M36 23:51 24:15 49:46 48:06 12,474 127 1967 Stefan Kosters Zaltbommel 1980 43e Msen 24:13 24:02 48:32 48:14 12,440 128 2234 Joost ter Heerdt Zevenaar 1962 72e M36 23:42 24:32 48:53 48:14 12,440 129 1646 Erwin Falter Doesburg 1977 73e M36 24:53 23:26 48:54 48:19 12,418 130 978 Maarten van Leeuwen Malden 1967 74e M36 23:38 24:42 48:37 48:20 12,414 131 2021 Saskia Kroon Rotterdam 1988 7e Vsen 23:37 24:48 48:34 48:24 12,397 132 992 Robert Kuik Wageningen 1976 75e M36 24:11 24:17 48:40 48:28 12,380 133 907 Tom Robben Arnhem 1962 76e M36 24:57 23:37 50:10 48:33 12,358 134 1430 Richard Eichhorn Bemmel 1972 77e M36 24:18 24:19 48:43 48:36 12,346 135 1555 Henk-Jan Messchendorp Arnhem 1970 78e M36 23:41 25:00 49:24 48:40 12,329 136 961 Lisette Jacobs DE LOPER 1975 5e V36 23:36 25:07 48:47 48:43 12,316 137 745 Berno Bruns Lomar Sportvilla 1966 79e M36 24:28 24:16 49:12 48:44 12,312 138 2045 Eric Brouwer Rheden 1970 80e M36 24:20 24:27 49:54 48:47 12,299 139 2349 Arno Franssen Velp Gld 1977 81e M36 24:12 24:36 49:41 48:47 12,299 140 2011 Peter Wijnen Arnhem 1960 82e M36 24:52 23:58 49:57 48:49 12,291 141 810 Roy Wunderink Arnhem 1980 44e Msen 24:15 24:37 49:00 48:52 12,278 142 1318 Eddy Bergsma Arnhem 1981 45e Msen 24:02 24:55 49:14 48:56 12,262 143 1856 Marco Schellings Arnhem 1972 83e M36 24:28 24:29 49:03 48:57 12,257 144 1283 Esther van Gorkum Arnhem 1984 8e Vsen 24:19 24:45 49:29 49:03 12,232 145 1624 Ernest Middelbeek Velp Gld 1965 84e M36 24:03 25:05 49:25 49:07 12,216 146 998 Radboud Marijnissen Arnhem 1965 85e M36 24:01 25:11 49:57 49:12 12,195 147 812 Björn Esselink Elst Gld 1974 86e M36 23:57 25:17 49:43 49:13 12,191 148 2225 Koen Tiemessen Arnhem 1982 46e Msen 24:54 24:21 50:18 49:14 12,187 149 1269 Henk Tollenaar Ede Gld 1957 87e M36 24:16 25:00 50:47 49:16 12,179 150 733 Chiel Stiemer Arnhemse Montessori 2003 47e Msen 23:57 25:21 50:00 49:18 12,170 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 4 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 151 997 Erik Woldring Arnhem 1974 88e M36 24:19 25:34 50:06 49:53 12,028 152 1411 Gert-Jan Messchendorp Renkum 1970 89e M36 24:27 25:31 50:46 49:57 12,012 153 1683 Ria Perfors Elst Ut 1958 6e V36 24:28 25:33 50:09 50:00 12,000 154 1158 Rosanne Baars Arnhem 1996 9e Vsen 24:55 25:07 51:22 50:01 11,996 155 2046 Jeroen van der Weegen Arnhem 1974 90e M36 26:18 23:44 51:22 50:01 11,996 156 835 Wim Zonnenberg Westervoort 1977 91e M36 24:07 25:55 50:26 50:01 11,996 157 1012 Maarten Barten Huissen 1992 48e Msen 24:17 25:48 50:10 50:05 11,980 158 1421 Jolanda Zweep Rheden 1961 7e V36 25:29 24:38 51:50 50:06 11,976 159 1509 Blair Rawes Arnhem 1954 92e M36 24:46 25:27 51:34 50:12 11,952 160 2320 Hans van Eijck Emmerich (GER) 1964 93e M36 24:28 25:48 50:36 50:16 11,936 161 931 Wilfred Wolf Westervoort 1968 94e M36 25:02 25:17 51:21 50:18 11,928 162 1298 Parvin Asan Arnhem 1975 8e V36 24:56 25:26 51:11 50:22 11,913 163 855 Winston van Duijn Ede Gld 1981 49e Msen 25:12 25:11 51:10 50:23 11,909 164 1394 Rob Groen Arnhem 1969 95e M36 24:37 25:47 51:09 50:24 