UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
11-10-2015 22:10                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       Finish   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1     32  Robin Rietman              Ulft                  1993      1e M-49      18:13    17:51    36:12    36:03  16,644 
    2    334  Wiebe de Heer              Athletico 73          1995      2e M-49      18:21    18:03    36:24    36:24  16,484 
    3    337  Fred Keurntjes             Zevenaar              1961      1e M50+      18:13    18:33    36:54    36:45  16,327 
    4    331  Jarzebowicz Pawek          Polen                 1979      3e M-49      18:13    18:32    36:55    36:45  16,327 
    5    341  Gerard Limbeek             Dieren                1961      2e M50+      19:38    19:17    39:04    38:55  15,418 
    6    217  Maik Steenkamp             Triathliem            1991      4e M-49      19:44    20:07    40:01    39:51  15,056 
    7    203  John Peters                Wehl                  1964      3e M50+      19:51    20:14    40:15    40:05  14,969 
    8    208  Naomi van Hierden          AV Argo               1996      1e V-49      20:17    20:13    40:39    40:30  14,815 
    9    216  Raymond Vleghert           De Loper              1968      5e M-49      20:13    20:37    41:00    40:50  14,694 
   10    163  Henk Veurman               Dinxperlo             1958      4e M50+      20:07    20:47    41:03    40:53  14,676 
   11    338  Rene Huls                  AV Argo               1957      5e M50+      20:27    20:55    41:32    41:22  14,504 
   12    149  Pascal Rieken              's-Heerenberg         1971      6e M-49      20:31    20:51    41:33    41:22  14,504 
   13    219  Sander Giezen              Doetinchem            1969      7e M-49      20:36    21:18    42:06    41:54  14,320 
   14     52  Erdwin Lap                 Duiven                1965      8e M-49      21:01    21:35    42:46    42:35  14,090 
   15    333  Vincent Messing            Varsseveld            1962      6e M50+      22:10    21:44    44:07    43:54  13,667 
   16    207  Ivo Knikkink               Varsseveld            1972      9e M-49      22:06    22:12    44:30    44:17  13,549 
   17    159  Nathalie Demkes            Borculo               1975      2e V-49      22:27    22:02    44:39    44:28  13,493 
   18    209  Ronld van de Beeten        Zelhem                1963      7e M50+      22:24    22:51    45:27    45:14  13,265 
   19     57  Ad de Feiter               Doetinchem            1968     10e M-49      22:56    23:11    46:20    46:07  13,010 
   20    340  Hans Reesing               Wehl                  1963      8e M50+      23:04    23:24    46:38    46:27  12,917 
   21    211  Hubert Hageman             Didam                 1969     11e M-49      23:29    23:27    47:08    46:55  12,789 
   22     34  Sandra Spronk              Doetinchem            1970      3e V-49      23:38    23:22    47:12    47:00  12,766 
   23    167  Linda Tiemes               Didam                 1986      4e V-49      23:51    23:55    48:01    47:46  12,561 
   24    166  Wendy Tiemes               Didam                 1986      5e V-49      23:51    23:55    48:01    47:45  12,565 
   25    339  Wilfried Keurentjes        Doetinchem            1965     12e M-49      23:56    23:56    48:11    47:52  12,535 
   26    344  R Willemsen                Doetinchem            1981     13e M-49      24:47    23:38    48:41    48:25  12,392 
   27     37  Eric Evers                 Doetinchem            1966     14e M-49      24:31    24:01    48:48    48:32  12,363 
   28    200  Martin Seevinck            Didam                 1958      9e M50+      24:11    24:23    48:49    48:34  12,354 
   29     38  Barrie Span                Loerbeek              1974     15e M-49      24:36    24:08    49:00    48:44  12,312 
   30      1  Saskia Berendsen           Doetinchem            1984      6e V-49      23:51    25:04    49:09    48:55  12,266 
