UITSLAGENLIJST - KIDSRUN T/M 9 J
18-10-2015 15:37                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    391  Len Deckers                Kalkar                2006      1e J4-9       1:33     1:47     1:42     5:01     5:01  
    2     82  Mark Reezigt               Hengelo               2006      2e J4-9       1:45     1:45     1:44     5:14     5:13  
    3    184  Tom van Zeben              Argo atletiek         2007      3e J4-9       1:37     1:48     1:50     5:16     5:14  
    4     30  Mare Versluis              Duiven                2006      1e M4-9       1:45     1:54     1:42     5:21     5:21  
    5     86  Duke Peppelinkhausen       Doetinchem            2008      4e J4-9       1:46     1:52     1:48     5:25     5:25  
    6    128  Mick Gerritsen             Klas 5A               2007      5e J4-9       1:48     1:53     1:47     5:30     5:27  
    7    185  Jay Scheffer               Argo atletiek         2006      6e J4-9       1:45     1:57     1:53     5:34     5:34  
    8    250  Mika pfeil                 Gaanderen             2007      7e J4-9       1:49     1:59     1:53     5:42     5:40  
    9    408  Finn Seegers               Doetinchem            2006      8e J4-9       1:51     1:58     1:51     5:43     5:39  
   10    402  Sjoerd Volman              Klas 5b               2007      9e J4-9       1:44     1:59     1:57     5:43     5:38  
   11     55  Isa Sliedrecht             Zevenaar              2006      2e M4-9       1:47     2:01     1:57     5:46     5:45  
   12    232  Maud Wisselink             Doetinchem            2006      3e M4-9       1:42     2:04     2:02     5:49     5:47  
   13    229  Daan Reijmer               Klas 5a               2007     10e J4-9       1:52     2:02     1:56     5:50     5:49  
   14    233  Sterre Wisselink           Doetinchem            2006      4e M4-9       1:48     2:02     2:08     5:59     5:57  
   15    102  Jorrit Rijk                Klas 4B               2008     11e J4-9       2:00     1:58     2:05     6:04     6:02  
   16    186  Saskia de Jong             Argo atletiek         2008      5e M4-9       1:58     2:08     1:57     6:04     6:02  
   17     56  Evi Sliedrecht             Zevenaar              2008      6e M4-9       1:58     2:09     1:57     6:05     6:03  
   18    136  Dirk Kloppenburg           Klas 4A               2008     12e J4-9       1:54     2:04     2:10     6:09     6:07  
   19    187  Nora Donners               Argo atletiek         2006      7e M4-9       1:56     2:13     2:01     6:10     6:09  
   20    414  Bryan Ketelaar             Klas 6B               2006     13e J4-9       1:56     2:14     1:59     6:10     6:08  
   21     70  Bao Schoenaker             Doetinchem            2005     14e J4-9       1:50     2:16     2:02     6:10     6:07  
   22     50  Anne Aalbers               Zevenaar              2007      8e M4-9       1:57     2:10     2:06     6:13     6:12  
   23    101  Rianne Rijk                Klas 6A               2006      9e M4-9       1:57     2:12     2:06     6:16     6:15  
   24    117  Bram Wamelink              Klas 5a               2007     15e J4-9       2:01     2:11     2:03     6:16     6:14  
   25    415  Isabelle Rensen            Didam                 2008     10e M4-9       1:56     2:06     2:12     6:18     6:13  
   26    123  Pim Lueb                   Klas 5A               2007     16e J4-9       2:02     2:15     2:04     6:21     6:19  
   27     51  Jule Versluis              Duiven                2008     17e J4-9       2:03     2:10     2:03     6:21     6:15  
   28    386  Vera Vos                   Zevenaar              2007     11e M4-9       1:59     2:11     2:06     6:22     6:16  
