UITSLAGENLIJST - EXTREME RUN 12
21-04-2014 21:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Ronde 2  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1     60  Carel Boon                 De Meern              1969      1e M12       25:25    25:32    50:58    50:56  14,136 
    2    121  Gerard van Schaik          De Veenlopers         1971      2e M12       25:38    25:28    51:06    51:05  14,095 
    3      9  Kasper Jansen              Utrecht               1986      3e M12       28:31    27:55    56:29    56:25  12,762 
    4    192  Tom Ellerman               Maarssen              1990      4e M12       28:51    27:40    56:36    56:30  12,743 
    5    149  Berry Toirkens             Vleuten               1965      5e M12       28:01    29:19    57:26    57:20  12,558 
    6    120  Daniel van der Steeg       Vleuten               1989      6e M12       28:01    29:19    57:26    57:20  12,558 
    7    177  Ralph Verdaas              Vleuten               1990      7e M12       29:18    28:51    58:13    58:08  12,385 
    8    122  Marije Geurtsen            Utrecht               1985      1e V12       28:43    29:36    58:22    58:19  12,346 
    9     42  Daniel Verhees             Woerden               1986      8e M12       28:32    29:53    58:27    58:25  12,325 
   10    107  Michel Barten              Vleuten               1982      9e M12       29:38    28:49    58:29    58:26  12,322 
   11    148  Jos Geurtsen               Houten                1957     10e M12                         58:34    58:30  12,308 
   12    188  Dinus de Vries             Utrecht               1965     11e M12       28:59    29:36    58:40    58:34  12,294 
   13    197  Marijke Krutzen                                            2e V12       28:54    29:53    58:48    58:47  12,248 
   14     85  Niels Hogendoorn           Utrecht               1983     12e M12       28:55    30:21    59:27    59:15  12,152 
   15     75  Bernard Westeneng          Utrecht               1974     13e M12       29:55    30:01    59:56    59:55  12,017 
   16     95  Wouter Jansen              Zoetermeer            1974     14e M12       29:44    30:34  1:00:21  1:00:17  11,944 
   17     52  Willie Woertman            IJsselstein Ut        1966     15e M12       30:15    30:22  1:00:39  1:00:36  11,881 
   18     50  Eline Peterse              IJsselstein Ut        1994      3e V12       30:15    30:23  1:00:40  1:00:37  11,878 
   19     46  Mike Mastwijk              Breukelen Ut          1989     16e M12       29:02    32:02  1:01:05  1:01:04  11,790 
   20     70  Jannet Vermeulen-Stulen    Phoenix               1955      4e V12       30:42    30:27  1:01:11  1:01:09  11,774 
   21    155  Guido Oostrom              Weesp                 1981     17e M12       30:02    31:50  1:02:00  1:01:52  11,638 
   22    110  Bas Smorenburg             Vleuten               1981     18e M12       30:34    31:29  1:02:06  1:02:03  11,604 
   23     91  Jasja Vermeulen            Phoenix               1985     19e M12       30:51    31:19  1:02:12  1:02:10  11,582 
   24     29  Arjan Vries                Utrecht               1977     20e M12       30:35    31:43  1:02:25  1:02:17  11,560 
   25     63  Robbie Verburg             Utrecht               1972     21e M12       30:27    33:00  1:03:34  1:03:26  11,350 
   26     72  Sjoerd van Leengoed        De Meern              1984     22e M12       32:05    32:41  1:04:54  1:04:46  11,117 
   27     34  Arjan Schipper             Vleuten               1969     23e M12       32:01    33:03  1:05:05  1:05:04  11,066 