11,905 165 1274 Roeline Slot Arnhem 1982 10e Vsen 25:01 25:33 50:44 50:33 11,869 166 1260 Lisette Dijkman Didam 1975 9e V36 25:24 25:10 50:56 50:34 11,866 167 1196 Marco Smeenk Arnhem 1976 96e M36 25:12 25:23 50:47 50:34 11,866 168 929 Ivo Konsten Arnhem 1984 50e Msen 24:01 26:35 50:41 50:35 11,862 169 1206 Shiela Pelkman Zevenaar 1984 11e Vsen 24:52 25:55 51:29 50:46 11,819 170 1491 Remco Bosgraaf Westervoort 1982 51e Msen 25:04 25:43 51:20 50:47 11,815 171 1832 Joost van Dongen Zutphen 1964 97e M36 24:46 26:04 52:06 50:49 11,807 172 2233 Ralph Welling Velp Gld 1969 98e M36 24:18 26:33 51:16 50:51 11,799 173 1774 Lex Stoker Ciko '66 1966 99e M36 26:13 24:41 52:39 50:54 11,788 174 1766 Frank Bombeeck Tolkamer 1963 100e M36 26:00 24:59 52:11 50:58 11,772 175 1589 Conny de Soeten Venray 1960 10e V36 25:13 25:47 51:19 50:59 11,769 176 1590 Marco de Soeten Venray 1962 101e M36 25:14 25:47 51:20 51:00 11,765 177 1002 Maarten Woldring Amersfoort 1970 102e M36 25:18 25:45 51:17 51:02 11,757 178 1586 Gerrit Grolleman Hattem 1959 103e M36 24:58 26:07 51:25 51:05 11,746 179 1581 Martin Geessinck Arnhem 1971 104e M36 25:23 25:50 51:37 51:12 11,719 180 1605 Roland van Eldik Gendt 1972 105e M36 25:26 25:48 52:19 51:14 11,711 181 1767 Ton Sleutjes Arnhem 1964 106e M36 25:28 25:49 51:56 51:17 11,700 182 1123 Leon Kuik Bemmel 1979 52e Msen 25:04 26:19 52:32 51:23 11,677 183 2044 Jaco Dijkshoorn Steenderen 1966 107e M36 25:42 25:57 52:49 51:38 11,620 184 1369 Martijn van Winsen Arnhem 1971 108e M36 25:21 26:18 51:58 51:39 11,617 185 1585 Sander Foeke Bilthoven 1975 109e M36 24:48 26:55 52:01 51:43 11,602 186 1513 Sabine tates-Wieland Haalderen 1972 11e V36 25:28 26:16 51:58 51:44 11,598 187 1157 Kasper van den Berg Westervoort 1978 53e Msen 26:06 25:44 53:05 51:50 11,576 188 1020 Caroline Swanink Loopgroep Jan Strijk 1965 12e V36 25:11 26:42 52:25 51:53 11,564 189 1709 Gerben de Vries Arnhem 1985 54e Msen 25:13 26:44 52:19 51:56 11,553 190 1484 Coen Wagter Bemmel 1998 55e Msen 24:41 27:17 52:01 51:57 11,550 191 878 Martin Bes Arnhem 1966 110e M36 25:47 26:13 53:30 52:00 11,538 192 1057 Jeroen Plaatsman Arnhem 1967 111e M36 25:46 26:15 53:35 52:00 11,538 193 1280 Marjolein Paus Arnhem 1975 13e V36 25:59 26:09 52:17 52:07 11,513 194 1653 Marleen Dominicus Huissen 1970 14e V36 25:35 26:34 53:13 52:08 11,509 195 1304 Ton van de Poll Wageningen 1956 112e M36 25:02 27:08 52:26 52:09 11,505 196 1373 Diederik Wismans Nijmegen 1985 56e Msen 25:25 26:45 53:36 52:10 11,502 197 1076 Henri Elbertse Deventer 1962 113e M36 25:44 26:33 52:54 52:16 11,480 198 1499 Roel de Haan Zevenaar 1986 57e Msen 25:54 26:26 53:21 52:20 11,465 199 1751 Henk Hoogveldt Westervoort 1956 114e M36 25:30 26:52 53:59 52:22 11,458 200 832 Jorg de Goey Duiven 1979 58e Msen 26:13 26:14 53:39 52:26 11,443 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 5 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 201 1710 Auke de Vries Leiden 1989 59e Msen 25:45 26:47 52:52 52:32 11,421 202 1712 Jan Marten de Vries Oegstgeest 1958 115e M36 25:03 27:30 52:57 