UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
31-10-2015 16:35                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       R3       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    213  Michael Woerden            Mijdrecht             1975      1e Man        8:28     8:50     8:38     8:40    34:35    34:35  
    2    126  Casper Binken              's-Gravenhage         1985      2e Man        9:06     8:43     8:50     8:38    35:31    35:15  
    3    149  Arco Cooiman               Capelle aan den IJss  1964      3e Man        8:47     9:12     9:01     8:54    35:53    35:52  
    4    111  Falco van Dijck            Vleuten               1975      4e Man        8:49     9:01     9:11     9:10    36:10    36:09  
    5    100  Andre van Loo              Utrecht               1981      5e Man        8:46     9:27     9:33     9:35    37:24    37:19  
    6    211  Rick van der Klugt         Voorburg              1985      6e Man        9:16     9:31     9:39     9:33    37:59    37:58  
    7    106  Vincent Oudt               Hoorn Nh              1973      7e Man        9:15     9:51    10:09    10:00    39:14    39:13  
    8    139  Peter Brochard             Rotterdam             1981      8e Man        9:49    10:14    10:26    10:08    40:38    40:37  
    9    195  Stephan de Melker          Capelle aan den IJss  1991      9e Man       10:44    10:29     9:56     9:36    40:50    40:44  
   10    204  Robert Eerland             Ridderkerk            1958     10e Man       10:03    10:13    10:22    10:10    40:58    40:47  
   11     27  Marius Faas                Rijsbergen            1962     11e Man        9:55    10:17    10:30    10:18    41:01    40:59  
   12    205  Frans Woerden              Mijdrecht             1970     12e Man       10:12    10:18    10:28    10:19    41:17    41:16  
   13     62  Edwin Roedolph             Etten-Leur            1984     13e Man       10:20    10:27    10:28    10:04    41:43    41:17  
   14     54  Dennis Dukers              Hoek van Holland      1969     14e Man       10:58    10:06    10:12    10:13    41:59    41:27  
   15    167  Richard van der Wal        Berkel en Rodenrijs   1967     15e Man       10:21    10:20    10:41    10:17    42:14    41:37  
   16    212  Ziggy Zwenhoven            Capelle aan de Ijsse  1990     16e Man       10:42    10:30    10:46    10:15    42:19    42:11  
   17    180  WJ Zeelenberg              Gouda                 1976     17e Man       11:31    10:22    10:19     9:57    42:35    42:07  
   18    169  Patrick Middelkoop         Gouda                 1975     18e Man       11:32    10:22    10:19     9:57    42:35    42:08  
   19     92  Marion Visser              Rotterdam             1985      1e Vrouw     10:49    10:32    10:45    10:40    43:05    42:45  
   20    138  Ellen Driesen              Rotterdam             1986      2e Vrouw     10:51    10:56    11:19    11:23    44:28    44:27  
   21     90  Ferdinand van Haastert     Voorburg              1969     19e Man       11:02    11:11    11:18    11:02    44:59    44:32  
   22     86  Jeroen Elshof              Capelle aan den IJss  1974     20e Man       10:57    11:10    11:23    11:18    45:06    44:47  
   23     23  Danny van Wijk             's-Gravenhage         1967     21e Man       11:00    11:27    11:41    11:01    45:17    45:08  
   24    101  Dills Renaud               Utrecht               1985      3e Vrouw     11:30    11:17    11:26    11:05    45:23    45:16  
   25    206  Erik van Herk              Capelle aan den IJss  1983     22e Man       10:47    11:57    11:38    11:23    45:44    45:44  
   26     29  Jan Post                   Sassenheim            1955     23e Man       11:26    11:37    11:50    11:39    46:34    46:30  
   27    118  Vincent van Gent           Rotterdam             1980     24e Man       11:14    11:35    12:01    11:51    46:45    46:40  
   28      2  Bart-Jan van Hoek          Noordwijk Zh          1968     25e Man       11:53    11:53    11:54    11:26    47:40    47:05  
   29    125  Ed Mooijman                Nootdorp              1954     26e Man       12:07    11:52    12:17    12:38    49:13    48:53  
