10E BERDEN VOORJAARLOOP
               UITSLAGENLIJST - 15 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
01-03-2015 22:09                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         BODYSTYLE HEALTHCENTRE          VENLO                                 2:28:24
        2568  Tecle Mekonen                                         1982      1e      49:21   18,237     3:17 
        2569  Jorit Cleij                                           1987      2e      49:30   18,182     3:18 
        2570  Wouter Jansen                                         1987      3e      49:33   18,163     3:18 
        2571  Youri Wolf                                            1991      4e     (50:04)  17,976     3:20 
        2572  Sjoerd Weijers                                        1995      6e     (50:36)  17,787     3:22 

    2         BODYSTYLE HEALTHCENTRE          VENLO                                 2:44:12
        2565  Daan Reintjes                                         1993      5e      50:23   17,863     3:21 
        2564  Rob Linders                                           1975      7e      54:37   16,478     3:38 
        2566  Nadja Weijenberg                                      1964     12e      59:12   15,203     3:56 
        2567  Joey Koenders                                         1981     13e     (59:30)  15,126     3:58 

    3         TRIMAXX                         VENLO                                 2:53:28
        2554  Marco Jans                                            1962      9e      56:30   15,929     3:46 
        2558  Jack Niessen                                          1958     10e      58:16   15,446     3:53 
        2555  John de Rooij                                         1957     11e      58:42   15,332     3:54 
        2556  Geert Linders                                         1966     33e   (1:09:07)  13,021     4:36 
        2557  Conny de Soeten                                       1960     44e   (1:12:26)  12,425     4:49 

    4         BODYSTYLE HEALTHCENTRE          VENLO                                 3:05:00
        2576  Hans van de Mortel                                    1960      8e      54:54   16,393     3:39 
        2575  Guido Grossfeld                                       1973     19e    1:02:50   14,324     4:11 
        2573  Eric Dorpmanns                                        1971     26e    1:07:16   13,380     4:29 
        2574  Eduardo Gomes                                         1976     74e   (1:22:25)  10,920     5:29 
        2577  John Jacobs                                           1967     79e   (1:24:42)  10,626     5:38 

    5         SCHMITZ CARGOBULL NEDERLAND     VENLO                                 3:06:36
        2511  Bas van Beek                                          1972     15e    1:02:01   14,512     4:08 
        2508  Jan Hermkes                                           1963     16e    1:02:17   14,450     4:09 
        2512  Jan Oehlen                                            1956     17e    1:02:18   14,446     4:09 
        2509  Jacquie Gough                                         1965     22e   (1:04:23)  13,979     4:17 
        2510  Jack Boots                                            1970     24e   (1:06:07)  13,612     4:24 

    6         BARTELS SLOTEN & SLEUTELS       VENLO                                 3:16:23
        2551  Stephan Blaha                                         1971     20e    1:03:20   14,211     4:13 
        2553  Peter van den Hoef                                    1961     21e    1:04:11   14,022     4:16 
        2549  Ralph Braem                                           1967     32e    1:08:52   13,069     4:35 
        2550  Nicole Braem                                          1971     36e   (1:09:44)  12,906     4:38 
        2552  Dave van 't Hull                                      1975     52e   (1:14:22)  12,102     4:57 

    7         EWALS CARGO CARE BV             TEGELEN                               3:21:39
        2546  Frank Timmermans                                      1962     18e    1:02:35   14,381     4:10 
        2548  Paul Vallen                                           1966     29e    1:08:27   13,148     4:33 
        2443  Suzanne van der Wijst           Venlo                 1978     42e    1:10:37   12,745     4:42 
        2547  Lars Houben                                           1989     45e   (1:12:28)  12,420     4:49 