52:33 11,418 203 1830 Martin Laamers Rozendaal 1967 116e M36 26:15 26:20 53:29 52:35 11,410 204 1753 Sandra Brachten Ciko '66 1979 12e Vsen 26:16 26:20 53:28 52:35 11,410 205 1355 Ralph Nobel Arnhem 1983 60e Msen 26:02 26:34 53:06 52:36 11,407 206 2033 Raoul Winter Velp Gld 1970 117e M36 25:51 26:48 53:40 52:39 11,396 207 2224 Hans Peter Westerbeek Velp Gld 1964 118e M36 25:23 27:18 53:02 52:41 11,389 208 1069 Claudine Versteegh Arnhem 1980 13e Vsen 25:41 27:04 53:34 52:45 11,374 209 1311 Peter Gompelman Westervoort 1971 119e M36 25:10 27:36 53:12 52:46 11,371 210 1400 Gerrie Kurris Ede Gld 1965 15e V36 25:54 26:57 53:27 52:51 11,353 211 1542 Ng Bredenoord Arnhem 1967 16e V36 26:52 26:11 54:00 53:02 11,314 212 1229 Ilse Verwijmeren Elst Gld 1980 14e Vsen 26:20 26:49 53:16 53:08 11,292 213 1492 Jos Boere Eefde 1982 61e Msen 25:49 27:32 53:55 53:21 11,246 214 1692 Thij Looman Haaksbergen 1977 120e M36 26:43 26:39 53:32 53:21 11,246 215 1672 Pieter Slootweg Ede Gld 1954 121e M36 25:53 27:33 54:12 53:26 11,229 216 1700 Theo Yedema Arnhem 1962 122e M36 26:03 27:24 54:18 53:26 11,229 217 2038 Peter Hafkamp Arnhem 1960 123e M36 25:44 27:48 53:58 53:32 11,208 218 1547 Willem Duthler Arnhem 1971 124e M36 26:56 26:38 54:32 53:34 11,201 219 1305 Norbert van Beijnum Gelre 1967 125e M36 26:59 26:39 54:50 53:38 11,187 220 1092 Maud Wolf Arnhem 1971 17e V36 26:31 27:10 53:55 53:41 11,177 221 2227 Alfred Nieuwenhuis Apeldoorn 1976 126e M36 26:11 27:31 54:59 53:41 11,177 222 2003 Arthur Grutters Zevenaar 1984 62e Msen 25:56 27:49 54:24 53:44 11,166 223 1972 Jan Kip Rheden 26:26 27:20 54:58 53:45 11,163 224 2211 Stefan Reijnders Huissen 1985 63e Msen 27:01 26:47 54:10 53:48 11,152 225 1359 Gouke Hylkema Apeldoorn 1983 64e Msen 26:57 26:51 54:24 53:48 11,152 226 1757 Wido Kelderman Ede Gld 1976 127e M36 26:13 27:36 54:05 53:49 11,149 227 2216 Henri Steerneman Veenendaal 1961 128e M36 26:39 27:15 54:18 53:53 11,135 228 1544 Tom Sanders 's-Hertogenbosch 1989 65e Msen 27:20 26:35 55:21 53:54 11,132 229 1669 Suzanne Belleman Heveadorp 1978 15e Vsen 26:33 27:22 54:34 53:54 11,132 230 899 Vivian van Middelaar Amsterdam 1979 16e Vsen 27:20 26:34 55:16 53:54 11,132 231 1173 Patrick Hofstede Arnhem 1973 129e M36 26:18 27:44 55:35 54:02 11,104 232 1102 Yvonne Meijer Gendt 1969 18e V36 27:19 26:44 54:57 54:02 11,104 233 1188 Hens Baltesen Nijmegen 1955 130e M36 26:59 27:04 55:02 54:03 11,101 234 1033 Patrick Ruumpol Rheden 1971 131e M36 26:19 27:44 54:11 54:03 11,101 235 1302 Paul van Vliet Heilig Landstichting 1961 132e M36 27:02 27:07 55:31 54:08 11,084 236 2039 Herman Wools Arnhem 1955 133e M36 26:43 27:29 54:39 54:12 11,070 237 995 Olaf Naafs Arnhem 1964 134e M36 27:17 26:58 55:16 54:14 11,063 238 1109 Bernard van Dalen Arnhem 1965 135e M36 27:30 26:45 55:16 54:14 11,063 239 1783 Bregje van Niekerk Nederland 1972 19e V36 27:22 26:58 54:51 54:20 11,043 240 1309 Ronald Werkman Arnhem 1977 136e M36 26:43 27:38 54:52 54:21 11,040 241 1003 Susan de Visser Doetinchem 1974 20e V36 26:23 27:59 54:36 54:21 11,040 242 2348 Giselle