UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
18-10-2015 15:14                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       Finish   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    253  Edwin Wissema              Didam                 1978      1e M-49      16:53    17:02    34:00    33:54  17,699 
    2    261  Robin Rietman              Atletico              1993      2e M-49      17:54    17:55    35:54    35:48  16,760 
    3    271  Fred Keurntjes             Zevenaar              1961      1e M50+      17:53    17:59    35:58    35:51  16,736 
    4    262  Wiebe de Heer              Atletico              1995      3e M-49      18:00    18:37    36:37    36:37  16,386 
    5    252  Jarzebowicz Pawel          Poland                1979      4e M-49      18:18    18:27    36:51    36:45  16,327 
    6    263  Arjen ter heide            Doetinchem            1972      5e M-49      18:38    18:59    37:44    37:37  15,950 
    7    277  Arthur Bonenkamp           Varsselder            1970      6e M-49      19:13    19:10    38:30    38:23  15,632 
    8    278  Martin Hageman             Didam                 1980      7e M-49      19:13    19:17    38:35    38:29  15,591 
    9    274  Gerard Limbeek             Loopgroep Jan Strijk  1961      2e M50+      19:12    19:18    38:36    38:29  15,591 
   10    275  Jeroen Kuiper              Ulft                  1980      8e M-49      19:53    19:29    39:29    39:21  15,248 
   11     91  John Peters                Wehl                  1964      3e M50+      19:42    20:13    40:01    39:54  15,038 
   12    156  Joris Broeks               Lengel                1992      9e M-49      20:25    19:41    40:13    40:06  14,963 
   13     66  Oscar Mulling              Zeddam                1970     10e M-49      20:24    19:50    40:21    40:13  14,919 
   14    289  Mark Steenkmap             Trialthliem           1991     11e M-49      19:54    21:17    41:16    41:11  14,569 
   15    294  Sander Giesen              Wehl                  1969     12e M-49      20:21    21:05    41:33    41:26  14,481 
   16    236  Pascal Rieken              's-Heerenberg         1971     13e M-49      20:31    21:32    42:11    42:02  14,274 
   17    284  Henrik Polman              Triathliem            1960      4e M50+      21:02    21:13    42:21    42:15  14,201 
   18    276  Thijs Frereiks             Ulft                  1980     14e M-49      21:35    21:09    42:54    42:44  14,041 
   19    266  Vincent Messing            Varsseveld            1962      5e M50+      21:31    22:09    43:48    43:39  13,746 
   20    157  Yorrick Kniest             Lengel                1992     15e M-49      22:01    21:54    44:07    43:55  13,662 
   21     68  Aukje van Egteren          Zelhem                1971      1e V-49      21:37    22:30    44:15    44:07  13,600 
   22    268  Ronald van de Beeten       Zelhem                1963      6e M50+      21:49    22:44    44:41    44:32  13,473 
   23    257  Frank Hollander            Ochten                1972     16e M-49      21:59    22:32    44:44    44:31  13,478 
   24    279  Dennis Hendriksen          Didam                 1975     17e M-49      22:03    22:54    45:05    44:57  13,348 
   25    258  Johan de Reus              Didam                 1983     18e M-49      22:33    22:39    45:23    45:12  13,274 
   26    242  Oscar willemsen            Doetinchem            1970     19e M-49      22:46    22:35    45:30    45:21  13,230 
   27    272  André Bruil                Aalten                1968     20e M-49      22:44    22:41    45:33    45:24  13,216 
   28    265  Harrie Heebing             Beek                  1975     21e M-49      23:01    22:46    45:57    45:47  13,105 
   29    256  Frank van de Graaf         Beuningen             1971     22e M-49      22:57    22:51    46:01    45:48  13,100 
   30    269  Hans van Eijck             Hüthum                1964      7e M50+      22:32    23:25    46:08    45:57  13,058 
   31    260  Hans Prenger               Oosterbeek            1961      8e M50+      22:55    23:07    46:11    46:02  13,034 
   32    166  Werner Diemers             Apeldoorn             1975     23e M-49      22:46    23:21    46:18    46:07  13,010 
