UITSLAGENLIJST - 2/3 MARATHON
23-09-2014 16:55                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Finish   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    346  Rob den Bieman             Berg en Dal           1978      1e M35     1:03:46  1:08:57  2:12:45  2:12:42  12,660 
    2    390  Peter van der Zon          Bennekom              1991      1e Msen    1:08:10  1:09:44  2:17:56  2:17:53  12,184 
    3    509  Chiel Hamann                                     1986      2e Msen    1:08:56  1:12:44  2:21:41  2:21:39  11,860 
    4     89  Bart Tas                   Almere                1976      2e M35     1:05:08  1:18:09  2:23:18  2:23:17  11,725 
    5    430  Jelle Schoemaker           Nijmegen              1987      3e Msen    1:10:42  1:15:17  2:26:10  2:25:58  11,509 
    6    153  Timo Berkenbosch           Zwolle                1972      3e M35     1:11:05  1:15:45  2:26:52  2:26:49  11,443 
    7    351  Wouter Buist               Amsterdam             1977      4e M35     1:10:35  1:19:24  2:30:00  2:29:58  11,202 
    8     97  Ralph van Passel           Escharen              1973      5e M35     1:11:35  1:23:53  2:35:31  2:35:27  10,807 
    9    115  Erik-Jan van de Voort      Someren               1962      6e M35     1:12:34  1:24:09  2:36:44  2:36:43  10,720 
   10    463  Elmer Leeuwaarden          Broek in Waterland    1981      4e Msen    1:15:48  1:21:31  2:37:57  2:37:19  10,679 
   11     98  Hans Janssen               Maren-Kessel          1951      7e M35     1:14:55  1:23:29  2:38:24  2:38:24  10,606 
   12    336  Andreas Ressing            Beek-Ubbergen         1962      8e M35     1:16:24  1:23:16  2:39:42  2:39:40  10,522 
   13     85  Peter Brandt               Grave                 1966      9e M35     1:16:54  1:26:42  2:43:42  2:43:35  10,270 
   14     12  Nico Jakobs                Venray                1967     10e M35     1:19:12  1:24:42  2:44:02  2:43:53  10,251 
   15    223  Jeroen van Duijn           Den Ham Ov            1976     11e M35     1:17:52  1:26:42  2:44:52  2:44:33  10,210 
   16    224  John Visser                Wierden               1962     12e M35     1:17:49  1:26:41  2:44:52  2:44:30  10,213 
   17    143  Bart Koopmans              Oosterbeek            1988      5e Msen    1:12:20  1:33:27  2:45:49  2:45:47  10,134 
   18    399  Dennis Riebeek             Zaltbommel            1977     13e M35     1:18:07  1:28:03  2:46:12  2:46:09  10,111 
   19    120  Cecile van der Sanden      Bemmel                1964      1e V35     1:19:52  1:26:22  2:46:35  2:46:14  10,106 
   20    237  Jan Muis                   Utrecht               1979     14e M35     1:24:49  1:22:24  2:48:46  2:47:13  10,047 
   21    396  Emanuel Brokke             Apeldoorn             1973     15e M35     1:21:56  1:28:13  2:50:34  2:50:08   9,875 
   22    162  Arno Luby                  Rijssen               1980      6e Msen    1:21:22  1:29:30  2:51:07  2:50:52   9,832 
   23    205  Henri Laitervo             Arnhem                1974     16e M35     1:24:01  1:25:54  2:51:11  2:49:54   9,888 
   24    189  Charles van de Ven         Eindhoven             1969     17e M35     1:24:30  1:26:35  2:51:11  2:51:04   9,821 
   25    431  Frank de Haas              Nijmegen              1967     18e M35     1:18:49  1:32:46  2:52:09  2:51:35   9,791 
   26    482  Hans Dickhout              Nijmegen              1952     19e M35     1:22:15  1:29:54  2:52:24  2:52:08   9,760 
   27    258  Jan Hartman                Makkum                1966     20e M35     1:22:04  1:31:00  2:53:07  2:53:03   9,708 
   28    401  Jan Willem Doelman         Woudenberg            1988      7e Msen    1:17:05  1:36:23  2:54:04  2:53:28   9,685 
   29    429  Heino Welman               Lent                  1972     21e M35     1:19:36  1:39:27  2:59:07  2:59:03   9,383 
   30     34  Ivan Rasing                Leuth                 1967     22e M35     1:20:02  1:39:08  2:59:22  2:59:09   9,378 
   31     94  Sjaak de Visser            Leusden               1962     23e M35     1:21:49  1:37:29  2:59:25  2:59:17   9,371 
   32    416  Carel Stortelder           Gennep                1959     24e M35     1:21:42  1:37:29  2:59:34  2:59:11   9,376 