van Ommeren Elst Ut 1970 21e V36 26:42 27:43 54:54 54:24 11,029 243 2346 Hanneke Schoeman Veenendaal 1974 22e V36 26:43 27:43 54:55 54:25 11,026 244 2359 Test Ciko '66 1964 137e M36 27:40 26:48 55:55 54:27 11,019 245 1893 Herma Winnemuller Arnhem 1970 138e M36 26:58 27:34 55:29 54:32 11,002 246 874 Diana Laven DE LOPER 1976 23e V36 26:46 27:51 55:00 54:37 10,986 247 1354 Chantal Kleve Nijmegen 1998 17e Vsen 27:41 26:57 55:49 54:37 10,986 248 1395 Arnold Jansen Arnhem 1953 139e M36 27:19 27:19 56:05 54:37 10,986 249 2019 Gerard Radstaat Meerkerk 1962 140e M36 27:16 27:22 55:58 54:38 10,982 250 1496 Willem Zweerink Veenendaal 1954 141e M36 28:00 26:41 56:21 54:40 10,976 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 6 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 251 1649 Theo Verhoeven Westervoort 1955 142e M36 26:32 28:12 55:22 54:43 10,966 252 1348 John van Wolfen Arnhem 1971 143e M36 26:55 27:57 56:37 54:51 10,939 253 872 Michel Tijsterman Arnhem 1972 144e M36 27:34 27:18 56:20 54:51 10,939 254 1599 Cees Gouw Lunteren 1958 145e M36 27:57 26:59 56:40 54:55 10,926 255 1809 Kundrertje Hamstra Arnhem 1978 18e Vsen 27:37 27:20 56:04 54:56 10,922 256 744 Wieteke de Wit Lomar Sportvilla 1978 19e Vsen 26:59 27:59 55:30 54:57 10,919 257 1315 Marleen Lammers Nijmegen 1987 20e Vsen 27:58 27:10 56:22 55:08 10,883 258 2040 Ton Bloemzaat Oosterbeek 1945 146e M36 27:23 27:47 55:44 55:09 10,879 259 2035 Laurens Mooi Arnhem 1983 66e Msen 28:05 27:06 56:34 55:11 10,873 260 2217 Michiel van Straaten Veenendaal 1965 147e M36 27:11 28:07 56:42 55:18 10,850 261 1323 Hetty Leijnse Tolkamer 1969 24e V36 26:38 28:44 55:42 55:22 10,837 262 2339 Jacqueline de Jong Wageningen 1971 25e V36 27:52 27:30 56:54 55:22 10,837 263 908 Wesly Bolder Duiven 1980 67e Msen 28:50 26:33 57:07 55:23 10,834 264 1666 Francis Goes Arnhem 1955 148e M36 28:11 27:13 56:57 55:24 10,830 265 1244 Thijs Scholten Huissen 1949 149e M36 28:25 27:00 56:28 55:25 10,827 266 1647 Linda Weerts Nijmegen 1990 21e Vsen 27:26 28:00 56:29 55:26 10,824 267 1201 Martijn Stöfsel Lunteren 1958 150e M36 27:12 28:22 56:15 55:34 10,798 268 773 Marcel van den Broek Arnhem 1976 151e M36 26:34 29:02 56:12 55:35 10,795 269 1116 Stefan van Rossum Amerongen 1970 152e M36 28:21 27:16 57:07 55:36 10,791 270 734 Jake Van Waele Arnhemse Montessori 2002 68e Msen 28:02 27:36 57:06 55:37 10,788 271 1314 Jeroen van Hunnik Arnhem 1974 153e M36 27:32 28:05 57:09 55:37 10,788 272 2041 Rune Aresvik Arnhem 1959 154e M36 27:35 28:03 56:25 55:38 10,785 273 1652 Peter Dominicus Huissen 1970 155e M36 28:21 27:18 56:45 55:39 10,782 274 1294 Bodei Stufken Apeldoorn 1985 22e Vsen 27:35 28:04 56:35 55:39 10,782 275 741 Fred Jonkers Lomar Sportvilla 1965 156e M36 27:31 28:10 56:11 55:40 10,778 276 1407 Gerben van der Bijl Argo 1966 157e M36 27:05 28:38 56:34 55:43 10,769 277 737 Martin Zoutendijk Lomar Sportvilla 1946 158e M36 26:58 29:02 56:29 56:00 10,714 278 1565 Maurice Prins Arnhem 1978 69e Msen 31:20 24:43 56:45 56:02 10,708 279 1276 Jan de Jonge Arnhem 1979 70e Msen 26:46 