   29    406  Cas Kelderman              Klas 6A               2006     18e J4-9       1:54     2:15     2:12     6:22     6:21  
   30    145  Raf Kremer                 Klas 4A               2007     19e J4-9       2:02     2:15     2:11     6:29     6:27  
   31    397  Gwen Klaassen              Klas 6A               2005     12e M4-9       2:01     2:19     2:10     6:30     6:29  
   32    116  Carlijn Straatsma          Klas 4a               2007     13e M4-9       1:57     2:21     2:12     6:31     6:30  
   33    364  Lisanne Eliesen            Doetinchem            2006     14e M4-9       1:57     2:20     2:15     6:33     6:31  
   34    181  Karsten Span               Argo Atletiek         2009     20e J4-9       2:09     2:14     2:09     6:35     6:32  
   35    378  Levi Verbeek               Klas 3B               2009     21e J4-9       1:59     2:16     2:17     6:37     6:31  
   36    329  Emma van Riswijk           Zevenaar              2006     15e M4-9       2:04     2:18     2:12     6:38     6:33  
   37     23  Lieke de Groot             Brummen               2008     16e M4-9       2:03     2:12     2:17     6:39     6:32  
   38    398  Emma Berendsen             Pannerden             2008     17e M4-9       1:57     2:20     2:23     6:40     6:39  
   39    183  Luuk Oosterbaan            Argo atletiek         2007     22e J4-9       2:07     2:18     2:13     6:41     6:37  
   40    380  Noah Peters                Klas 5-6C             2007     23e J4-9       1:59     2:26     2:19     6:49     6:43  
   41    124  Jop Steman                 Klas 4B               2008     24e J4-9       2:07     2:23     2:19     6:50     6:48  
   42    133  Foppe Reijmer              Klas 3B               2009     25e J4-9       2:07     2:30     2:13     6:51     6:49  
   43     83  Mick Hendriksen            Klas 3A               2009     26e J4-9       2:06     2:22     2:22     6:51     6:49  
   44    143  Isis de Vrught             Klas 3A               2009     18e M4-9       2:14     2:24     2:11     6:53     6:48  
   45    182  Kain Hunter                Argo atletiek         2009     27e J4-9       2:11     2:24     2:22     6:57     6:56  
   46    188  Jeltje Scheffer            Argo atletiek         2005     19e M4-9       2:16     2:27     2:18     7:00     6:59  
   47    231  Thijn Wisselink            Doetinchem            2009     28e J4-9       2:05     2:22     2:24     7:01     6:51  
   48    144  Thijs Kloppenburg          Klas 6a               2006     29e J4-9       2:03     2:26     2:33     7:03     7:01  
   49    420  Jesse Koster               Klas 3B               2009     30e J4-9       2:06     2:33     2:25     7:03     7:03  
   50    410  Wes Kock                   Klas 3B               2009     31e J4-9       2:11     2:28     2:19     7:04     6:57  

UITSLAGENLIJST - KIDSRUN T/M 9 J 18-10-2015 15:37 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 R2 Finish Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- 51 125 Gijs Engelen Klas 4B 2008 32e J4-9 2:06 2:37 2:23 7:09 7:05 52 33 Romy Timmermans Wehl 2006 20e M4-9 2:17 2:22 2:29 7:09 7:07 53 290 Ravi Besselink Wehl 2008 33e J4-9 2:06 2:34 2:31 7:12 7:10 54 171 Darwin Vels Doetinchem 2007 34e J4-9 2:12 2:33 2:29 7:17 7:13 55 132 Anke Raben Klas 5B 2007 21e M4-9 2:15 2:37 2:26 7:18 7:17 56 113 Laurien Vonk Klas 5a 2008 22e M4-9 1:57 2:42 2:41 7:20 7:19 57 88 Kim Welling Klas 6a 2006 23e M4-9 1:59 2:40 2:42 7:21 7:20 58 142 Jill de Vrught Klas 5B 2007 24e M4-9 2:23 2:26 2:31 7:21 7:19 59 46 Jurre van Zadelhoff Wehl 2009 35e J4-9 2:24 2:36 2:27 7:26 7:25 60 170 India Bruil Doetinchem 2006 25e M4-9 2:11 2:36 2:41 7:30 7:27 61 169 Mexx Bruil Doetinchem 2008 36e J4-9 2:20 2:26 2:41 7:30 