   28      8  Marc Berghuis              Ermelo                1967     24e M12       32:54    33:15  1:06:18  1:06:09  10,884 
   29     44  Wilco Berends              Vreeland              1972     25e M12       34:06    32:02  1:06:20  1:06:07  10,890 
   30      5  Marianne van Houten        Utrecht               1978      5e V12       32:55    34:00  1:06:54  1:06:54  10,762 
   31      4  Mark de Graaf              Utrecht               1980     26e M12       32:55    34:00  1:06:54  1:06:54  10,762 
   32    190  Rob Knoren                 Harmelen              1967     27e M12       32:53    34:33  1:07:31  1:07:25  10,680 
   33     61  Bob van der Laan           Utrecht               1979     28e M12       37:21    30:08  1:07:34  1:07:29  10,669 
   34     51  Stephanie Peterse          IJsselstein Ut        1992      6e V12       33:18    34:59  1:08:20  1:08:17  10,544 
   35    126  Dana Tiggelman             Vleuten               1987      7e V12       33:40    34:33  1:08:23  1:08:13  10,555 
   36    127  Mark Hupkens               Vleuten               1982     29e M12       33:43    34:33  1:08:26  1:08:16  10,547 
   37    111  Elsa Berentzen             Vleuten               1963      8e V12       34:26    34:00  1:08:36  1:08:25  10,524 
   38     98  Bart Weber                 Harmelen              1995     30e M12       33:17    35:20  1:08:48  1:08:37  10,493 
   39     10  Annicka van de Laar        Utrecht               1986      9e V12       34:15    34:53  1:09:11  1:09:08  10,415 
   40     20  Louis van Walsem           Trecho                1957     31e M12       35:18    33:48  1:09:14  1:09:06  10,420 
   41    194  Priscilla Peters           diemen                1982     10e V12       33:57    35:13  1:09:17  1:09:10  10,410 
   42     76  Jeroen Dungelmann          De Meern              1972     32e M12       35:12    34:18  1:09:36  1:09:30  10,360 
   43    193  Jeroen Benschop            Maarssen              1991     33e M12       33:23    36:11  1:09:40  1:09:34  10,350 
   44    170  Marc ter Huurne            Utrecht               1964     34e M12       35:10    35:16  1:10:33  1:10:25  10,225 
   45    146  Miranda Van Spijk          Amsterdam             1971     11e V12       34:36    36:32  1:11:14  1:11:07  10,124 
   46    147  Koert Slinger              Amsterdam             1970     35e M12       34:36    36:32  1:11:14  1:11:08  10,122 
   47    118  Chris van der Steeg        Utrecht               1963     36e M12       33:09    38:26  1:11:40  1:11:35  10,058 
   48    108  Hans Jansen                Almere                1963     37e M12       35:35    36:15  1:12:02  1:11:49  10,026 
   49     43  Remko Daalder              Vreeland              1965     38e M12       35:35    36:15  1:12:02  1:11:50  10,023 
   50    140  Steven van 't Schip        Woerden               1980     39e M12       35:30    37:14  1:12:52  1:12:44   9,899 

UITSLAGENLIJST - EXTREME RUN 12 21-04-2014 21:25 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 92 Dennis Timmer De Meern 1982 40e M12 36:15 37:01 1:13:19 1:13:15 9,829 52 154 Wendy van den Anker Muiden 1983 12e V12 36:11 37:05 1:13:23 1:13:15 9,829 53 198 Pennings 41e M12 35:11 38:51 1:14:09 1:14:01 9,728 54 129 Kenneth Gleim Ede Gld 1984 42e M12 36:36 38:31 1:15:17 1:15:07 9,585 55 128 Marlies Schuring Ede Gld 1985 13e V12 36:36 38:31 1:15:17 1:15:07 9,585 56 74 Niels Kuenen Maarssen 1986 43e M12 34:58 40:13 1:15:20 1:15:10 9,579 57 59 Kim Tolen Nieuw-Vennep 1975 14e V12 37:22 40:04 1:17:29 1:17:25 9,300 58 165 Martijn Schravenmade Vleuten 1983 44e M12 40:55 44:50 1:25:50 1:25:45 8,397 59 48 Chanine Velthuizen IJsselstein Ut 1980 15e V12 40:56 44:50 1:25:50 1:25:45 8,397