UITSLAGENLIJST - KIDSRUN 10-13 J
18-10-2015 15:37                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1     48  Tijn Baumann               Driel                 2003      1e J1013      1:26     1:36     1:32     4:33     4:33  
    2    215  Rick van der Knaap         Didam                 2004      2e J1013      1:32     1:37     1:31     4:40     4:39  
    3    198  Maikel Rutgers             Argo atletiek         2002      3e J1013      1:26     1:40     1:33     4:40     4:38  
    4    194  Tijmen Wisselink           Argo atletiek         2004      4e J1013      1:32     1:37     1:33     4:41     4:40  
    5    200  Cas Hartskeerl             Argo atletiek         2002      5e J1013      1:30     1:41     1:34     4:44     4:44  
    6    214  Rick Gerritsen             Wehl                  2002      6e J1013      1:28     1:44     1:40     4:53     4:51  
    7    193  Mick Peppelinkhausen       Argo atletiek         2004      7e J1013      1:34     1:41     1:39     4:54     4:54  
    8    211  Sophie van Bergen          Argo atletiek         2002      1e M1013      1:30     1:41     1:46     4:56     4:55  
    9    197  Gijs Koel                  Argo atletiek         2003      8e J1013      1:34     1:46     1:42     5:03     5:01  
   10    399  Mike Wennekes              Etten                 2005      9e J1013      1:35     1:51     1:38     5:04     5:04  
   11    407  Jip Seegers                Doetinchem            2003     10e J1013      1:39     1:47     1:38     5:05     5:03  
   12    103  Seb Fontein                Didam Triathliem      2003     11e J1013      1:38     1:48     1:40     5:06     5:05  
   13    208  Elle van Aken              Argo atletiek         2003      2e M1013      1:37     1:48     1:41     5:06     5:06  
   14    210  Fien Gootink               Argo atletiek         2002      3e M1013      1:37     1:48     1:44     5:09     5:08  
   15    392  Ben Deckers                Kalkar                2002     12e J1013      1:30     1:54     1:50     5:14     5:13  
   16    130  Sjoerd Gerritsen           Klas 7a               2005     13e J1013      1:37     1:50     1:48     5:15     5:14  
   17    173  Tijn Berendsen             Pannerden             2005     14e J1013      1:42     1:55     1:42     5:19     5:18  
   18    195  Tom Krabbenborg            Argo atletiek         2004     15e J1013      1:43     1:51     1:45     5:20     5:19  
   19    127  Giel van Dillen            KLas 8B               2005     16e J1013      1:51     1:51     1:39     5:22     5:20  
   20     92  Sem Hartskeerl             Doetinchem            2003     17e J1013      1:45     1:51     1:46     5:22     5:21  
   21    191  Kain Scheffer              Argo atletiek         2005     18e J1013      1:40     1:57     1:47     5:24     5:24  
   22    199  Twan van Rinsum            Argo atletiek         2002     19e J1013      1:39     1:58     1:50     5:29     5:27  
   23     45  Lana Damen                 Zevenaar              2003      4e M1013      1:42     1:57     1:50     5:29     5:28  
   24    409  Meeuwes Klaassen           Pannerden             2005     20e J1013      1:44     1:58     1:52     5:34     5:33  
   25    196  Stijn Seinhorst            Argo atletiek         2003     21e J1013      1:40     2:01     1:53     5:35     5:34  
   26    202  Sabine Reezigt             Argo atletiek         2005      5e M1013      1:39     2:01     1:57     5:36     5:36  
   27    190  Robbe Evers                Argo atletiek         2005     22e J1013      1:48     2:01     1:48     5:37     5:35  
   28    189  Sil Garritsen              Argo atletiek         2005     23e J1013      1:49     2:02     1:47     5:38     5:37  
   29    112  Veronique Vonk             Klas 7 a              2005      6e M1013      1:43     1:56     1:58     5:39     5:36  
   30    201  Lisa Dekker                Argo atletiek         2005      7e M1013      1:48     2:02     1:50     5:39     5:38  
   31    207  Ismay Bolder               Argo atletiek         2003      8e M1013      1:44     2:04     1:51     5:40     5:38  
   32    192  Levi Rutgers               Argo atletiek         2005     24e J1013      1:51     1:59     1:56     5:46     5:44  
   33    204  Anouk Eliesen              Argo atletiek         2004      9e M1013      1:48     2:03     2:06     5:57     5:56  
   34    403  Luca Tiemessen             Wehl                  2002     25e J1013      1:44     2:10     2:06     6:02     5:59  
   35    206  Annika Huntink             Argo atletiek         2003     10e M1013      1:59     2:07     1:55     6:02     6:00  
   36    203  Maud van Zeben             Argo atletiek         2004     11e M1013      2:01     2:07     1:56     6:03     6:02  
   37    126  Jibbe Middelbrink          Klas 7A               2005     26e J1013      1:59     2:14     2:10     6:22     6:22  
   38    401  Loes Hakvoort              Klas 7A               2005     12e M1013      1:56     2:17     2:22     6:37     6:34  
   39     84  Indy Lendering             Klas 7A               2005     13e M1013      2:06     2:17     2:16     6:41     6:38  
   40    118  Pleuni Lenting             Klas 7A               2005     14e M1013      1:59     2:22     2:19     6:43     6:40  
   41     73  Melissa Volman             Klas 7a               2005     15e M1013      1:55     2:19     2:28     6:44     6:41  
   42    141  Koen Engelen               Klas 7a               2005     27e J1013      2:00     2:26     2:23     6:49     6:48  
   43     53  Nikki Hermsen              Wehl                  2005     16e M1013      2:11     2:38     2:04     6:55     6:52  
   44    205  Marrit Scheffer            Argo atletiek         2004     17e M1013      2:14     2:35     2:28     7:20     7:17  
   45    249  Tara pfeil                 Gaanderen             2003     18e M1013      2:06     2:28     2:47     7:23     7:21  
   46    163  Lisa Timmermans            Klas 8c               2004     19e M1013      2:10     2:29     2:42     7:24     7:21  
   47    137  Sanne Lueb                 Klas 8C               2005     20e M1013      2:10     2:37     2:37     7:27     7:23  
   48    404  Yara Tiemessen             Klas 7A               2005     21e M1013      2:11     2:39     2:44     7:36     7:34  
   49     85  Danique Schepper           Klas 7A               2005     22e M1013      2:10     2:41     3:01     7:53     7:51  
   50    228  Matthijs Heitink           Klas 7a               2005     28e J1013      2:30     2:52     2:39     8:03     8:00