DE LOPER (STICHTING SAMENLOOP)
                        UITSLAGENLIJST - PANDALOOP
25-01-2015 20:11                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    781  Jeremy Eilander            Apeldoorn             2007      1e Jpup       3:19     3:19  14,472 
    2    377  Lisa Navarro               Climax                2007      1e Mpup       3:27     3:27  13,913 
    3    211  Lucas Middelhoven          Climax                2006      2e Jpup       3:32     3:32  13,585 
    4    491  Valentijn Bours            Apeldoorn             2007      3e Jpup       3:34     3:33  13,521 
    5    278  Yvo van den IJssel         De Liemers            2007      4e Jpup       3:34     3:33  13,521 
    6    185  Nikai Hooghoff             Groesbeek             2006      5e Jpup       3:36     3:35  13,395 
    7     95  Mare Versluis              Duiven                2006      2e Mpup       3:37     3:36  13,333 
    8    201  Stijn van der Spoel        Climax                2007      6e Jpup       3:43     3:42  12,973 
    9    113  Martijn Van de Braak       Arnhem                2006      7e Jpup       3:46     3:44  12,857 
   10    773  Tristan Hofs               Velp Gld              2006      8e Jpup       3:50     3:48  12,632 
   11    774  Sverre Hofs                Velp Gld              2008      9e Jpup       3:51     3:50  12,522 
   12    332  Jesse van der Jagt         Climax                2006     10e Jpup       3:53     3:50  12,522 
   13    763  Philip Godschalk           Arnhem                2006     11e Jpup       3:54     3:50  12,522 
   14    559  Florien Hofstad            Bennekom              2006      3e Mpup       3:55     3:54  12,308 
   15    554  Minne Hofstad              Molenhoek Lb          2006      4e Mpup       3:55     3:54  12,308 
   16    128  Stijn van den Berg         Spijkenisse           2006     12e Jpup       3:58     3:56  12,203 
   17    752  Dylano Middel              Arnhem                2006     13e Jpup       3:58     3:56  12,203 
   18    560  Kai Hofstad                Bennekom              2008     14e Jpup       4:00     4:00  12,000 
   19    272  Detmar Immerzeel           Pallas '67            2008     15e Jpup       4:01     3:58  12,101 
   20    448  Thijn Van Scheijen         Arena Atletiek        2008     16e Jpup       4:06     4:05  11,755 
   21    797  Tom Schuren                Arnhem                2006     17e Jpup       4:07     4:03  11,852 
   22    386  Lisanne Bierkens           Climax                2007      5e Mpup       4:08     4:05  11,755 
   23    398  Matthijs Brons             Oosterbeek            2006     18e Jpup       4:10     4:08  11,613 
   24    196  Olivier Kole               Arnhem                2008     19e Jpup       4:11     4:06  11,707 
   25    152  Nynke van der Veer         Ede Gld               2008      6e Mpup       4:12     4:08  11,613 
   26    189  Eline Gerritsen            Climax                2007      7e Mpup       4:14     4:09  11,566 
   27    652  Connor Hillebregt          Vinkel                2006     20e Jpup       4:16     4:12  11,429 
   28    769  Toon Hulman                Daventria             2007     21e Jpup       4:19     4:16  11,250 
   29    792  Tijn Van Caulil            Arnhem                2009     22e Jpup       4:22     4:19  11,120 
   30    654  Myrthe de Wit              Arnhem                2008      8e Mpup       4:27     4:25  10,868 
   31    793  Mika Hueting               Arnhem                2006     23e Jpup       4:27     4:26  10,827 
   32    368  Jacky The                  Amstelveen            2007     24e Jpup       4:27     4:27  10,787 
   33     74  Saskia de Jong             De Liemers            2008      9e Mpup       4:28     4:27  10,787 
   34    655  Rosa Blom                  Ciko '66              2006     10e Mpup       4:28     4:18  11,163 
   35    329  Toon de Klein              Arnhem                2006     25e Jpup       4:30     4:29  10,706 
   36    373  Mylene Kranenbarg          Ede Gld               2007     11e Mpup       4:37     4:32  10,588 
   37    789  Boris Berndsen             Rheden                2006     26e Jpup       4:39     4:17  11,206 
   38    388  Elize Schotman             Arnhem                2006     12e Mpup       4:44     4:27  10,787 
   39    184  Marijn Hooghoff            Groesbeek             2006     27e Jpup       4:48     4:46  10,070 