   30     33  Renate Hoogduin            Voorburg              1976      4e Vrouw     12:51    11:47    12:00    11:53    49:14    48:29  
   31     40  Ruben Veld                 Utrecht               1972     27e Man       12:53    12:34    12:21    11:55    50:03    49:42  
   32      6  Leonie Wentholt            Alphen aan den Rijn   1986      5e Vrouw     12:58    12:02    12:24    12:40    50:41    50:02  
   33    123  Alexander Helmer           Delft                 1990     28e Man       13:30    12:44    12:27    11:45    51:24    50:24  
   34      8  Edwin Gruis                Sliedrecht            1971     29e Man       13:09    12:38    12:58    12:53    51:38    51:37  
   35      7  Marsha Gruis               Sliedrecht            1972      6e Vrouw     13:09    12:39    12:58    12:53    51:38    51:36  
   36     39  Dominique Soldaat          Berkel en Rodenrijs   1990      7e Vrouw     13:14    12:53    13:02    12:28    51:54    51:36  
   37     85  Erga Gebremedhin           Rotterdam             1978      8e Vrouw     13:41    12:54    12:55    12:51    52:24    52:19  
   38      9  Kitty Koomen               Voorhout              1976      9e Vrouw     12:52    13:03    13:25    13:15    52:36    52:34  
   39    131  Simone Thissen             Westmaas              1973     10e Vrouw     13:43    13:20    12:55    12:24    52:42    52:20  
   40    140  Bianca Kalff               Amsterdam             1984     11e Vrouw     13:43    13:20    12:55    12:26    52:44    52:22  
   41     28  Jeanne Faas                Rijsbergen            1963     12e Vrouw     13:53    13:23    13:03    12:47    53:21    53:05  
   42    122  Etteke Roebroeks           Delft                 1991     13e Vrouw     13:29    12:57    13:08    12:54    53:27    52:27  
   43    117  Karel Slot                 Rotterdam             1949     30e Man       13:40    13:28    13:34    13:43    54:28    54:23  
   44    192  Sascha van Veen            's-Gravenhage         1980     14e Vrouw     13:19    13:21    13:43    13:28    54:46    53:49  
   45    163  Debby Tulling              Barendrecht           1974     15e Vrouw     13:55    14:03    13:48    13:29    55:19    55:13  
   46    152  Trudie Crommentuijn        's-Gravenhage         1961     16e Vrouw     13:59    13:40    13:47    13:26    55:19    54:50  
   47      3  Christa Scheepbouwer       Barendrecht           1974     17e Vrouw     13:51    13:43    13:46    13:47    55:32    55:07  
   48     35  Karline Vandenbroecke      Leidschendam          1964     18e Vrouw     14:04    13:58    13:46    13:37    55:48    55:24  
   49    203  Peter Loeve                Berkel en Rodenrijs   1961     31e Man       13:16    13:49    14:30    14:05    55:51    55:38  
   50     55  Nathali Dukers             Hoek van Holland      1971     19e Vrouw     14:14    14:04    14:08    13:23    56:18    55:47  

UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER 31-10-2015 16:35 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 R2 R3 Finish Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 51 150 Annemieke de Vries 's-Gravenhage 1968 20e Vrouw 13:59 13:45 14:10 14:16 56:38 56:09 52 148 Yvonne van der Harst 's-Gravenhage 1966 21e Vrouw 13:58 13:40 13:44 15:13 57:04 56:35 53 36 Jolanda Bloem Rotterdam 1971 22e Vrouw 14:56 14:33 14:23 13:54 58:18 57:45 54 52 Colinda Pater Ter Aar 1970 23e Vrouw 14:41 14:27 14:30 14:26 58:48 58:03 55 175 Helen van Aarle Schijndel 1966 24e Vrouw 14:44 14:34 14:22 14:18 58:55 57:57 56 174 Moniek van Aarle Schijndel 1996 25e Vrouw 14:44 14:34 14:22 14:19 58:55 57:57 57 190 Renate van der Hoeven Rotterdam 1962 26e Vrouw 13:58 14:47 15:09 15:28 59:23 59:22 58 59 Esmé van der Meijde Zaandam 1974 27e Vrouw 15:06 15:09 15:02 13:57 59:35 59:13 59 56 Sylvia de Vries Zaandam 1968 28e Vrouw 15:06 15:09 15:02 13:58 59:35 59:13 60 178 Alex Vogels Rotterdam 1973 29e Vrouw 15:08 14:46 14:47 14:52 1:00:14 59:32 61 11 Jacqueline van der Vlist Alphen aan den Rijn 1976 30e Vrouw 15:04 14:43 15:09 14:46 1:00:19 59:41 62 34 Ronald Vos Capelle aan den IJss 1969 32e Man 15:07 14:49 15:04 15:03 1:00:34 1:00:01 63 119 Marleen van Kester Rotterdam 1989 31e Vrouw 15:15 15:55 16:52 16:25 1:04:31 1:04:25