UITSLAGENLIJST - 12 KILOMETER
18-07-2015 15:19                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       R3       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    553  Michael Glössl             Anger (AUT)           1993      1e Msen      10:31    10:49    10:39    10:45    42:44    42:43  
    2    533  Marcel de Bats             Vaassen               1986      2e Msen      10:58    11:10    11:27    11:35    45:08    45:07  
    3    501  Michel Huisken             Markelo               1981      3e Msen      10:43    11:55    12:08    12:13    46:59    46:58  
    4    556  Marc de Wilde              Vaassen               1972      1e M40       11:57    12:27    12:28    12:45    49:37    49:35  
    5    559  Rachel de Weerd            Apeldoorn             1974      1e V40       11:51    12:29    12:44    12:59    50:08    50:01  
    6    549  Saskia Schutte             Veessen               1972      2e V40       12:04    12:33    12:55    12:49    50:21    50:20  
    7    552  Jeroen Kleijn              Rotterdam             1976      4e Msen      12:26    12:30    12:58    13:16    51:12    51:09  
    8    537  Peter Hoving               Arnhem                1984      5e Msen      12:35    13:44    13:38    12:55    52:53    52:50  
    9    518  Bob ten Hove               Olst                  1985      6e Msen      12:05    13:08    13:48    13:56    52:56    52:55  
   10    522  Johan van Aalst            Bemmel                1967      2e M40       12:28    13:03    14:16    14:27    54:19    54:12  
   11    504  Jacco Labots               Elburg                1972      3e M40       12:54    13:20    14:12    14:03    54:32    54:27  
   12    527  Dennis Mensink             Heerde                1983      7e Msen      13:17    13:39    13:55    13:46    54:40    54:37  
   13    532  Frans Bouw                 Apeldoorn             1962      4e M40       12:49    13:52    14:20    14:16    55:20    55:15  
   14    531  Michael van den Berg       Epe                   1986      8e Msen      13:01    13:59    14:12    14:28    55:41    55:39  
   15    509  Charles de Roo             's-Gravenhage         1962      5e M40       13:08    13:34    14:23    14:57    56:05    56:01  
   16    515  Marco Winkelman            Lelystad              1971      6e M40       12:58    13:52    14:59    14:17    56:06    56:04  
   17    551  Elke Hagenaars             Rotterdam             1982      1e Vsen      13:26    14:00    14:23    14:39    56:31    56:28  
   18    511  Bert Duursma               Apeldoorn             1964      7e M40       13:32    14:10    14:32    14:25    56:44    56:37  
   19    529  Eric Schiering             Purmerend             1970      8e M40       13:25    15:01    15:14    15:09    58:51    58:47  
   20    534  Frank Boogers              Veenendaal            1957      9e M40       14:33    15:16    15:02    14:31    59:25    59:21  
   21    502  Emiel Huisken              Goor                  1985      9e Msen      14:04    15:49    15:31    15:23  1:00:48  1:00:45  
   22    525  Sandra van Weenen          Houten                1965      3e V40       15:04    15:12    15:21    15:18  1:00:58  1:00:54  
   23    506  Rob Kwakkel                Leeuwarden            1955     10e M40       14:42    15:43    15:57    16:13  1:02:37  1:02:35  
   24    503  Richard Huisken            Lochem                1985     10e Msen      14:07    15:50    15:56    17:03  1:02:57  1:02:54  
   25    548  Marianne Klijnstra         Weesp                 1985      2e Vsen      15:14    15:29    16:30    16:28  1:03:44  1:03:40  
   26    516  Haiyun Xu                  Lelystad              1977      3e Vsen      15:42    16:03    16:19    16:01  1:04:10  1:04:03  
   27    547  Elisabeth van der Steeg    Amsterdam             1980      4e Vsen      14:42    15:58    17:30    17:41  1:05:54  1:05:49  
   28    521  Noelle Vunderink           Monnickendam          1960      4e V40       16:30    16:50    17:26    16:37  1:07:33  1:07:22  
   29    520  Gerard Theuns              Monnickendam          1962     11e M40       16:30    16:58    17:20    17:06  1:08:03  1:07:52  
   30    540  Rinke Buining              Epe                   1979     11e Msen      16:38    17:04    17:23    17:13  1:08:27  1:08:16  
   31    539  Marjan Bos                 Epe                   1981      5e Vsen      16:38    17:04    17:23    17:13  1:08:28  1:08:16  
   32    513  Lia van der Meulen         Vaassen               1986      6e Vsen      16:53    17:39    17:58    15:56  1:08:36  1:08:24  
   33    512  Anita Amptmeijer-Klomps    Apeldoorn             1964      5e V40       16:57    17:34    18:09    15:46  1:08:37  1:08:24  
   34    546  Jos Homringhausen          Apeldoorn             1955     12e M40       17:54    17:44    17:26    16:12  1:09:25  1:09:14  
   35    508  Liesel Feldkamp            Apeldoorn             1960      6e V40       16:49    16:59    18:27    17:23  1:09:43  1:09:36  
   36    555  Janet van Ginkel           Apeldoorn             1971      7e V40       17:53    17:31    17:33    16:50  1:09:56  1:09:46  
   37    517  Anouk Ophoff               Olst                  1988      7e Vsen      17:43    17:19    17:48    17:07  1:10:02  1:09:55  
   38    538  Irene Baatenburg           Apeldoorn             1985      8e Vsen      17:03    17:31    18:21    17:40  1:10:46  1:10:33  
   39    557  Gerard Hulshof             Apeldoorn             1962     13e M40       17:57    17:32    17:41    18:14  1:11:32  1:11:23  
   40    530  Peter Oomes                Hoogeveen             1963     14e M40       16:58    17:55    18:39    17:56  1:11:34  1:11:26  
   41    544  Erna Oosterik              Borne                 1962      8e V40       17:10    17:29    18:24    18:34  1:11:49  1:11:36  
   42    543  Louis Oosterik             Borne                 1958     15e M40       17:11    17:29    18:25    18:32  1:11:49  1:11:35  
   43    519  Yvonne Kremer              Oene                  1969      9e V40       16:56    17:47    18:36    18:30  1:11:56  1:11:48  
   44    507  Geralda van den Brink      Apeldoorn             1968     10e V40       18:10    17:39    18:01    18:26  1:12:22  1:12:15  
   45    505  Magreet Wind               Leeuwarden            1970     11e V40       17:42    18:39    18:46    19:20  1:14:37  1:14:25