29:19 57:22 56:05 10,698 280 2322 Evert Jan Slootweg Bennekom 1969 159e M36 27:14 28:53 56:53 56:07 10,692 281 2015 Barbara Kaptein Urk 1978 23e Vsen 28:29 27:41 57:01 56:09 10,686 282 1290 Ayman El Hafi Nijmegen 1997 71e Msen 25:14 30:57 56:18 56:11 10,679 283 1056 Agatha Visser Arnhem 1975 26e V36 27:41 28:34 56:27 56:15 10,667 284 2013 Babette Jongman Urk 1970 27e V36 28:30 27:47 57:07 56:17 10,660 285 1457 Jorg Geurts Milsbeek 1978 160e M36 27:21 28:58 57:02 56:19 10,654 286 1644 Peter van Malm Apeldoorn 1956 161e M36 26:40 29:44 57:28 56:24 10,638 287 2031 Eric Rietveld Arnhem 1951 162e M36 27:52 28:35 57:32 56:26 10,632 288 743 Marco Botermans Lomar Sportvilla 1967 163e M36 28:05 28:22 57:37 56:26 10,632 289 1261 Edward Buurman Huissen 1971 164e M36 27:38 28:51 57:34 56:28 10,626 290 936 Angelica Cuevas Suarez Westervoort 1969 28e V36 27:33 29:01 57:34 56:33 10,610 291 2043 Laura Schraa Dieren 1978 29e V36 27:57 28:38 57:49 56:35 10,604 292 2016 Karina Ras Urk 1972 30e V36 28:30 28:07 57:27 56:36 10,601 293 1376 Anke Lenting Nijmegen 1988 24e Vsen 28:08 28:30 57:09 56:37 10,598 294 1481 Karel Kok Social Mile 1961 165e M36 28:27 28:13 57:15 56:40 10,588 295 2345 Fieke Kok Utrecht 1980 25e Vsen 28:27 28:13 57:15 56:40 10,588 296 915 Jan-Willem Buijing Bemmel 1979 72e Msen 27:55 28:47 57:38 56:42 10,582 297 1071 Theo Weiss Duiven 1963 166e M36 27:43 29:00 57:16 56:43 10,579 298 2017 Dico Oprel Zutphen 1954 167e M36 28:44 28:01 57:57 56:45 10,573 299 1019 Josine Schreuders Loopgroep Jan Strijk 1958 31e V36 27:14 29:33 57:18 56:46 10,570 300 1194 Bart Zeggelaar Ede Gld 1962 168e M36 28:08 28:40 58:12 56:47 10,566 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 7 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 301 964 Rudy Wolf Beilen 1966 169e M36 27:44 29:08 57:53 56:51 10,554 302 1703 Mario Bammens Duiven 1967 170e M36 28:04 28:54 58:17 56:57 10,536 303 1701 Liduine de Jong Arnhem 1966 32e V36 28:04 28:54 58:17 56:58 10,532 304 1234 Olaf Rosendaal Arnhem 1972 171e M36 28:14 28:45 57:51 56:59 10,529 305 1401 Jean-Paul Kurris Ede Gld 1963 172e M36 28:28 28:36 57:43 57:04 10,514 306 1146 Marie Tyndall Doetinchem 1984 26e Vsen 27:53 29:13 57:50 57:06 10,508 307 1349 Matthieu Schepers Atletico '73 1965 173e M36 27:46 29:20 58:15 57:06 10,508 308 989 Irma Derksen Westervoort 1983 27e Vsen 28:20 28:50 58:35 57:10 10,496 309 956 Marieke Oostveen Zevenaar 1977 33e V36 28:16 28:55 58:21 57:11 10,493 310 958 Linda Smits Arnhem 1976 34e V36 28:17 28:56 58:22 57:12 10,490 311 1360 Jacco Heek Ede Gld 1968 174e M36 29:08 28:09 58:14 57:16 10,477 312 821 Rik Dollevoet Millingen aan de Rij 1992 73e Msen 28:11 29:07 58:48 57:17 10,474 313 820 Saskia Dollevoet Uden 1988 28e Vsen 28:12 29:06 58:47 57:18 10,471 314 1285 Bert Schot VAV 1968 175e M36 28:33 28:53 58:48 57:26 10,447 315 833 Marcel Stam Arnhem 1975 176e M36 34:30 22:58 59:10 57:28 10,441 316 1121 Manon te Vruchte Nijmegen 1988 29e Vsen 28:15 29:14 58:44 57:29 10,438 317 1259 Els Barenbrug Nijmegen 1982 30e Vsen 28:13 29:20 58:49 57:33 10,426 