   31     44  Harrie Jansen              Wehl                  1959     10e M50+      24:11    24:46    49:10    48:56  12,262 
   32    179  Yvonne Berendsen           Braamt                1970      7e V-49      24:35    24:33    49:18    49:07  12,216 
   33    332  Harrie Harms               Wehl                  1969     16e M-49      24:39    24:29    49:21    49:08  12,212 
   34    156  Gerben van der Bijl        Doetinchem            1966     17e M-49      24:18    24:55    49:26    49:13  12,191 
   35    148  Annemieke Jolink           Doetinchem            1980      8e V-49      25:09    24:17    49:39    49:25  12,142 
   36    162  Eugène van Aalst           Gaanderen             1971     18e M-49      24:30    25:01    49:44    49:30  12,121 
   37    169  Joep Huiskes               Braamt                1977     19e M-49      25:22    24:20    49:58    49:42  12,072 
   38    342  Jeroen Vredegoor           Wehl                  1991     20e M-49      25:03    24:44    50:03    49:46  12,056 
   39    173  Simone Hagedoorn           Wehl                  1971      9e V-49      24:38    25:11    50:03    49:48  12,048 
   40    180  Marjolein Scholten         Doetinchem            1986     10e V-49      24:31    25:51    50:40    50:22  11,913 
   41     12  Hans Kruisselbrinkk        Varsseveld            1967     21e M-49      25:23    25:02    50:41    50:24  11,905 
   42     16  Dieske Kruisselbrink       Westendorp            1996     11e V-49      25:24    25:01    50:42    50:25  11,901 
   43    152  Annelies Bik               Doetinchem            1973     12e V-49      25:16    25:22    50:54    50:37  11,854 
   44    214  Laura Teunissen            Wehl                  1981     13e V-49      25:23    25:21    51:02    50:44  11,827 
   45     21  Wim Berendsen              Didam                 1951     11e M50+      25:33    26:15    51:57    51:47  11,587 
   46     27  Liane Hartjes              Wehl                  1972     14e V-49      26:02    25:48    52:02    51:49  11,579 
   47    345  Vincent Kok                Doetinchem            1984     22e M-49      25:45    26:25    52:27    52:10  11,502 
   48     55  Bert Vreman                Wehl                  1982     23e M-49      26:22    26:03    52:43    52:25  11,447 
   49    213  Debby Rosmuller            AV Argo               1975     24e M-49      25:45    26:51    52:47    52:35  11,410 
   50    343  P Hilverdink               AV Argo               1974     25e M-49      25:47    26:46    52:47    52:33  11,418 

               Tijdregistratie Runningpromotiongelderland.nl


UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER 11-10-2015 22:10 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 Finish Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 212 Sander Rosmuller AV Argo 1968 26e M-49 25:44 26:51 52:47 52:35 11,410 52 20 Bas Kruisselbrink Westendorp 1964 12e M50+ 25:45 26:47 52:49 52:32 11,421 53 335 Greetje Piek Wehl 1965 15e V-49 26:26 26:10 52:49 52:36 11,407 54 7 Dennis Nootenboom Doesburg 1981 27e M-49 26:29 27:03 53:47 53:32 11,208 55 215 Marloes ten Oever Stokkum 1983 16e V-49 26:31 27:34 54:22 54:05 11,094 56 199 Reinou Thijssen Zevenaar 1959 1e V50+ 27:29 27:05 54:51 54:33 10,999 57 210 Rene Tiemessen Wehl 1964 13e M50+ 27:21 27:12 54:52 54:33 10,999 58 2 Fons Nieuwenhuis Wehl 1960 14e M50+ 28:03 27:04 55:25 55:06 10,889 59 9 Henny Gerritsen Wehl 1949 15e M50+ 27:50 27:24 55:30 55:13 10,866 60 336 Susan van Bellen - Teelen Doetinchem 1970 17e V-49 28:04 28:17 56:36 56:20 10,651 61 165 Erwin Mulders Ulft 1963 16e M50+ 27:36 29:04 56:59 56:40 10,588 62 218 Luc Hogenkamp Doetinchem 1970 28e M-49 28:07 28:57 57:18 57:04 10,514 63 10 Danique Krus Stokkum 1991 18e V-49 29:37 31:06 1:01:00 1:00:42 9,885 64 45 Hans Leenders Doetinchem 1959 17e M50+ 30:11 33:56 1:04:26 1:04:06 9,360 Tijdregistratie Runningpromotiongelderland.nl