10E BERDEN VOORJAARLOOP
              UITSLAGENLIJST - 7.5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
01-03-2015 22:09                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         BODYSTYLE HEALTHCENTRE          VENLO                                 1:14:05
        2409  Mohamed Ali Mohamed                                   1989      1e      22:57   19,608     3:03 
        2411  Ricardo Floris                                        1990      2e      23:14   19,369     3:05 
        2410  Pascal Lucker                                         1967     11e      27:54   16,129     3:43 
        2412  Esther Schouten                                       1993     13e     (28:13)  15,948     3:45 
        2413  Bas Basten                                            1982     15e     (28:47)  15,634     3:50 

    2         BODYSTYLE HEALTHCENTRE          VENLO                                 1:14:47
        2421  Mark van Kessel                                       1987      3e      24:36   18,293     3:16 
        2419  Jorin Kamp                                            1993      4e      24:56   18,048     3:19 
        2420  Youri Pessy                                           1994      6e      25:15   17,822     3:22 
        2422  Jeffrey Hen                                           1989     59e     (42:58)  10,473     5:43 
        2423  Kylian Derkse                                         1994     58e     (42:59)  10,469     5:43 

    3         BODYSTYLE HEALTHCENTRE          VENLO                                 1:18:40
        2415  Tim Bolink                                            1992      5e      25:06   17,928     3:20 
        2414  Arne Agten                                            1995      7e      26:09   17,208     3:29 
        2417  Marc Scheepers                                        1973      9e      27:25   16,413     3:39 
        2416  Aria Schouten                                         1993     12e     (27:53)  16,139     3:43 
        2418  Frank Lammen                                          1971     28e     (36:19)  12,391     4:50 

    4         HET LOOPCENTRUM                 HORST AAN DE MAAS                     1:27:23
        2600  Teun van den Brand              Uden                  1997     10e      27:32   16,344     3:40 
        2429  Frans Deenen                                          1961     14e      28:15   15,929     3:46 
        2430  Nicole Loeve                                          1964     17e      31:36   14,241     4:12 
        2431  Mirëille van Eijk                                     1988     18e     (32:33)  13,825     4:20 

    5         SEACON LOGISTICS B.V.           VENLO                                 1:37:16
        2383  Paul Coolegem                                         1969      8e      26:53   16,739     3:35 
        2385  Edwin Faber                                           1974     22e      35:06   12,821     4:40 
        2384  Erik de Groot                                         1983     21e      35:17   12,754     4:42 
        2382  Maurice Beurskens                                     1969     33e     (37:19)  12,059     4:58 
        2381  Marcel Koppers                                        1965     77e     (45:25)   9,908     6:03 

    6         MI68 MARKETING                  VENLO                                 1:47:24
        2357  Niels Meens                                           1991     16e      30:59   14,524     4:07 
        2358  Jeroen Kouwenberg                                     1964     30e      36:18   12,397     4:50 
        2355  Ilse Hoeijmakers                                      1989     41e      40:07   11,217     5:20 
        2356  Dennis Meens                                          1986     43e     (40:34)  11,093     5:24 
        2359  Marion op het Veld                                    1967     86e     (48:53)   9,206     6:31 

    7         UNIVÉ RIVIERENLAND              VENLO                                 1:49:21
        2438  Nick Gerritzen                                        1987     20e      33:52   13,287     4:30 
        2444  Hay Driessen                    Venlo                 1956     26e      36:08   12,454     4:49 
        2437  Karin Bouten                                          1981     38e      39:21   11,436     5:14 
        2435  Laury Traksel-Janssen                                 1980     52e     (42:45)  10,526     5:42 
        2436  Johan Engels                                          1988     61e     (43:45)  10,286     5:50 