318 1258 Danielle Besselink Arnhem 1984 31e Vsen 28:13 29:21 58:50 57:33 10,426 319 825 Bianca van Essen AV '34 1978 32e Vsen 28:17 29:22 58:27 57:38 10,411 320 1488 Nicole Konings Arnhem 1975 35e V36 28:17 29:25 59:03 57:41 10,402 321 2007 Katinka Vonk Renkum 1966 36e V36 28:22 29:19 58:40 57:41 10,402 322 2340 Mariette Oosterwal Heteren 1970 37e V36 28:36 29:08 59:16 57:43 10,396 323 1009 Petra Minkhorst Arnhem 1975 38e V36 28:53 28:51 59:26 57:44 10,393 324 1082 Angela Flake Arnhem 1965 39e V36 29:08 28:43 59:31 57:51 10,372 325 2022 Jos Wolters Arnhem 1957 177e M36 28:44 29:11 58:44 57:55 10,360 326 1973 Josca Kip Rheden 28:15 29:40 59:08 57:55 10,360 327 746 John van der Heijden DORMA Nederland B.V. 1957 178e M36 29:17 28:42 59:34 57:59 10,348 328 1000 Daniel Aaldering Arnhem 1976 179e M36 29:15 28:44 59:13 57:59 10,348 329 1468 Harriet van den Berg Duiven 1974 40e V36 28:57 29:02 59:42 57:59 10,348 330 938 Manon Bartels Houten 1970 41e V36 28:56 29:05 59:47 58:00 10,345 331 1518 Ed Ooms Duiven 1967 180e M36 28:56 29:05 59:45 58:01 10,342 332 860 Lisette Kropff Nijmegen 1982 33e Vsen 29:56 28:17 59:48 58:13 10,306 333 1770 Lia Schepers Almen 1981 34e Vsen 28:20 29:54 58:42 58:13 10,306 334 2006 Sjaak van 't Hof Arnhem 1957 181e M36 28:19 29:58 59:18 58:16 10,297 335 895 Lydian Degen Homoet 1990 35e Vsen 29:45 28:33 59:14 58:18 10,292 336 1287 Wouter Hebbink Cuijk 1989 74e Msen 28:18 30:06 58:32 58:23 10,277 337 930 Desiree Wolf Westervoort 1970 42e V36 28:49 29:38 59:27 58:26 10,268 338 2036 Mike Lehnkering Zevenaar 1982 75e Msen 27:48 30:39 59:06 58:27 10,265 339 1124 Patrick Droppert Duiven 1981 76e Msen 29:22 29:07 59:54 58:28 10,262 340 1162 Jet Schaap Voorst gem Voorst 1975 43e V36 29:02 29:27 59:47 58:29 10,259 341 2037 León Koolen Wageningen 1968 182e M36 29:09 29:29 59:36 58:38 10,233 342 2028 Alie Ribbink Dieren 1953 44e V36 29:09 29:39 59:46 58:48 10,204 343 2208 Ilse Busser Huissen 1988 36e Vsen 28:51 29:59 59:11 58:49 10,201 344 905 Hans Wezendonk Dieren 1952 183e M36 28:50 30:02 1:00:37 58:52 10,193 345 2235 Aart van der Velden Beek-Ubbergen 1958 184e M36 29:05 29:48 59:17 58:53 10,190 346 1220 Kristine Hakobyan Arnhem 1977 45e V36 29:19 29:36 1:00:28 58:54 10,187 347 1545 Susan Weijman Renkum 1974 46e V36 29:18 29:38 1:00:20 58:55 10,184 348 740 Frits Boterman Lomar Sportvilla 1963 185e M36 28:45 30:14 59:39 58:58 10,175 349 1268 Jellie van der Meer Ciko '66 1966 47e V36 28:59 30:01 59:18 59:00 10,169 350 1970 Jan Otten Nederland 29:03 29:59 1:00:15 59:01 10,167 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 8 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 351 1022 Afra Schipper Arnhem 1973 48e V36 29:20 29:41 1:00:37 59:01 10,167 352 2344 Maarten van Til Arnhem 1978 77e Msen 29:29 29:37 1:00:31 59:06 10,152 353 2218 Jannet van Straaten Veenendaal 1965 49e V36 28:50 30:17 59:32 59:06 10,152 354 939 Joanne den Bremer Houten 1970 50e V36 28:56 30:11 1:00:53 59:07 10,149 355 1168 Pim van Beusekom Arnhem 1987 78e Msen 28:38 30:31 1:00:02 59:08 10,147 356 1112 Nelly Takken