UITSLAGENLIJST - KIDSRUN T/M 9 J
11-10-2015 21:54                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       R2       Finish   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    101  Tom van Zeben              AV Argo               2007      1e J4-9       1:37     1:48     1:45     5:09     5:08  
    2    278  Mark Reezigt               Hengelo               2006      2e J4-9       1:44     1:47     1:46     5:16     5:16  
    3    103  Jay Scheffer               AV Argo               2006      3e J4-9       1:39     1:51     1:47     5:17     5:17  
    4     40  Mare Versluis              Duiven                2006      1e M4-9       1:41     1:50     1:46     5:18     5:17  
    5    261  Duke Peppelinkhausen       Doetinchem            2008      4e J4-9       1:45     1:53     1:48     5:26     5:26  
    6     67  Mick Gerritsen             Klas 5a               2007      5e J4-9       1:45     2:00     1:59     5:45     5:44  
    7     33  Mauro Schreuder            Zelhem                2006      6e J4-9       1:45     2:05     2:00     5:51     5:50  
    8    177  Isa Sliedrecht             Zevenaar              2006      2e M4-9       1:51     2:00     2:00     5:52     5:50  
    9     99  Rik Faasse                 AV Argo               2007      7e J4-9       1:51     2:01     1:58     5:53     5:49  
   10     79  Daan Reijmer               Klas 5a               2007      8e J4-9       1:51     2:04     2:01     5:57     5:55  
   11    270  Kjell Groenendaal          Loil Triathliem       2008      9e J4-9       1:58     2:00     1:54     5:58     5:51  
   12    105  Jemmy Pieternella          AV Argo               2005     10e J4-9       1:53     2:12     2:04     6:08     6:07  
   13    397  Loek Jansen                Didam                 2007     11e J4-9       1:58     2:17     1:50     6:08     6:05  
   14    141  Maud Wisselink             Doetinchem            2006      3e M4-9       1:48     2:06     2:12     6:09     6:06  
   15    398  Bao Schoenaker             Doetinchem            2005     12e J4-9       1:59     2:05     2:00     6:10     6:03  
   16    178  Evi Sliedrecht             Zevenaar              2008      4e M4-9       1:56     2:10     2:03     6:10     6:08  
   17     89  Bram Wamelink              Klas 5a               2007     13e J4-9       1:54     2:04     2:07     6:10     6:04  
   18    140  Sterre Wisselink           Doetinchem            2006      5e M4-9       1:50     2:07     2:12     6:12     6:08  
   19     39  Anne Aalbers               Zevenaar              2007      6e M4-9       1:50     2:11     2:12     6:12     6:12  
   20     84  Storm van der Aart         Klas 6a               2007     14e J4-9       1:56     2:12     2:06     6:16     6:13  
   21     85  Mees van der Aart          Klas 4b               2008     15e J4-9       1:56     2:11     2:08     6:17     6:14  
   22    186  Tristan Lueb               KLas 6a               2006     16e J4-9       1:56     2:13     2:07     6:19     6:15  
   23    399  Rianne Rijk                Klas 6a               2006      7e M4-9       2:00     2:13     2:06     6:22     6:19  
   24    400  Jorrit Rijk                Klas 4-b              2008     17e J4-9       2:04     2:04     2:07     6:22     6:14  
   25     47  Jule Versluis              Duiven                2008     18e J4-9       2:09     2:07     2:04     6:24     6:19  