                            Zondag 1 maart 2015

10E BERDEN VOORJAARLOOP UITSLAGENLIJST - 7.5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 01-03-2015 22:09 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 COLLEGE DEN HULSTER VENLO 1:53:25 2399 Julia Martens 1985 31e 37:04 12,140 4:56 2400 Annie Wilmer 1954 32e 37:33 11,984 5:00 2398 Stan Konings 1969 35e 38:48 11,598 5:10 2401 Marieke van Heijst 1958 50e (41:56) 10,731 5:35 2402 Dominique van Eijk 1988 51e (42:18) 10,638 5:38 9 VAN DER VALK HOTEL VENLO VENLO 1:54:38 2367 Henk Brouwers 1963 27e 35:27 12,694 4:43 2368 Bart van Verghel 1988 34e 37:48 11,905 5:02 2369 Jan van Verghel 1956 49e 41:23 10,874 5:31 2365 Marjan Vergeldt 1958 70e (43:57) 10,239 5:51 2366 Gerina Keysers 1963 87e (48:26) 9,291 6:27 2446 Jeroen van Bennekom Venlo 1973 88e (48:35) 9,262 6:28 10 BERDEN MODE & WONEN BLERICK 1:56:56 2375 Erik Janssen 1970 25e 35:54 12,535 4:47 2373 Maurice Wekx 1965 40e 40:06 11,222 5:20 2442 Renske Baur Venlo 1998 45e 40:56 10,993 5:27 2372 Emmy Slabbers 1981 48e (40:56) 10,993 5:27 2374 Diana Alberts 1970 67e (44:14) 10,173 5:53 2376 Cindy Janssen 1972 69e (44:24) 10,135 5:55 11 KILLAARS-STEEGHS GROEP (KSG) REUVER 2:03:20 2407 Jitske Slagmeulen 1991 37e 39:05 11,514 5:12 2408 Cyrella Brouwer 1995 44e 40:50 11,020 5:26 2406 Hanna Joosten 1991 60e 43:25 10,365 5:47 12 G+H CITROEN VENLO 2:07:42 2432 Jo Fraats 1949 29e 36:42 12,262 4:53 2434 Eef Lommen 1981 66e 43:57 10,239 5:51 2433 Nettie Scherjon 1957 83e 47:03 9,564 6:16 13 KILLAARS-STEEGHS GROEP (KSG) REUVER 2:08:58 2405 Tom Verlaek 1979 39e 39:37 11,359 5:16 2403 Michel Bos 1974 47e 41:17 10,900 5:30 2404 Marianne Janssen-Peters 1982 84e 48:04 9,362 6:24 14 SEACON LOGISTICS B.V. VENLO 2:09:51 2386 Ron Smits 1971 42e 40:25 11,134 5:23 2387 Christian Maas 1972 64e 43:42 10,297 5:49 2388 Roland Theunissen 1968 78e 45:44 9,840 6:05 2389 Rowena Houwen 1992 80e (45:58) 9,790 6:07 2448 Laura van Cruchten Venlo 1988 85e (48:25) 9,294 6:27 15 SEACON LOGISTICS B.V. VENLO 2:10:50 2391 Gert Zondag 1959 46e 41:26 10,861 5:31 2392 Susanne Baier 1963 68e 44:28 10,120 5:55 2393 Daniëlle Peeters 1992 71e 44:56 10,015 5:59 2390 Len Gielen 1951 72e (45:17) 9,937 6:02 Zondag 1 maart 2015
10E BERDEN VOORJAARLOOP UITSLAGENLIJST - 7.5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 01-03-2015 22:09 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 16 SEACON LOGISTICS B.V. VENLO 2:10:51 2396 Vera vd Heuvel 1982 53e 42:33 10,576 5:40 2397 Anita Kessels 1962 55e 42:48 10,514 5:42 2395 Jacqueline van 't Land 1975 73e 45:30 9,890 6:04 2394 Angelique Schers 1986 81e (46:28) 9,684 6:11 17 L1 MAASTRICHT 2:10:56 2426 Denise Rachelle 1994 56e 42:17 10,642 5:38 2425 Suzanne Smeets 1987 57e 42:17 10,642 5:38 2424 Maurice Benneker 1970 82e 46:22 9,705 6:10 2427 Diana Habets 1971 92e (53:12) 8,459 7:05 18 VAN ENCKEVORT GROOTHANDEL BLERICK 2:13:31 2351 Dion Rayer 1997 24e 35:20 12,736 4:42 2354 Martin van der Zanden 1953 65e 43:53 10,254 5:51 2353 Marcel Inderhees 1968 93e 54:18 8,287 7:14 19 SCHMITZ CARGOBULL NEDERLAND VENLO 2:14:11 2364 Felice Papilaja Venlo 1976 63e 43:15 10,405 5:46 2360 Henny van den Brand 1962 74e 45:28 9,897 6:03 2361 Mariet van den Brand 1964 75e 45:28 9,897 6:03 2363 Merie Bronmans 1968 76e (45:29) 9,894 6:03 2362 Angela Kessels 1967 89e (49:00) 9,184 6:32 20 BERDEN MODE & WONEN BLERICK 2:17:58 2377 Peter Kanters 1969 36e 38:51 11,583 5:10 2380 Frank Berden 1974 79e 45:20 9,926 6:02 2379 Suzanne Kanters 1972 91e 53:47 8,367 7:10 JONKERS HOVENIERS VENLO DNF 2370 Jos Jonkers 1988 23e (35:25) 12,706 4:43 2371 Puck Jonkers 1985 90e (49:31) 9,088 6:36 DRUKKERIJ KNOOPS VENLO DNF 2428 Ben Wijshoff 1969 19e (33:48) 13,314 4:30 L1 MAASTRICHT DNF 2578 Evert Cuijpers 1970 54e (42:05) 10,693 5:36 MI68 MARKETING VENLO DNF 2503 Steffie Hoeijmakers 1988 62e (43:41) 10,301 5:49 Zondag 1 maart 2015