RUN2DAY APELDOORN
                       UITSLAGENLIJST - 6 KILOMETER
04-10-2015 16:39                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       Finish   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1     49  Arnold Bredewolt           Epe                   1972      1e M406      12:39    12:31    25:10    25:10  14,305 
    2     11  Anne Van Schuppen          Emst                  1960      1e V356      12:40    12:33    25:12    25:12  14,286 
    3    112  Gert Schaap                Epe                   1964      2e M406      13:35    13:02    26:56    26:37  13,525 
    4    100  Daniël Claessen            Arnhem                1974      3e M406      13:41    13:12    27:21    26:52  13,400 
    5     14  Marnix Batenburg           Arnhem                1980      1e Msen6     13:00    14:34    27:47    27:34  13,059 
    6     66  Merel Broers               Uithoorn              1978      2e V356      14:10    13:53    28:17    28:02  12,842 
    7     94  Marit Tenkink              Epe                   1993      3e V356      13:46    14:49    28:35    28:34  12,602 
    8    141  Elisabeth van der Steeg    Amsterdam             1980      4e V356      14:55    15:08    30:24    30:02  11,987 
    9     84  Martine Hanstede           Enter                 1982      1e Vsen6     15:18    15:08    30:29    30:25  11,836 
   10     85  Elise Isselman             Enter                 1990      2e Vsen6     15:17    15:08    30:29    30:25  11,836 
   11     19  Lisette van Beek           Apeldoorn             1980      3e Vsen6     15:24    15:29    31:13    30:52  11,663 
   12     12  Jan Lubbinge               Oene                  1962      4e M406      15:36    15:30    31:26    31:06  11,576 
   13    105  Jacintha Otten             Apeldoorn             1987      4e Vsen6     16:40    15:13    32:02    31:53  11,291 
   14    133  Alfons van Wijk            Amersfoort            1965      5e M406      16:10    15:59    32:12    32:08  11,203 
   15      4  Kitty Berkhoff Klomps      Apeldoorn             1970      5e V356      16:11    15:51    32:17    32:02  11,238 
   16     21  Daphne Wentink             Loenen Gld            1997      5e Vsen6     15:59    16:19    32:32    32:18  11,146 
   17     22  Linda Weinreder            Deventer              1982      6e Vsen6     16:19    16:08    32:35    32:26  11,100 
   18     89  Alfred Wijnen              Steenderen            1959      6e M406      16:39    16:49    33:37    33:27  10,762 
   19     42  Bas van den Brink          Velp Gld              1993      2e Msen6     17:48    15:44    33:44    33:32  10,736 
   20    140  Anna Maria van der Steeg   Amstelveen            1978      6e V356      16:48    16:41    33:48    33:28  10,757 
   21    138  J de Graaf                                       1977      7e V356      16:27    16:19    34:08    32:46  10,987 
   22     93  Rianne Nijkamp             Rijssen               1973      8e V356      17:03    17:17    34:37    34:19  10,491 
   23     31  Diana Braaksma             Epe                   1966      9e V356      17:22    17:10    34:39    34:31  10,430 
   24    111  Peter de Wilde             Apeldoorn             1961      7e M406      16:57    16:41    34:55    33:38  10,704 
   25      7  Manon Krooneman            Doornspijk            1988      7e Vsen6     17:13    17:37    35:08    34:50  10,335 
   26     23  Joep Ouwehand              Deventer              1983      3e Msen6     17:07    18:02    35:17    35:08  10,247 
   27     67  Saskia van Doorn           Amersfoort            1969     10e V356      18:10    17:16    35:28    35:26  10,160 
   28      8  Annelies van den Beukel    Bergschenhoek         1967     11e V356      18:00    17:30    35:37    35:29  10,146 
   29     81  Francisca Damen            Apeldoorn             1972     12e V356      17:33    18:09    35:56    35:42  10,084 
   30     76  Marloes Oosterbroek        Nijmegen              1992      8e Vsen6     18:29    17:19    36:01    35:47  10,061 