   33    167  Edwin Jacobs               Zevenaar              1965      9e M50+      22:58    23:33    46:41    46:30  12,903 
   34      6  Volcmar Visser             Zevenaar              1975     24e M-49      23:16    23:19    46:44    46:34  12,885 
   35    159  Eric Evers                 Doetinchem            1966     25e M-49      23:06    23:43    47:02    46:48  12,821 
   36    172  Sandra Spronk              Doetinchem            1970      2e V-49      23:03    23:51    47:03    46:54  12,793 
   37    259  Igor Brandts               Didam                 1983     26e M-49      23:03    23:50    47:04    46:52  12,802 
   38    110  Wilfried Keurentjes        Doetinchem            1965     27e M-49      23:19    23:43    47:19    47:01  12,761 
   39    264  Harrie Harms               Wehl                  1969     28e M-49      23:34    23:43    47:25    47:16  12,694 
   40    238  Jantien Broere             Didam                 1970      3e V-49      23:20    24:00    47:29    47:19  12,681 
   41     35  Luuk Nieuwenhuis           Nijmegen              1994     29e M-49      24:28    22:50    47:31    47:18  12,685 
   42    283  Jeroen Ernst               Lengel                1966     30e M-49      23:56    23:52    48:01    47:48  12,552 
   43    225  Theo Braam                 Doetinchem            1963     10e M50+      24:08    23:43    48:06    47:50  12,544 
   44     52  Barrie Span                Loerbeek              1974     31e M-49      24:20    23:35    48:08    47:54  12,526 
   45     37  Jeroen Lenting             Doetinchem            1977     32e M-49      24:18    23:54    48:27    48:12  12,448 
   46    240  Martin Seevinck            Didam                 1958     11e M50+      23:58    24:26    48:35    48:24  12,397 
   47    267  Joël Ebbers                Giesbeek              1978     33e M-49      22:59    25:42    48:52    48:40  12,329 
   48    109  Hubert Hageman             Didam                 1969     34e M-49      23:10    26:24    49:43    49:34  12,105 
   49    241  Alja Buseman               Doetinchem            1974      4e V-49      24:38    24:57    49:44    49:34  12,105 
   50    286  Vincent Kok                Doetinchem            1984     35e M-49      24:37    25:24    50:13    50:01  11,996 

UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER 18-10-2015 15:14 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 Finish Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 273 Anky Bruil A.V.A. 70 1966 5e V-49 25:26 24:50 50:28 50:16 11,936 52 162 Annelies Bik Doetinchem 1973 6e V-49 25:07 25:10 50:33 50:16 11,936 53 255 Ivo Klein Swormink Lede 1971 36e M-49 25:10 25:16 50:40 50:26 11,897 54 28 Michel Zwartjens Arnhem 1974 37e M-49 25:04 25:19 50:41 50:22 11,913 55 27 Frank Hardeman Arnhem 1975 38e M-49 25:05 25:23 50:45 50:27 11,893 56 161 Yvonne Schepers Azewijn 1972 7e V-49 25:14 25:24 50:48 50:38 11,850 57 176 Harrie Jansen Wehl 1959 12e M50+ 24:42 25:57 50:49 50:38 11,850 58 8 Inge Visser Ulft 1986 8e V-49 25:12 25:39 51:01 50:50 11,803 59 291 Reiniet Bulten Doetinchem 1970 39e M-49 25:24 25:36 51:08 51:00 11,765 60 285 Gertjan Verbeek Doetinchem 1969 40e M-49 25:52 25:06 51:12 50:58 11,772 61 287 Laura Teunissen Wehl 1981 9e V-49 26:01 25:24 51:42 51:25 11,669 62 22 Wim Berendsen Didam 1951 13e M50+ 25:59 26:32 52:37 52:30 11,429 63 254 René Tiemesen Wehl 1964 14e M50+ 26:37 26:24 53:19 53:00 11,321 64 281 Debby Rosmuller Wehl 1975 10e V-49 26:00 27:16 53:26 53:16 11,264 65 282 Sander Rosmuller Varsseveld 1968 41e M-49 26:00 27:18 53:27 53:17 11,261 66 111 P. Hilverdink Argo 1974 42e M-49 26:06 27:11 53:27 53:17 11,261 67 12 Rudy Spaargaren Doetinchem 1958 15e M50+ 26:33 27:20 54:06 53:53 11,135 68 11 Karin van Rooijen Doetinchem 1974 11e V-49 26:31 27:22 54:07 53:52 11,139 69 69 Ronnie Terhorst Doetinchem 1969 43e M-49 26:31 27:25 54:11 53:56 11,125 70 7 Henny Gerritsen Wehl 1949 16e M50+ 27:35 27:26 55:15 55:00 10,909 71 288 Marloes ten Oever Stokkum 1983 12e V-49 27:47 27:22 55:25 55:08 10,883 72 239 Marieke Bach Didam 1966 13e V-49 26:38 29:07 55:55 55:45 10,762 73 270 Tom Kelderman Giesbeek 1980 44e M-49 27:28 28:20 55:59 55:47 10,756 74 32 Bap Welting Doetinchem 1968 45e M-49 28:55 28:18 57:28 57:13 10,486 75 237 Marry Hooijer Zwolle 1953 1e V50+ 30:00 29:41 59:53 59:41 10,053