RUN2DAY APELDOORN
                       UITSLAGENLIJST - 9 KILOMETER
04-10-2015 16:39                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    135  Andre Meuleman             Epe                   1970      1e M409      12:16    11:54    11:54    36:04    36:03  
    2    137  Geert Klumperman           Hellendoorn           1966      2e M409      12:18    12:22    12:28    37:07    37:07  
    3    116  Dick Derksen               Arnhem                1963      3e M409      13:42    14:01    13:56    41:41    41:38  
    4     71  Rob Pickhard               Eindhoven             1960      4e M409      13:37    13:58    14:07    42:08    41:41  
    5      1  Anita Amptmeijer-Klomps    Apeldoorn             1964      1e V359      14:03    13:56    14:21    42:35    42:18  
    6     86  Frank Boogers              Veenendaal            1957      5e M409      14:16    14:43    14:26    43:47    43:24  
    7     54  Barbara Ponsteen           Leusden               1972      2e V359      14:38    15:16    15:08    45:02    45:01  
    8    134  Eric Ong                   Beek Lb               1970      6e M409      14:30    15:15    15:28    45:31    45:13  
    9    114  David Beeldsnijder         Renswoude             1968      7e M409      17:00    16:36    11:14    46:06    44:49  
   10    120  Sylvia van den Heuvel      Veeningen             1953      3e V359      16:33    15:44    15:24    48:02    47:40  
   11     45  Foka Koopmans              Hoogeveen             1961      4e V359      16:07    16:22    17:08    49:41    49:36  
   12     40  Marjolein Hanse            Leusden               1974      5e V359      16:51    17:04    15:45    49:50    49:38  
   13     41  Bern Verhoeff              Leusden               1973      8e M409      16:50    17:04    16:32    50:36    50:25  
   14     53  Kim Notten                 Hengelo Gld           1975      6e V359      16:48    17:12    16:55    50:59    50:54  
   15     15  Maurice Lonsain            Duiven                1980      1e Msen9     16:47    17:18    17:28    51:40    51:33  
   16     50  Jacqueline Kempen-Niijhof  Barneveld             1964      7e V359      16:59    17:10    17:38    51:49    51:47  
   17     98  Anneke van Beek            Utrecht               1985      8e V359      18:10    17:45    16:57    52:53    52:50  
   18     97  Michiel de Zwart           Apeldoorn             1961      9e M409      17:24    18:00    18:01    53:27    53:24  
   19     96  Klaske Pinxsterhuis        Apeldoorn             1965      9e V359      17:24    18:00    18:01    53:27    53:24  
   20     44  Geralda van den Brink      Apeldoorn             1968     10e V359      18:22    17:55    17:43    54:10    53:59  
   21     92  Neeske Weber               Leusden               1975     11e V359      18:11    19:11    18:15    55:36    55:35  
   22     72  Marian Pickhard            Eindhoven             1965     12e V359      18:27    18:40    18:20    55:54    55:26  
   23    119  Sija Vente                 Veeningen             1958     13e V359      19:29    19:06    18:44    57:41    57:17  
   24     88  Petra Ong                  Apeldoorn             1971     14e V359      18:53    19:26    19:31    58:05    57:48  
   25     51  Jeannette van Beek         Almere                1970     15e V359      20:02    20:38    19:39  1:00:20  1:00:19  


























         Vragen over de uitslagen info@runninpromtiongelderland.nl