Apeldoorn 1957 51e V36 29:15 30:02 59:29 59:16 10,124 357 1418 Else Gootjes Arnhem 1981 37e Vsen 29:41 29:37 1:01:01 59:18 10,118 358 1641 Iris Hilhorst Amsterdam 1991 38e Vsen 29:06 30:14 1:00:47 59:19 10,115 359 2001 Carla van der Velden Beek-Ubbergen 1959 52e V36 29:15 30:08 59:44 59:23 10,104 360 1562 Andre Akkerman Velp Gld 1980 79e Msen 28:49 30:34 1:00:34 59:23 10,104 361 2027 Roel Ribbink Dieren 1946 186e M36 29:22 30:02 1:00:18 59:24 10,101 362 1452 Rudie Gorter Arnhem 1951 187e M36 29:23 30:02 1:00:29 59:25 10,098 363 1679 Marleen Janssen Nijmegen 1960 53e V36 29:29 29:58 1:01:15 59:27 10,093 364 1054 Esther van As Arnhem 1975 54e V36 28:53 30:36 1:00:17 59:29 10,087 365 1272 Willie Peters Arnhem 1957 188e M36 29:25 30:06 1:00:27 59:30 10,084 366 2357 Rene Tamboer Arnhem 1979 80e Msen 29:13 30:32 1:01:18 59:44 10,045 367 1974 Adri de Kort Rheden 1952 189e M36 30:03 29:42 1:01:35 59:45 10,042 368 928 Nadine Jansen Westervoort 1976 55e V36 29:43 30:03 1:01:04 59:45 10,042 369 739 Jos Superata Lomar Sportvilla 1957 190e M36 29:41 30:11 1:00:33 59:52 10,022 370 2004 Ronny Jansen Arnhem 1962 191e M36 29:19 30:36 1:01:20 59:54 10,017 371 947 Gwendolyn Rieken Arnhem 1980 39e Vsen 29:37 30:22 1:01:29 59:58 10,006 372 2223 Greet Visser-Schoon Oosterbeek 1945 56e V36 28:37 31:25 1:00:14 1:00:02 9,994 373 916 Tamara Hagen Elst Gld 1975 57e V36 30:16 29:57 1:01:09 1:00:12 9,967 374 1520 Judith Tenbusch Arnhem 1972 58e V36 29:39 30:34 1:01:50 1:00:13 9,964 375 1275 Sietske Klapwijk Arnhem 1981 40e Vsen 29:40 30:47 1:02:10 1:00:27 9,926 376 1198 Dorien Bosch Zevenaar 1967 59e V36 30:04 30:25 1:01:32 1:00:28 9,923 377 2023 Wim van Beek Rheden 1959 192e M36 28:53 31:38 1:00:54 1:00:30 9,917 378 1170 Loes Sanderink Arnhem 1985 41e Vsen 29:44 30:48 1:01:11 1:00:31 9,915 379 1473 No Sijben Dutch Runners 1946 193e M36 30:14 30:31 1:01:09 1:00:44 9,879 380 2336 Rina van der Wildt Stampersgat 1957 60e V36 30:20 30:33 1:01:42 1:00:52 9,858 381 1671 Wilma Berndsen Arnhem 1959 61e V36 30:24 30:30 1:01:40 1:00:54 9,852 382 1161 Nicolien van Druyten Apeldoorn 1977 62e V36 30:00 30:57 1:02:15 1:00:57 9,844 383 1117 Martijn Middelplaats Amerongen 1970 194e M36 29:59 31:01 1:02:31 1:01:00 9,836 384 1680 Bern Lauriks Arnhem 1953 195e M36 29:30 32:08 1:03:24 1:01:37 9,738 385 2197 Sander Lemmens Nijmegen 1978 81e Msen 29:42 32:03 1:02:20 1:01:45 9,717 386 1377 Marjolijne Lutke Schiphol Arnhem 1965 63e V36 30:19 31:42 1:02:15 1:02:01 9,675 387 885 Tini Janssen Millingen aan de Rij 1968 64e V36 30:46 31:19 1:03:01 1:02:05 9,664 388 1463 Leonie Jansen Velp Nb 1986 42e Vsen 30:35 31:30 1:03:01 1:02:05 9,664 389 736 Albert Masselink Lomar Sportvilla 1959 196e M36 30:10 31:59 1:02:50 1:02:09 9,654 390 1303 Mireille Nefkens Heilig Landstichting 1964 65e V36 30:34 31:41 1:03:38 1:02:14 9,641 391 2029 Miranda Wentink Arnhem 1974 66e V36 30:44 31:36 1:03:11 1:02:20 9,626 392 1107 Hans Huiskamp Apeldoorn 1954 197e M36 30:44 31:41 1:03:46 1:02:25 9,613 393 824 Philippe Molenaar Arnhem 1979 82e Msen 30:28 32:06 1:03:24 1:02:34 