   31    115  Crista Derksen             Arnhem                1962     13e V356      17:56    18:09    36:09    36:04   9,982 
   32      5  Lianne Kuiper              Vaassen               1988      9e Vsen6     19:03    17:00    36:20    36:03   9,986 
   33     80  Ellen Beumer               Nijmegen              1992     10e Vsen6     18:29    17:40    36:22    36:08   9,963 
   34    107  Frans Schelling            Diemen                1960      8e M406      18:28    18:18    36:59    36:46   9,791 
   35     20  Karin Blom                 Loenen Gld            1989     11e Vsen6     18:17    18:43    37:14    36:59   9,734 
   36    127  Joop Luimes                Epe                   1957      9e M406      19:07    18:10    37:40    37:17   9,656 
   37    122  Frans van Dijk             Apeldoorn             1948     10e M406      19:25    18:10    37:41    37:34   9,583 
   38     48  Michel Wilmink             Nijmegen              1963     11e M406      19:10    18:25    37:42    37:34   9,583 
   39    102  Esther Veenhuizen          Apeldoorn             1987     12e Vsen6     18:22    19:12    37:42    37:34   9,583 
   40     36  Mariette Kamping           Alphen aan den Rijn   1986     13e Vsen6     18:37    19:07    37:45    37:43   9,545 
   41     37  Lisette van Dun            Amsterdam             1983     14e Vsen6     18:37    19:07    37:45    37:43   9,545 
   42    113  André Lubberts             Apeldoorn             1964     12e M406      17:21    19:14    37:52    36:34   9,845 
   43    139  E de Graaf                                       1974     14e V356      18:28    18:03    37:53    36:31   9,859 
   44    129  Elianne Bakker             Dedemsvaart           1991     15e Vsen6     18:47    18:57    38:02    37:44   9,541 
   45    110  Malou Thijssen             Druten                1991     16e Vsen6     18:44    18:34    38:28    37:18   9,651 
   46    109  Sophie van Doornik         Bergharen             1991     17e Vsen6     18:44    18:35    38:28    37:18   9,651 
   47     68  Diena Halbertsma           Zeewolde              1964     15e V356      19:53    19:09    39:06    39:01   9,227 
   48     79  Natascha Peerdeman         Zeewolde              1970     16e V356      19:52    19:10    39:06    39:01   9,227 
   49     70  Herma van Keulen           Heino                 1964     17e V356      20:33    19:27    40:14    39:59   9,004 
   50     69  Van Keulen                 Heino                 1965     13e M406      20:33    19:26    40:14    39:58   9,008 

         Vragen over de uitslagen info@runninpromtiongelderland.nl


RUN2DAY APELDOORN UITSLAGENLIJST - 6 KILOMETER 04-10-2015 16:39 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 Finish Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------ 51 27 Wenzhao Zhou Culemborg 1986 4e Msen6 18:22 21:43 40:26 40:05 8,981 52 65 Chantal Felter Vleuten 1977 18e V356 20:48 20:01 41:05 40:49 8,820 53 16 Aafke Smits Lelystad 1970 19e V356 20:10 20:36 41:10 40:46 8,831 54 6 Jacqueline l'Istelle Berkel en Rodenrijs 1963 20e V356 20:30 20:34 41:10 41:04 8,766 55 90 Mirjam Meeuwissen Rha 1968 21e V356 19:46 21:19 41:14 41:05 8,763 56 39 Gosia van Zadelhoff Apeldoorn 1976 22e V356 19:33 21:35 41:14 41:07 8,756 57 38 Marion van Zadelhoff Arnhem 1982 18e Vsen6 19:33 21:37 41:16 41:09 8,748 58 43 Amanda Groenhof Velp Gld 1991 19e Vsen6 17:49 23:52 41:53 41:41 8,637 59 62 Leonie Beelen Harderwijk 1977 23e V356 20:40 22:11 42:56 42:50 8,405 60 33 Marloes Bensink Klarenbeek 1992 20e Vsen6 20:46 22:04 44:10 42:49 8,408 61 32 Daisy Draaijer Apeldoorn 1989 21e Vsen6 20:46 22:04 44:10 42:50 8,405 62 30 Mieke Verweij Culemborg 1985 22e Vsen6 22:40 24:12 47:14 46:52 7,681 63 26 Babette Tito Culemborg 1990 23e Vsen6 22:41 24:13 47:15 46:53 7,679 64 47 Brigitte van Werven Apeldoorn 1985 24e Vsen6 23:34 24:54 48:41 48:27 7,430 65 82 Nick Leerkes Apeldoorn 1996 5e Msen6 17:34 30:54 48:41 48:27 7,430 Vragen over de uitslagen info@runninpromtiongelderland.nl