   26    404  Gwen Klaassen              klas 6a               2005      8e M4-9       1:52     2:20     2:14     6:27     6:25  
   27     94  Dirk Kloppenburg           Klas 4                2008     19e J4-9       1:56     2:13     2:15     6:27     6:24  
   28     81  Pim Leub                   Klas 5a               2007     20e J4-9       1:56     2:21     2:12     6:29     6:29  
   29    168  Kjell Hulshof              Wehl                  2006     21e J4-9       2:05     2:11     2:10     6:30     6:25  
   30    377  Finn Lebbink               Groenlo               2006     22e J4-9       1:52     2:24     2:15     6:32     6:31  
   31    396  Jip Jansen                 Didam                 2008     23e J4-9       2:03     2:11     2:16     6:32     6:28  
   32    100  Nouk van Wieringen         AV Argo               2007     24e J4-9       1:53     2:07     2:37     6:38     6:37  
   33     60  Pierre Schreven            Zevenaar              1988     25e J4-9       2:03     2:12     2:20     6:38     6:34  
   34    244  Emma van Riswijk           AV de Liemers         2006      9e M4-9       2:02     2:23     2:12     6:39     6:36  
   35     97  Kain Hunter                AV Argo               2009     26e J4-9       2:00     2:20     2:19     6:40     6:38  
   36    106  Nora Donners               AV Argo               2006     10e M4-9       1:59     2:25     2:17     6:41     6:39  
   37     25  Lieke de Groot             Brummen               2008     11e M4-9       1:59     2:16     2:25     6:42     6:40  
   38     58  Michael Pas                Huissen               1989     27e J4-9       1:53     2:24     2:24     6:43     6:40  
   39     72  Foppe Reijmer              Klas 3b               2009     28e J4-9       2:12     2:20     2:14     6:46     6:45  
   40     23  Levi Verbeek               Wehl                  2009     29e J4-9       2:08     2:14     2:20     6:48     6:41  
   41     61  Jens Harmsen               Wehl                  2008     30e J4-9       2:12     2:21     2:14     6:48     6:46  
   42     71  Anke Raben                 Klas 5b               2007     12e M4-9       2:13     2:20     2:15     6:49     6:48  
   43    406  Stijn Duis                 Loil                  2007     31e J4-9       2:01     2:15     2:31     6:50     6:47  
   44    157  Emma Berendsen             Pannerden             2008     13e M4-9       2:09     2:18     2:20     6:51     6:46  
   45     96  Karsten Span               AV Argo               2009     32e J4-9       2:13     2:17     2:17     6:51     6:46  
   46     98  Luuk Oosterbaan            AV Argo               2007     33e J4-9       2:11     2:25     2:15     6:53     6:51  
   47    201  Kato Pfeil                 Gaanderen             2006     14e M4-9       2:03     2:34     2:15     6:57     6:51  
   48    286  Lisa Franz                 Dinxperlo             2008     15e M4-9       2:01     2:25     2:33     6:58     6:57  
   49    394  Jeltje Scheffer            AV Argo               2005     16e M4-9       2:11     2:23     2:23     6:58     6:57  
   50     82  Aafke Buren                Klas 5b               2008     17e M4-9       2:06     2:29     2:23     7:01     6:56  

               Tijdregistratie Runningpromotiongelderland.nl