   40    754  Willem Teunissen           Arnhem                2007     28e Jpup       4:49     4:46  10,070 
   41    293  Rosa Linssen               Nijmegen              2007     13e Mpup       4:50     4:41  10,249 
   42    129  Hugo van den Berg          Spijkenisse           2008     29e Jpup       4:50     4:48  10,000 
   43    535  Diever Vogels              Arnhem                2006     14e Mpup       4:51     4:41  10,249 
   44    476  Minke Reurings             AV Wijchen            2007     15e Mpup       4:51     4:48  10,000 
   45    753  Darryl Aartsen             Arnhem                2008     30e Jpup       4:52     4:47  10,035 
   46     87  Edin Rutten                Groesbeek             2006     31e Jpup       4:52     4:50   9,931 
   47    536  Dinther Vogels             Arnhem                2008     16e Mpup       4:55     4:44  10,141 
   48    573  Noa Tybout                 Horssen               2007     17e Mpup       4:57     4:52   9,863 
   49    330  Dries de Klein             Arnhem                2008     32e Jpup       4:58     4:56   9,730 
   50    800  Felice Lensen              Groesbeek             2008     18e Mpup       5:02     4:49   9,965 

                 Run2Day - BURGERS' Zoo - 't Pannekoekhuis


DE LOPER (STICHTING SAMENLOOP) UITSLAGENLIJST - PANDALOOP 25-01-2015 20:11 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ 51 367 Richie The Amstelveen 2008 33e Jpup 5:07 5:06 9,412 52 656 Nynke Brouwer Rheden 2008 19e Mpup 5:07 4:55 9,763 53 755 Lois van  Room Arnhem 2008 20e Mpup 5:12 5:09 9,320 54 318 Finn Mensink Zwolle 2009 34e Jpup 5:16 5:07 9,381 55 468 Fijanne Steinfelder Nijmegen 2006 21e Mpup 5:17 5:09 9,320 56 333 Sanne van der Jagt Ede Gld 2009 22e Mpup 5:20 5:19 9,028 57 488 Stefan Emons Arnhem 2008 35e Jpup 5:22 5:08 9,351 58 653 Sytze Brouwer Rheden 2008 36e Jpup 5:22 5:10 9,290 59 394 Lynn van der Loo Hoenderloo 2006 23e Mpup 5:23 5:19 9,028 60 395 Eline van der Loo Hoenderloo 2008 24e Mpup 5:23 5:19 9,028 61 533 Mels Bosmann Arnhem 2008 37e Jpup 5:23 5:06 9,412 62 115 Tristan Van de Braak Arnhem 2010 38e Jpup 5:25 5:20 9,000 63 320 Mirre Kok Doesburg 2008 25e Mpup 5:28 5:21 8,972 64 213 Alex Lebbink Doetinchem 2008 39e Jpup 5:31 5:24 8,889 65 114 Lausann Van de Braak Arnhem 2008 26e Mpup 5:33 5:17 9,085 66 767 Yuna Staalman Arnhem 2008 27e Mpup 5:35 5:23 8,916 67 197 Sophie Kole Arnhem 2009 28e Mpup 5:36 5:30 8,727 68 515 Mette Van Vlerken Nederweert 2008 29e Mpup 5:36 5:16 9,114 69 514 Jibbe Van Vlerken Nederweert 2007 40e Jpup 5:38 5:19 9,028 70 68 Mika Hoekjan Arnhem 2009 41e Jpup 5:39 5:34 8,623 71 387 Kasper Schotman Arnhem 2008 42e Jpup 5:40 5:21 8,972 72 790 Jits Kastein Arnhem 2007 43e Jpup 5:48 5:25 8,862 73 380 Joëlle Vogelpoel Arnhem 2007 30e Mpup 5:48 5:31 8,701 74 466 Marit Steinfelder Nijmegen 2009 31e Mpup 5:48 5:42 8,421 75 534 Flo Bosmann Arnhem 2010 32e Mpup 5:50 5:34 8,623 76 770 Ignez Panduric Arnhem 2007 33e Mpup 5:54 5:38 8,521 77 651 Joris Lensen Groesbeek 2010 44e Jpup 5:55 5:42 8,421 78 136 Onno Hengeveld Arnhem 2009 45e Jpup 6:00 5:54 8,136 79 438 Riemer Hofs Arnhem 2008 46e Jpup 6:01 5:46 8,324 80 389 Eva Schotman Arnhem 2008 34e Mpup 6:01 5:43 8,397 81 771 Marnix Panduric Arnhem 2008 47e Jpup 6:05 5:47 8,300 82 765 Calvin Hop Arnhem 2007 48e Jpup 6:11 6:08 7,826 83 794 Mees Van Caulil Arnhem 2010 49e Jpup 6:13 6:09 7,805 84 381 Senne Vogelpoel Arnhem 2009 35e Mpup 6:16 5:58 8,045 85 766 Dylan Hop Arnhem 2009 50e Jpup 6:16 6:13 7,721 86 17 Max Tijsterman Arnhem 2010 51e Jpup 6:17 5:55 8,113 87 778 Cas van de Wiel Ede Gld 2009 52e Jpup 6:17 5:58 8,045 88 462 Roef Barteling Rheden 2009 53e Jpup 6:18 6:07 7,847 89 756 Linda Heerink Arnhem 2008 36e Mpup 6:29 6:28 7,423 90 432 Sophie Tenten Arnhem 2007 37e Mpup 6:32 6:23 7,520 91 751 Thijmen Oostenweeghel Arnhem 2009 54e Jpup 6:35 6:30 7,385 92 784 Julia Janssen Arnhem 2008 38e Mpup 6:37 6:37 7,254 93 785 Jenske Janssen Arnhem 2010 39e Mpup 6:37 6:21 7,559 94 408 Livia Glas Arnhem 2011 40e Mpup 6:46 6:34 7,310 95 191 Thirza Gerritsen Ede Gld 2011 41e Mpup 6:48 6:42 7,164 96 190 Jarno Gerritsen Ede Gld 2009 55e Jpup 6:49 6:44 7,129 97 15 Willem Wiegmink Loerbeek 2010 56e Jpup 6:51 6:31 7,366 98 772 Tim van de Wiel Ede Gld 2010 57e Jpup 7:03 6:43 7,146 99 439 Annynke Hofs Arnhem 2010 42e Mpup 8:45 8:29 5,658 Run2Day - BURGERS' Zoo - 't Pannekoekhuis