UITSLAGENLIJST - KIDSRUN 10-13 J
11-10-2015 21:55                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    193  Rick van der Knaap         Arnhem                2004      1e J1013      1:34     1:39     1:32     4:45     4:44  
    2    128  Tijmen Wisselink           AV Argo               2004      2e J1013      1:33     1:38     1:35     4:46     4:45  
    3    127  Cas Hartskeerl             AV Argo               2002      3e J1013      1:31     1:41     1:38     4:50     4:49  
    4    115  Maikel Rutgers             AV Argo               2002      4e J1013      1:36     1:37     1:39     4:52     4:50  
    5    111  Mick Peppelinkhausen       AV Argo               2004      5e J1013      1:35     1:40     1:39     4:53     4:53  
    6    205  Sophie van Bergen          Argo                  2002      1e M1013      1:31     1:43     1:44     4:58     4:57  
    7    290  Jip Seegers                Doetinchem            2003      6e J1013      1:38     1:49     1:39     5:06     5:04  
    8    285  Seb Fontein                AV triathliem         2003      7e J1013      1:39     1:48     1:41     5:09     5:07  
    9    125  Emma de Bruijn             AV Argo               2003      2e M1013      1:38     1:47     1:44     5:09     5:08  
   10    134  Mike Wennekes              Elten (GER)           2005      8e J1013      1:38     1:51     1:48     5:17     5:16  
   11    120  Noa Jakubowski             AV Argo               2003      3e M1013      1:41     1:50     1:47     5:18     5:17  
   12    124  Elle van Aken              AV Argo               2003      4e M1013      1:45     1:52     1:42     5:18     5:18  
   13    158  Tijn Berendsen             Pannerden             2005      9e J1013      1:39     1:58     1:44     5:20     5:20  
   14    108  Kain Scheffers             AV Argo               2005     10e J1013      1:40     1:55     1:46     5:21     5:20  
   15    387  Simon Broshuis             Groenlo               2004     11e J1013      1:34     1:52     1:55     5:22     5:19  
   16    361  Sem Hartskeerl             Doetinchem            2003     12e J1013      1:40     1:57     1:46     5:24     5:23  
   17    126  Twan van Rinsum            AV Argo               2002     13e J1013      1:45     1:54     1:44     5:24     5:22  
   18    204  Fien Gootink               Argo                  2002      5e M1013      1:44     1:55     1:48     5:27     5:25  
   19     69  Sjoerd Gerritsen           Klas 7a               2005     14e J1013      1:48     1:55     1:47     5:31     5:29  
   20    281  Sabine Rezigt              AV Argo               2005      6e M1013      1:45     1:54     1:53     5:32     5:32  
   21    113  Stijn Seinhorst            AV Argo               2003     15e J1013      1:45     2:00     1:48     5:33     5:32  
   22    121  Yuli Veenhuis              AV Argo               2003      7e M1013      1:44     1:58     1:54     5:36     5:35  
   23    164  Lana Damen                 Zevenaar              2003      8e M1013      1:48     1:59     1:49     5:37     5:35  
   24     66  Giel van Dillen            Klas 8b               2005     16e J1013      1:57     1:56     1:46     5:41     5:38  
   25    174  Marijn Hetterscheid        Wehl                  2004     17e J1013      1:55     1:58     1:46     5:42     5:38  
   26    107  Robbe Evers                AV Argo               2005     18e J1013      1:53     2:03     1:47     5:44     5:42  
   27    271  Isis van Dijk              Loo                   2004      9e M1013      1:52     1:57     1:55     5:45     5:44  
   28     93  Veronique Vonk             Klas 7                2005     10e M1013      1:42     2:06     2:01     5:50     5:48  
   29    109  Levi Rutgers               AV Argo               2005     19e J1013      1:51     2:03     1:56     5:51     5:49  
   30    123  Ismay Bolder               AV Argo               2003     11e M1013      1:51     2:05     1:56     5:52     5:50  
   31    116  Lisa Dekker                AV Argo               2005     12e M1013      1:53     2:06     1:54     5:52     5:51  
   32    122  Annika Huntink             AV Argo               2003     13e M1013      1:45     2:11     1:58     5:55     5:54  
   33    119  Anouk Eliesen              AV Argo               2004     14e M1013      1:51     2:07     1:58     5:57     5:55  
   34    112  Mart de Feiter             AV Argo               2004     20e J1013      1:54     2:03     1:59     5:57     5:55  
   35    118  Maud van Zeben             AV Argo               2004     15e M1013      2:00     1:58     1:59     5:58     5:56  
   36    110  Reza Vreman                AV Argo               2004     21e J1013      1:52     2:06     1:58     5:58     5:56  
   37    147  Camiel Fokkink             Dinxperlo             2004     22e J1013      1:52     2:14     2:07     6:13     6:12  
   38    114  Ning Veenhuis              AV Argo               2005     16e M1013      1:54     2:14     2:16     6:24     6:23  
   39     65  Jibbe Middelbrink          Klas 7a               2005     23e J1013      1:59     2:24     2:09     6:34     6:31  
   40     68  Sander van den Noort       Klas 7b               2005     24e J1013      1:52     2:25     2:17     6:36     6:33  
   41     88  Pleuni Lenting             Klas 7a               2005     17e M1013      2:07     2:23     2:17     6:49     6:46  
   42     63  Mike Wennekes              Elten (GER)           2005     25e J1013      2:03     2:28     2:21     6:53     6:51  
   43    402  Indy Lendering             Klas 7a               2005     18e M1013      2:07     2:30     2:23     7:01     6:59  
   44    183  Melissa Volman             Klas 7a               2005     19e M1013      2:07     2:31     2:42     7:21     7:19  
   45    395  Marrit Scheffer            AV Argo               2004     20e M1013      2:16     2:38     2:38     7:34     7:32  
   46     78  Sanne Lueb                 Klas 8c               2005     21e M1013      2:11     2:48     2:47     7:47     7:45  
   47    401  Danique Schepper           klas 7a               2005     22e M1013      2:14     2:38     3:00     7:54     7:51  
   48    202  Tara Pfeil                 Gaanderen             2003     23e M1013      2:11     2:43     2:59     7:56     7:53  
   49    194  Matthijs Heitink           Wehl                  2005     26e J1013      2:24     3:04     2:54     8:23     8:20  


               Tijdregistratie Runningpromotiongelderland.nl