UITSLAGENLIJST - KIDSRUN T/M 9 J 11-10-2015 21:54 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ R1 R2 Finish Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- 51 80 Jop Steman Klas 4b 2008 34e J4-9 2:18 2:21 2:21 7:02 6:58 52 182 Jeanique Steentjes Klas 5b 2007 18e M4-9 2:29 2:06 2:28 7:02 7:02 53 279 Mick Hendricksen klas 3a 2009 35e J4-9 2:09 2:27 2:24 7:02 6:59 54 64 Eva Kock Ulft 1993 19e M4-9 2:06 2:38 2:20 7:07 7:04 55 407 Jesse Koster Klas 3b 2009 36e J4-9 2:02 2:33 2:30 7:08 7:04 56 102 Darwin Vels AV Argo 2007 37e J4-9 2:10 2:34 2:26 7:14 7:09 57 282 Teun Wolsink AV Argo 2008 38e J4-9 2:09 2:26 2:36 7:17 7:10 58 35 Amber Grotenbreg Duiven 2008 20e M4-9 2:10 2:33 2:35 7:19 7:17 59 392 Daisy Klaassen Klas 5-6 C 2007 21e M4-9 2:00 2:36 2:44 7:21 7:19 60 62 Tygo Harmsen Wehl 2010 39e J4-9 2:13 2:44 2:27 7:25 7:23 61 73 Lieke Damen Klas 5b 2007 22e M4-9 2:20 2:36 2:30 7:29 7:26 62 18 Evi Koenders Wehl 2006 23e M4-9 2:08 2:48 2:37 7:36 7:31 63 87 Cas Evers Klas 3 2009 40e J4-9 2:16 2:42 2:38 7:37 7:35 64 284 Wessel Scholten Klas 3a 2009 41e J4-9 2:14 2:42 2:41 7:39 7:36 65 287 Dide Giesen Klas 5a 2007 24e M4-9 2:13 2:43 2:51 7:49 7:46 66 295 Kim Welling Klas 6a 2006 25e M4-9 2:15 2:43 2:51 7:49 7:47 67 184 Meike Vos Klas 5c 2008 26e M4-9 2:14 2:42 2:52 7:49 7:47 68 132 Jens Harmsen Wehl 2008 42e J4-9 2:24 2:41 2:42 7:53 7:46 69 191 Jurre van Zadelhoff Wehl 2009 43e J4-9 2:16 2:44 2:51 7:53 7:49 70 291 Ize Evers Klas 1c 2011 27e M4-9 2:27 2:47 2:33 7:54 7:45 71 390 Aiden Kock Doetinchem 2009 44e J4-9 2:29 2:49 2:43 8:08 8:00 72 145 Relinde Fokkink Dinxperlo 2008 28e M4-9 2:28 3:19 2:28 8:14 8:14 73 188 Siem Reijmer Doetinchem 2010 45e J4-9 2:34 2:53 2:48 8:17 8:14 74 187 Pelle Reijmer Doetinchem 2010 46e J4-9 2:28 2:56 2:52 8:17 8:15 75 19 Imke Koenders Wehl 2009 29e M4-9 2:20 2:54 3:00 8:18 8:13 76 49 Romy Timmermans Wehl 2006 30e M4-9 2:22 3:02 2:59 8:22 8:22 77 294 Laura Welling Klas 5/6c 2008 31e M4-9 2:22 2:59 3:03 8:24 8:23 78 91 Sophie Derksen Klas 5b 2007 32e M4-9 3:24 2:25 2:38 8:26 8:26 79 283 Anniek Scholten Klas 5-B 2007 33e M4-9 2:19 2:52 3:13 8:27 8:24 80 75 Estelle Visser Klas 5A 2008 34e M4-9 2:09 3:03 3:15 8:28 8:26 81 133 Tygo Harmsen Wehl 2010 47e J4-9 2:28 3:05 2:55 8:35 8:28 82 86 Jessy Peters Klas 6b 2006 48e J4-9 2:32 2:57 3:01 8:35 8:29 83 70 Thomas Gerritsen Klas 3b 2009 49e J4-9 2:21 3:13 2:55 8:35 8:28 84 403 Teddie Lukassen Klas 4a 2008 35e M4-9 2:27 3:02 3:08 8:40 8:36 85 292 Lois Teunissen klas 4a 2008 36e M4-9 2:26 3:01 3:10 8:40 8:36 86 380 Liv Lebbink Groenlo 2007 37e M4-9 2:21 3:01 3:18 8:45 8:39 87 77 Bente Hermsen Klas 5b 2007 38e M4-9 2:36 3:05 3:04 8:46 8:44 88 350 Anne Kloppenburg Klas 4-b 2008 39e M4-9 2:32 3:05 3:03 8:46 8:39 89 181 Imke Huirne Klas 5B 2008 40e M4-9 2:31 2:43 3:33 8:51 8:45 90 92 Isabel Derksen Klas 5a 2007 41e M4-9 3:24 2:40 2:49 8:52 8:52 91 296 Tijn Steman Groep 1d 2011 50e J4-9 2:35 3:06 3:09 8:54 8:49 92 379 Dianne Span Loerbeek 2010 42e M4-9 2:23 3:15 3:20 9:01 8:57 93 192 Janne van Zadelhoff Wehl 2009 43e M4-9 2:43 3:08 3:03 9:01 8:53 94 83 Joep Buren Klas 6c 2006 51e J4-9 1:51 3:00 4:08 9:03 8:58 95 36 Manou Hermsen Wehl 2010 44e M4-9 2:43 3:08 3:11 9:10 9:02 96 288 Fem Giesen Klas 1c 2010 45e M4-9 2:29 3:10 3:35 9:16 9:13 97 391 Roman Kock Doetinchem 2011 52e J4-9 2:45 3:10 3:14 9:16 9:08 98 289 Ninte Giesen Klas 1c 2010 46e M4-9 2:32 3:08 3:37 9:17 9:16 99 293 Kyon Teunissen klas 1c 2010 53e J4-9 2:33 3:29 3:42 9:47 9:43 Tijdregistratie Runningpromotiongelderland.nl