7:27 62 115 Sophie Derksen Klas 5b 2007 26e M4-9 2:09 2:41 2:38 7:31 7:27 63 61 Jens Harmsen Wehl 2008 37e J4-9 2:17 2:39 2:33 7:32 7:28 64 72 Jeanique Steentjes Klas 5b 2007 27e M4-9 2:14 2:35 2:40 7:33 7:28 65 248 Kato pfeil Gaanderen 2006 28e M4-9 2:34 2:33 2:25 7:37 7:31 66 74 Meike Vos Klas 5c 2008 29e M4-9 2:22 2:32 2:35 7:37 7:28 67 100 Wessel Scholten Klas 3A 2009 38e J4-9 2:17 2:46 2:32 7:38 7:35 68 131 Thomas Gerritsen Klas 3B 2009 39e J4-9 2:28 2:50 2:20 7:39 7:37 69 217 Amber Grotenbreg Duiven 2008 30e M4-9 2:19 2:42 2:38 7:39 7:39 70 134 Lieke Damen Klas 5B 2007 31e M4-9 2:21 2:41 2:37 7:40 7:38 71 119 Cas Evers Klas 3B 2009 40e J4-9 2:23 2:39 2:34 7:41 7:35 72 89 Laura Welling Klas 5/6c 2008 32e M4-9 2:23 2:36 2:38 7:45 7:37 73 230 Eline Vos Klas 3b 2009 33e M4-9 2:24 2:33 2:42 7:45 7:37 74 419 Daan Wilhelm Klas 3A 2009 34e M4-9 2:24 2:34 2:41 7:46 7:38 75 108 Ize Evers Klas 1C 2011 35e M4-9 2:46 2:31 2:20 7:47 7:36 76 81 Senna Hendricksen Klas 5a 2007 41e J4-9 2:10 2:52 2:45 7:49 7:46 77 226 Kjell Hulshof Klas 5a 2006 42e J4-9 2:07 3:21 2:27 7:58 7:54 78 396 Siem Reijmer Doetinchem 2010 43e J4-9 2:29 2:46 2:43 7:59 7:56 79 422 Tom Wamelink Klas 2D 2010 44e J4-9 2:24 2:50 2:45 8:03 7:57 80 107 Dide Giesen Klas 5A 2007 36e M4-9 2:28 2:45 2:48 8:06 8:01 81 99 Anniek Scholten Klas 5B 2007 37e M4-9 2:21 2:52 2:53 8:07 8:05 82 122 Aafke Buren Klas 5B 2008 38e M4-9 2:20 2:47 2:57 8:10 8:04 83 400 Fiene Jansen Klas 5A 2007 39e M4-9 2:30 2:47 2:49 8:10 8:06 84 381 Luca Peters Klas 4B 2008 45e J4-9 2:26 2:45 2:58 8:14 8:07 85 416 Anne Hendriksen Didam 2010 40e M4-9 2:30 2:56 2:48 8:18 8:13 86 106 Ninte Giesen Klas 2C 2010 41e M4-9 2:30 2:50 2:53 8:18 8:12 87 18 Evi Koenders Wehl 2006 42e M4-9 2:34 2:53 2:47 8:21 8:13 88 387 Kalle Vos Zevenaar 2009 46e J4-9 2:42 2:46 2:45 8:21 8:12 89 154 Daan Gardien Zevenaar 2009 47e J4-9 2:42 2:46 2:45 8:21 8:13 90 152 Zoe Annink Zevenaar 2005 43e M4-9 2:43 2:46 2:45 8:21 8:14 91 139 Fenne te Loo Klas 5B 2006 44e M4-9 2:20 3:04 2:53 8:23 8:16 92 135 Laurentien Willemsen Klas 3A 2009 45e M4-9 2:33 2:59 2:47 8:23 8:18 93 423 Luuk Helmink Klas 6A 2006 48e J4-9 2:07 3:02 3:13 8:24 8:21 94 418 Loïs Teunissen Klas 4A 2008 46e M4-9 2:45 2:45 2:48 8:25 8:17 95 47 Janne van Zadelhoff Wehl 2009 47e M4-9 2:36 2:59 2:48 8:28 8:21 96 62 Tygo Harmsen Wehl 2010 49e J4-9 2:41 2:59 2:49 8:30 8:27 97 96 Anne Kloppenburg Klas 4b 2008 48e M4-9 2:35 2:56 3:00 8:33 8:29 98 71 Imke Huirne Klas 5b 2008 49e M4-9 2:34 2:53 3:00 8:35 8:26 99 114 Isabel Derksen Klas 5a 2007 50e M4-9 2:30 3:06 3:04 8:42 8:39 100 140 Estelle Visser Klas 5A 2007 51e M4-9 2:28 3:06 3:05 8:42 8:38
UITSLAGENLIJST - KIDSRUN T/M 9 J 18-10-2015 15:37 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 R2 Finish Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- 101 90 Tijn Steman Klas 1d 2011 50e J4-9 2:36 2:59 3:08 8:45 8:41 102 377 Senna Verbeek Wehl 2011 52e M4-9 2:33 3:01 3:05 8:46 8:38 103 138 Bente Hermsen Klas 5B 2007 53e M4-9 2:40 3:01 3:05 8:48 8:45 104 417 Kyon Teunissen Klas 1C 2010 51e J4-9 2:44 2:52 3:09 8:50 8:44 105 424 Tom Helmink Klas 3A 2008 52e J4-9 2:22 3:02 3:32 8:57 8:55 106 394 Pelle Reijmer Doetinchem 2010 53e J4-9 2:47 3:11 2:56 8:58 8:53 107 19 Imke Koenders Wehl 2009 54e M4-9 2:36 3:18 3:08 9:09 9:01 108 104 Teddie Lukassen Klas 4A 2008 55e M4-9 2:52 3:12 3:17 9:26 9:19 109 405 Iza Kelderman Klas 4A 2008 56e M4-9 2:52 3:14 3:17 9:29 9:22 110 105 Fem Giesen Klas 2C 2010 57e M4-9 2:46 3:31 3:09 9:29 9:25 111 413 Rinske Rijk Klas 1-2D 2011 58e M4-9 2:57 3:12 3:11 9:30 9:20 112 412 Jil Giesen Doetinchem 2010 59e M4-9 2:49 3:30 3:09 9:32 9:27 113 393 Elodie Happe Baarn 2011 60e M4-9 2:57 3:24 3:27 9:59 9:47 114 421 Tigo Koenders Klas 2D 2010 54e J4-9 3:00 3:44 3:35 10:27 10:19