   33     72  Marco Jansen               Noordwijk             1973     25e M35     1:27:43  1:31:54  3:00:08  2:59:37   9,353 
   34    249  Ton Rückert                Venlo                 1954     26e M35     1:26:51  1:34:10  3:01:17  3:01:01   9,281 
   35    211  Marjan Oskam               Driebergen-Rijsenbur  1971      2e V35     1:28:31  1:32:03  3:01:38  3:00:34   9,304 
   36     63  Wim Vievermans             Venray                1962     27e M35     1:27:02  1:36:32  3:04:24  3:03:34   9,152 
   37    226  Jan Wessels                Midwolda              1960     28e M35     1:29:31  1:33:57  3:04:30  3:03:27   9,158 
   38    184  Carl Penninga              Apeldoorn             1964     29e M35     1:28:45  1:36:28  3:05:38  3:05:12   9,071 
   39    209  Lex Stoker                 Nederland             1985      8e Msen    1:34:03  1:30:44  3:06:02  3:04:46   9,093 
   40     20  Willem Freriks             Venray                1949     30e M35     1:27:44  1:38:22  3:06:13  3:06:06   9,027 
   41    215  Theo Hopman                Nijmegen              1960     31e M35     1:30:30  1:35:09  3:06:44  3:05:39   9,049 
   42    397  Richard Saalmink           's-Heerenberg         1965     32e M35     1:27:37  1:39:08  3:06:54  3:06:45   8,996 
   43    525  Peter Heissing             Duitsland             1985      9e Msen    1:32:30  1:34:22  3:07:41  3:06:51   8,991 
   44     29  Gert-Jan Wismans           Venray                1968     33e M35     1:27:03  1:39:58  3:07:50  3:07:01   8,983 
   45    109  Jörg Sauer                 Nijmegen              1964     34e M35     1:28:47  1:38:52  3:08:23  3:07:38   8,954 
   46    119  Maurice Twijnstra          Beek-Ubbergen         1970     35e M35     1:26:05  1:42:40  3:09:06  3:08:45   8,901 
   47     57  Bart van Steen             Utrecht               1961     36e M35     1:30:35  1:38:13  3:09:34  3:08:47   8,899 
   48    478  Rudy van der Heijden       Grave                 1969     37e M35     1:30:02  1:39:58  3:10:14  3:09:59   8,843 
   49    417  Monny Krant                Hilversum             1972     38e M35     1:29:34  1:39:39  3:10:46  3:09:13   8,879 
   50      8  Berry Spaan                Didam                 1967     39e M35     1:32:21  1:37:29  3:10:50  3:09:50   8,850 


           Runningpromotion.nl Run2day Apeldoorn Arnhem Nijmegen

UITSLAGENLIJST - 2/3 MARATHON 23-09-2014 16:55 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Ronde 1 Finish Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 79 Eugenie van der Kun Amsterdam 1964 3e V35 1:32:52 1:37:04 3:10:50 3:09:56 8,845 52 387 Geert-Jan Derks Grave 1955 40e M35 1:31:15 1:41:29 3:12:52 3:12:44 8,717 53 157 Michael Biljardt Arnhem 1963 41e M35 1:34:02 1:38:02 3:13:19 3:12:03 8,748 54 524 Wilhelm Moelders Duitsland 1985 10e Msen 1:33:56 1:39:13 3:14:03 3:13:09 8,698 55 465 Fred Moolenaar Amsterdam 1967 42e M35 1:34:17 1:40:23 3:15:39 3:14:40 8,630 56 240 Duco Zijlstra Lekkum 1957 43e M35 1:34:13 1:40:53 3:16:15 3:15:06 8,611 57 179 Barry Delhez Amsterdam 1979 44e M35 1:33:20 1:42:13 3:17:08 3:15:33 8,591 58 50 George Daams Rotterdam 1964 45e M35 1:35:44 1:41:48 3:18:19 3:17:32 8,505 59 446 Li Gielen Elst Gld 1969 46e M35 1:31:42 1:47:22 3:19:56 3:19:03 8,440 60 487 Frans Taselaar Laren Nh 1957 47e M35 1:33:59 1:45:34 3:20:28 3:19:33 8,419 61 28 Sandra Wismans Venray 1971 4e V35 1:35:41 1:44:14 3:20:45 3:19:55 8,404 62 117 Maarten Jansen Nijmegen 1983 11e Msen 1:34:17 1:46:35 3:22:04 3:20:52 8,364 63 41 Mathijs van Gaal Venray 1962 48e M35 1:30:49 1:52:56 3:24:37 3:23:44 8,246 64 123 Ron Wessel Nijmegen 1959 49e M35 1:35:41 1:50:37 3:27:48 3:26:18 8,143 65 60 Ellen Verheijen Breda 1968 5e V35 1:32:17 1:55:34 3:28:02 3:27:51 8,083 66 526 Manfred Voetman Duitsland 1985 12e Msen 1:41:00 1:50:47 3:32:39 3:31:46 7,933 67 216 Branko Rotshuizen Lochem 1956 50e M35 1:35:30 2:04:33 3:40:10 3:40:02 7,635 68 279 Jacquelien van Bloois Emmeloord 1964 6e V35 1:43:14 1:55:25 3:40:10 3:38:38 7,684 69 435 Lau Specken Rosmalen 1958 51e M35 1:43:32 2:00:05 3:44:56 3:43:37 7,513 70 464 Harry Havekes Nijmegen 1965 52e M35 1:46:38 1:58:16 3:46:00 3:44:53 7,471 Runningpromotion.nl Run2day Apeldoorn Arnhem Nijmegen