9,590 394 823 Saskia Olthuis Deventer 1980 43e Vsen 30:44 31:52 1:03:23 1:02:36 9,585 395 1730 Manon Tichelaar Dutch Runners 1963 67e V36 31:10 31:30 1:02:52 1:02:39 9,577 396 1199 Doreen Tolmeijer Velp Gld 1959 68e V36 31:08 31:35 1:04:28 1:02:42 9,569 397 1335 Gaico Timmer Lathum 1967 198e M36 30:31 32:15 1:04:25 1:02:45 9,562 398 1664 Francis Roseboom Veenendaal 1952 69e V36 30:57 31:56 1:03:22 1:02:52 9,544 399 965 Hannie de Boer Haalderen 1970 70e V36 30:48 32:09 1:03:51 1:02:57 9,531 400 1238 Piet Dijksterhuis Ugchelen 1955 199e M36 33:16 30:08 1:04:36 1:03:24 9,464 Uitslagen Runningpromotion.nl
RONDJE NEDERLAND, ARNHEM UITSLAGENLIJST - 10 KM 23-03-2014 18:02 Pag: 9 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ ronde1 ronde2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 401 1248 Pieter Dijksterhuis Apeldoorn 1982 83e Msen 37:37 25:49 1:04:36 1:03:25 9,461 402 1089 Dorien van Gemert Bemmel 1962 71e V36 31:41 31:47 1:04:12 1:03:27 9,456 403 864 Joke Oonk Dutch Runners 1967 72e V36 32:20 31:36 1:05:43 1:03:56 9,385 404 1553 Liselore Rem Velp Gld 1980 44e Vsen 30:58 33:23 1:05:31 1:04:21 9,324 405 2281 Mariëlle Bodd Arnhem 1965 73e V36 31:13 33:29 1:06:30 1:04:41 9,276 406 1620 Frank Kenter Nieuwegein 1956 200e M36 31:59 32:48 1:05:26 1:04:47 9,262 407 1165 Irma Oosterhof Zoelmond 1974 74e V36 31:41 33:07 1:06:30 1:04:48 9,259 408 1013 Cynthia de Graaff Oosterbeek 1970 75e V36 32:10 32:52 1:06:40 1:05:02 9,226 409 1202 Jessica Overeem Lunteren 1991 45e Vsen 31:14 33:50 1:06:29 1:05:03 9,224 410 2288 Brigitta Overeem Lunteren 1988 46e Vsen 31:14 33:50 1:06:29 1:05:03 9,224 411 985 Lian Bos Arnhem 1985 47e Vsen 32:36 32:39 1:06:52 1:05:15 9,195 412 1566 Michaele Wild Arnhem 1973 76e V36 31:41 33:48 1:06:09 1:05:28 9,165 413 2190 Jacqueline van Eenenaam Weurt 1964 77e V36 32:16 33:46 1:06:39 1:06:02 9,086 414 1689 Marjan van Ramselaar Arnhem 1967 78e V36 32:55 33:17 1:07:26 1:06:11 9,066 415 2189 Sabine van Eldrik Leuth 1984 48e Vsen 32:16 33:58 1:06:51 1:06:14 9,059 416 1655 Han Berndsen Eindhoven 1959 201e M36 31:36 35:07 1:08:12 1:06:43 8,993 417 1685 Natasja van Beurden Bemmel 1963 79e V36 33:03 34:36 1:08:25 1:07:38 8,871 418 902 Joop Buunk Bennekom 1956 202e M36 32:55 34:53 1:09:23 1:07:47 8,852 419 901 Jolanda Hallers Bennekom 1967 80e V36 32:56 35:35 1:10:06 1:08:30 8,759 420 834 Linda Zwijsen Nijmegen 1979 49e Vsen 34:30 35:32 1:11:44 1:10:01 8,569 421 1606 Lily Verbeek Tiel 1998 50e Vsen 36:00 34:08 1:11:47 1:10:08 8,555 422 1607 Martien Verbeek Tiel 1962 203e M36 36:05 34:04 1:11:47 1:10:08 8,555 423 2279 Jan Hermsen Arnhem 1953 204e M36 35:32 36:01 1:13:18 1:11:32 8,388 424 2034 Theo Verwoert Groesbeek 1961 205e M36 33:36 37:59 1:12:02 1:11:34 8,384 425 843 Astrid Olthuis Amersfoort 1983 51e Vsen 35:05 36:41 1:12:35 1:11:45 8,362 426 2213 Roos Coulier Apeldoorn 1975 81e V36 1:13:01 1:13:01 8,217 427 2214 Jolanda Bouwers Apeldoorn 1976 82e V36 1:13:03 1:13:03 8,214 428 1035 Wilma Peters-Bakker Arnhem 1958 83e V36 37:35 40:01 1:17:50 1:17:35 7,734 Uitslagen Runningpromotion.nl