UITSLAGENLIJST - 6 KILOMETER
18-07-2015 15:19                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       Finish   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    649  Jeroen Schmidt             Run2day Apeldoorn     1978      1e Msen      10:12    10:35    20:46    20:46  17,335 
    2    632  Maarten Vierhout           Nunspeet              1994      2e Msen      10:12    10:52    21:04    21:04  17,089 
    3    626  Jos de Vries               Amersfoort            1973      1e M40       11:13    12:07    23:20    23:20  15,429 
    4    651  Aartjan vierhout           Nunspeet              1988      3e Msen      12:03    12:23    24:28    24:25  14,744 
    5    624  Gerwin Blaauw              Doornspijk            1995      4e Msen      12:03    12:26    24:32    24:28  14,714 
    6    554  Christiaan van Putten      Emst                  1971      2e M40       12:03    12:30    24:33    24:32  14,674 
    7    607  Joop Bosma                 Apeldoorn             1953      3e M40       11:53    12:45    24:38    24:37  14,624 
    8    558  Emanuel Brokke                                   1973      4e M40       12:32    12:44    25:17    25:15  14,257 
    9    514  Anne Van Schuppen          Emst                  1960      1e V40       12:30    13:03    25:33    25:33  14,090 
   10    535  Erwin Kreule               Nieuwleusen           1976      5e Msen      12:33    13:44    26:20    26:16  13,706 
   11    652  Sigrid Dassen              Wageningen            1985      1e Vsen      14:08    14:33    28:41    28:40  12,558 
   12    526  Rene Bonhke                Hengelo Ov            1964      5e M40       14:06    15:23    29:31    29:29  12,210 
   13    609  Irma van der Steeg-Kaal    Apeldoorn             1971      2e V40       14:32    15:13    29:48    29:45  12,101 
   14    630  Rene Akerboom              's-Gravenhage         1963      6e M40       15:47    14:28    30:16    30:15  11,901 
   15    648  Marieke van Ham            Apeldoorn             1977      2e Vsen      15:48    16:20    32:15    32:07  11,209 
   16    627  Bodine Huffels             Houten                1999      3e Vsen      15:44    17:46    33:34    33:30  10,746 
   17    536  Willemijn Kuiper           Lelystad              1991      4e Vsen      16:59    16:34    33:46    33:33  10,730 
   18    622  Hester van den Bos         Apeldoorn             1979      5e Vsen      16:58    16:57    34:04    33:54  10,619 
   19    604  Lianne Kuiper              Vaassen               1988      6e Vsen      17:34    17:07    34:52    34:40  10,385 
   20    603  Laura van den Belt         Vaassen               1989      7e Vsen      16:59    17:46    34:55    34:44  10,365 
   21    635  Kaat de Bruijn             Veenendaal            1968      3e V40       17:14    18:10    35:28    35:24  10,169 
   22    634  Sanne Scholten             Zwolle                1987      8e Vsen      17:50    17:39    35:43    35:28  10,150 
   23    647  Mark Veldhuizen            Apeldoorn             1977      6e Msen      18:29    17:15    35:52    35:44  10,075 
   24    645  Joop Luimes                Epe                   1957      7e M40       18:40    16:58    35:53    35:37  10,108 
   25    613  Sjoerd Rinzema             Drachten              1988      7e Msen      18:02    18:03    36:19    36:05   9,977 
   26    602  Astrid Labots              Elburg                1974      4e V40       18:23    17:54    36:23    36:17   9,922 
   27    618  Merel Uphoff               Gouda                 1989      9e Vsen      18:17    18:02    36:31    36:19   9,913 
   28    614  Marijn Beuling             Amersfoort            1968      5e V40       37:12             37:28    37:12   9,677 
   29    619  Arja Sprengers             Apeldoorn             1962      6e V40       19:07    19:02    38:19    38:09   9,436 
   30    642  Claudia Kerssemakers       Lelystad              1990     10e Vsen      18:06    20:04    38:23    38:09   9,436 
   31    637  Nicôle Kroonen             Utrecht               1972      7e V40       19:55    18:41    38:49    38:35   9,330 
   32    615  Rosemarijn Mulder          Deventer              1976     11e Vsen      19:32    19:17    39:03    38:48   9,278 
   33    631  Loes vd Vegt               Dalfsen               1986     12e Vsen      19:23    19:38    39:15    39:00   9,231 
   34    646  Renee Laurens              Apeldoorn             1985     13e Vsen      19:33    20:46    40:27    40:18   8,933 
   35    653  Sonja de Kinkelder         Groenlo               1950      8e V40       19:43    20:35    40:27    40:18   8,933 
   36    636  Marscha Rogmans            Utrecht               1979     14e Vsen      20:22    20:37    40:58    40:58   8,788 
   37    524  Jolanda Hallers            Bennekom              1967      9e V40       18:44    22:09    41:00    40:53   8,806 
   38    641  Sophia Groepchef           Lelystad              1980     15e Vsen      20:10    21:04    41:27    41:14   8,731 
   39    612  Annemiek Reitsma           Drachten              1990     16e Vsen      20:24    21:42    42:21    42:06   8,551 
   40    620  Jet Goelema                Almere                1970     10e V40       20:33    22:03    42:41    42:36   8,451 
   41    621  Geertje Goelema            Dalen                 1965     11e V40       20:33    22:03    42:41    42:36   8,451 
   42    610  Daisy Draaijer             Apeldoorn             1989     17e Vsen      19:36    23:06    42:51    42:42   8,431 
   43    611  Marloes Bensink            Klarenbeek            1992     18e Vsen      19:35    23:08    42:51    42:42   8,431 
   44    628  Johara Kloosterman         Kampen                1988     19e Vsen      20:35    23:07    43:53    43:41   8,241 
   45    629  Jenny Middelbrink          Havelte               1986     20e Vsen      20:35    23:07    43:53    43:41   8,241 
   46    605  Kim Faber                  Uithoorn              1990     21e Vsen      24:09    25:03    49:17    49:11   7,320 
   47    606  Isabelle Jans              Wilnis                1986     22e Vsen      24:09    25:09    49:23    49:17   7,305 
   48    644  Michiel Sipma              Groningen             1987      8e Msen      25:47    30:23    56:26    56:10   6,409 
   49    650  Lara Nahusuly              Utrecht               1990     23e Vsen      25:47    30:41    56:43    56:27   6,377