                            Zondag 1 maart 2015

10E BERDEN VOORJAARLOOP UITSLAGENLIJST - 15 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 01-03-2015 22:09 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 STL GROUP BV / LENCO TRADEMARK VENLO 3:26:37 2561 Sandy Schmidt 1975 27e 1:07:49 13,271 4:31 2562 Leon Piket 1967 31e 1:08:40 13,107 4:34 2560 Nico Munten 1959 39e 1:10:08 12,833 4:40 2559 Nico Brabers 1947 40e (1:10:16) 12,808 4:41 9 VAN DER VALK HOTEL VENLO VENLO 3:33:39 2515 Luc Herberichs 1986 28e 1:08:08 13,209 4:32 2513 Han van der Eijk 1970 34e 1:09:03 13,034 4:36 2514 Gijs Hendrikx 1985 55e 1:16:28 11,770 5:05 2517 Michelle Steert 1985 67e (1:20:58) 11,116 5:23 2516 Jac Janssen 1958 85e (1:26:06) 10,453 5:44 10 SEACON LOGISTICS B.V. VENLO 3:35:30 2527 René Camps 1967 38e 1:09:37 12,928 4:38 2531 Thijs Jansen 1982 47e 1:12:28 12,420 4:49 2528 Tristan Savelkouls 1985 49e 1:13:25 12,259 4:53 2529 Peter Houwen 1959 60e (1:17:51) 11,561 5:11 2530 Rico Gielen 1975 63e (1:18:47) 11,424 5:15 11 SCANIA NEDERLAND BV VENLO 3:41:34 2521 Dominique Jentjens 1981 35e 1:09:25 12,965 4:37 2519 Theo Olders 1959 53e 1:15:30 11,921 5:02 2520 Jaap Stenden 1952 57e 1:16:39 11,742 5:06 2523 Monique Hofmans 1968 56e (1:16:40) 11,739 5:06 2522 Marco van Zoest 1971 86e (1:27:47) 10,253 5:51 12 EWALS CARGO CARE BV TEGELEN 3:41:36 2542 Arno Vestjens 1972 30e 1:08:40 13,107 4:34 2544 Roger Janssen 1976 37e 1:09:45 12,903 4:39 2543 Jessica van Doorn 1975 77e 1:23:11 10,819 5:32 2545 Peter Theloy 1969 84e (1:25:38) 10,510 5:42 13 VALUAS ADVOCATEN VENLO 3:48:46 2586 Frank Alberts 1967 48e 1:13:12 12,295 4:52 2590 Dick Lek 1967 59e 1:17:18 11,643 5:09 2589 Twan Linders 1966 61e 1:18:16 11,499 5:13 2587 Peter Hanckx 1967 69e (1:21:48) 11,002 5:27 2588 Sander Oudenhoven 1968 70e (1:21:49) 11,000 5:27 14 SEACON LOGISTICS B.V. VENLO 3:54:29 2536 Alex van Mullekom 1983 50e 1:13:28 12,250 4:53 2535 Ivo Beurskens 1980 58e 1:17:40 11,588 5:10 2532 Gilbert Idink 1971 78e 1:23:21 10,798 5:33 2533 Pieter Smeenk 1992 82e (1:25:02) 10,584 5:40 2534 Ivonne Vallen 1985 83e (1:25:05) 10,578 5:40 Zondag 1 maart 2015
10E BERDEN VOORJAARLOOP UITSLAGENLIJST - 15 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 01-03-2015 22:09 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 15 REGALO WEBDIENSTEN VENLO 3:55:49 2582 Peter Verweij 1951 51e 1:14:07 12,143 4:56 2583 Gerard van Kruisbergen 1959 62e 1:18:35 11,453 5:14 2584 Gertie de Swart 1962 76e 1:23:07 10,828 5:32 2581 Ria Verweij 1951 89e (1:31:23) 9,849 6:05 16 MI68 MARKETING VENLO 4:00:20 2507 Kees op het Veld 1965 54e 1:16:16 11,801 5:05 2505 Jos Storm 1963 71e 1:22:02 10,971 5:28 2504 Jeroen Kouwenberg 1964 72e 1:22:02 10,971 5:28 2506 Vera Dings 1963 87e (1:27:41) 10,264 5:50 17 VAN ENCKEVORT GROOTHANDEL BLERICK 4:00:57 2502 Chris Lemmen 1972 43e 1:11:38 12,564 4:46 2501 Marcel Koppers 1965 80e 1:24:39 10,632 5:38 2500 Hilde Rayer 1969 81e 1:24:40 10,630 5:38 18 COLLEGE DEN HULSTER VENLO 4:10:19 2538 Marco van Bergen 1969 64e 1:19:18 11,349 5:17 2537 Jos Wilmer 1953 73e 1:22:18 10,936 5:29 2541 Stan Vrients 1960 88e 1:28:43 10,145 5:54 BERDEN MODE & WONEN BLERICK DNF 2526 Joost Bouwman 1980 14e (1:00:24) 14,901 4:01 2525 Nic de Bruijn 1966 25e (1:06:50) 13,466 4:27 TRANSVENLO BV VENLO DNF 2596 Bart van Rijn 1977 41e (1:10:25) 12,781 4:41 2595 Dmitri de Swart 1973 46e (1:12:34) 12,402 4:50 L1 MAASTRICHT DNF 2598 Nicky Wijsen Venlo 1984 65e (1:19:27) 11,328 5:17 2579 Andy Croonenberg 1980 66e (1:19:27) 11,328 5:17 NEBIM B.V. WEERT DNF 2593 Johan van Horen 1983 23e (1:05:55) 13,654 4:23 2592 Jan Geelen 1955 68e (1:21:39) 11,023 5:26 JONKERS HOVENIERS VENLO DNF 2518 Bart Jonkers 1956 75e (1:22:34) 10,900 5:30 DRUKKERIJ KNOOPS VENLO DNF 2580 Harold Kleijnen 1973 90e (1:36:08) 9,362 6:24 Zondag 1 maart 2015